LOGO

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

 

خلاقانه ترين هتل هاي بالي

شايد تا به حال در سفرهايتان در هتل هاي ارزان اقامت كرده باشيد و چند روزي را هم به خوبي و خوشي سپري كرده باشيد، شايد هم تجربه اقامت در يك هتل لاكچري را داشته باشيد و احساس كرده باشيد كه تا چه اندازه انسان مهمي هستيد و زندگي لوكس را تجربه كرده باشيد. اما سوال ما از شما اين است كه تا به حال در يك خانه حبابي، يك خانه درختي يا يك خانه ابري اقامت كرده ايد؟ اگر نه، با آژانس هواپيمايي مهرپرواز همراه باشيد تا اين بار به جاي هتل هاي ارزان و يا هتل هاي 5 ستاره لوكس معمولي، خلاقانه ترين هتل هاي بالي را به شما معرفي كنيم. هتل هايي كه فقط مثل خودشان هستند و شما با سفر به بالي مي توانيد فرصت اقامت در آن ها را كسب كنيد.

در بوتيك هتل سنسيشن بالي روي يك ابر شناور شويد و به طبقه هفتم بهشت برويد!

در هتل سنسيشن بالي مي توانيد هم خدمات لوكس بگيريد و هم در يك هتل كاملا متفاوت و خلاقانه در بالي اقامت داشته باشيد. گذشته از اين كه هتل سنسيشن بالي در نزديكي ساحل واقع شده است، همه عوامل ديگر هم از درختان گرفته تا آسمان زيبا و حتي زمين نماي زيباي ساختمان آن را تكميل كرده اند و شما را هم ناچار به تصديق جذابيت آن مي كنند! در هتل سنسيشن بالي 3 ويلا وجود دارد كه تمركز ما بر روي ويلا ابري آن است. ويلايي كه در آن مي توانيد زندگي لوكس آسيايي را با يك گروه دوستانه تجربه كنيد. چراكه اين ويلا 6 مهمان را در خود جاي مي دهد و به واقع زيبا و شگفت انگيز است. به هر حال اگر هميشه آرزوي خوابيدن روي يك ابر را داشته ايد، مي توانيد با اقامت در اين ويلا در زير آسمان پر ستاره به آرزويتان تا حد زيادي دست پيدا كنيد!

بوتيك هتل سنسيشن بالي

بوتيك هتل سنسيشن بالي

 

در هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها در يك جنگل زيبا اقامت كنيد!

با اقامت در اين هتل حبابي جنگلي مي توانيد تجربه اقامت در يك ويلاي زيبا با ديواره هاي شفاف را كسب كنيد و زير آسمان پر ستاره خدا به خواب برويد! به نوع سازه اين هتل در اصطلاح ايگلو مي گويند. ايگلوها همان كلبه هاي يخي اسكيموها هستند كه مطمئنا شما هم تصاويرشان را تا به حال ديده ايد. در واقع براي ساخت اين هتل از آن كلبه ها الهام گرفته اند، با اين تفاوت كه اين ايگلو در جنگل سرسبز مخفي شده است و خبري از يخبندان قطب جنوب نيست! اگر شما هم عاشق مادر طبيعت هستيد و از خوابيدن در محيط هاي طبيعي خوشتان مي آيد، براي يك بار هم كه شده در زندگيتان بايد در اين هتل حبابي در جنگل اقامت داشته باشيد.

هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها

 

در هتل كامايا بامبو هاوس بالي در وسط طبيعت در يك خانه بامبويي اقامت كنيد!

اين هتل يك تراس جذاب دارد كه كف آن از توري درست شده است و شما مي توانيد روي آن بنشينيد و هم هيجان را تجربه كنيد و هم آرامش حاصل از تماشاي جنگل سرسبز نصيبتان شود. اين هتل تماما از بامبو درست شده است و دقيقا همان جايي است كه هميشه روياي اقامت در آن را داشته ايد. اينجا همان جايي است كه شما مي توانيد به هر سمتي كه بنگريد، طبيعت را ببينيد و ساعت ها محو تماشاي شاليزارها، تپه هاي سرسبز و جنگل هاي باراني شويد و تحت حمايت مادر طبيعت چند روزي را با آرامش بي انتها سپري كنيد.

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

 

در هتل ويلا سمينياك بالي درست وسط يك بركه اقامت كنيد!

تصور كنيد كه مي توانيد درست از درب ورودي اتاقتان به داخل استخر بپريد! استخري كه مثل يك بركه به نظر مي رسد و طولش 60 متر است. بركه اي كه درست مقابل پنجره تان است و احساس اقامت در يك ونيز كوچك را به شما القا مي كند. اين ويلا فاصله نزديكي با ساحل سمينياك دارد و از اين نظر هم عالي است.

هتل ويلا سمينياك بالي

 

در يك هتل حبابي در هتل بابل بالي در اوبود اقامت كنيد!

به تازگي هتل هاي حبابي جاي خودشان را در قلب توريستان پيدا كرده اند و به همين دليل هتل سازان متعددي سعي در ايجاد خلاقيت براي طراحي و ساخت يك هتل حبابي متفاوت دارند. اين هتل كاملا شبيه به حباب است و شما با اقامت در آن مي توانيد بدون هيچ مانع خاصي چشم انداز جنگلي اوبود را تماشا كنيد. در واقع اگر شما هم عاشق طبيعت گردي هستيد، اما از ماندن در طبيعت بدون امكانات واهمه داريد؛ اين هتل همان جايي است كه هم روحيه طبيعت گرديتان را اغنا مي كند و هم امكانات لازم مثل سيستم تهويه مطبوع و سرويس بهداشتي را براي شما درست وسط جنگل مهيا مي كند. اين اتاق هاي حبابي حتي استخر شخصي هم دارند. استخري كه در آن مي توانيد صبحانه تان را ميل كنيد و يك تعطيلات رويايي را براي خودتان رقم بزنيد. جالب است كه بدانيد اين گنبدهاي حبابي به خوبي در جنگل مخفي شده اند و از نظر حريم شخصي نيز با مشكل مواجه نخواهيد شد.

شما هم ميتوانيد براي رزرو تور مسافرتي بالي با همكاران ما در آژانس هواپيمايي مهر پرواز تماس بگيريد و فراموش نشدني ترين تعطيلاتتان را در جزيره زيباي بالي سپري كنيد. همكاران ما به شما كمك مي كنند تا متناسب با روحيات خود در بهترين هتل ممكن اقامت داشته باشيد. به هر حال مسئله اي كه مشخص است، اين است كه با اين همه تنوع در هتل هاي بالي، شما هم مي توانيد يك هتل جذاب براي خودتان در بالي پيدا كنيد و آرزوها و روياهاي كودكيتان را در هتل هاي بالي به واقعيت نزديك كنيد!

هتل حبابي در هتل بابل بالي


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

اگر فكر مي كنيد بالي بهشت اندونزي است پس به جزايز نوسا سفر نكرده ايد. نوسا مجموعه الجزاير كوچكي هستند كه بهشتي در اندونزي مي باشد . نوسا لمبونگان و نوسا پنيدا از مهم ترين و زيباترين اين جزاير هستند.نوسا پنيدا جزيره اي در جنوب شرقي بالي است كه در مجاورت نوسا لمبونگان قرار دارد.اين جزاير هنوز آنچنان رونقي ندارند ولي زيبايي و بكر بودن آن ها توجه خيلي از گردشگران و توريست ها را به خود جلب كرده است.

نوسا پنيدا بزرگترين از مجموعه جزاير نوسا مي باشد. اين جزيره يكي از زيباترين مقاصد در اندونزي مي باشد يك جزيره پر از شگفتي اكثر گردشگران در يك سفره يك روزه به نوسا پنيدا مي روند كه جالب ترين و هيجان انگيز ترين مكان هاي آين جزيره زيبا را از دست مي دهند.اين جزيره بسيار خلوت و بكر است و مي توانيد يك سفر آرامش بخش برايتان رقم بزند .

اين جزيره يكي از بهترين نقاط دنيا براي گرفتن عكس مي باشد و زيبايي هاي آن دسته كمي از يك نقاشي شگفت انگيز كه مثل يك رويا مي باشد ندارد.صخره ها، ساحل كريستالي شگفت انگيز، ماسه هاي سفيد و طبيعت بي نظير آن همه و همه باعث ايجاد يكي از زيباترين مكان ها شده است.نوسا پنيدا به جزيره صخره هاي معروف است.

 

نماي شگفت انگيز از صخره ها و ساحل جزيره پنيدا

تفريحات شگفت انگيز درجزيره نوسا پنيدا

نوسا پنيدا به لطف مجموعه اي از معابد بي نظير هندو، مناظر طبيعي، صخره اي و تالاب هاي بزرگ ، تپه ها و صخره هاي شگفت انگيز، ساحل هاي دور اوفتاده، غار هاي بزرگ و آهكي و... اين جزيره يكي از شگفت انگيز ترين و عجيب ترين جزاير مي باشد.اين جزيره حدود 200 كليومتر مربع است.ساحل كريستالي ساحل شن و سفيد، غواصي در اين ساحلي يك از بهترين تجربه غوصي مي باشد در اين جزيره مي توان از صخره هاي مرجاني بكر لذت برد.اگر خوش شانس باشين مي توانيد كوسه ها و نهنگ هاي زيادي را در اين جزيره شناسايي كنيد.ديدن طلوع و غروب خورشيد از منظره زيبا و ديدني جزيره مي توان لذت برد. 

غواصي در كنار لاك پشت ها و مرجان ها

ساحل دايناسور KelingKing

 

احتمالا بهترين تصوير شناخته شده نوسا پنيدا، صخره به شكل سر دايناسور است كه در ساحل KelingKing مي باشد . اين ساحل در جنوب غربي جزيره واقع مي باشد و در مقايسه با همه شگفتي هاي جزيره اين مكان يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري مي باشد. اين مكان يك پديده ديدني شگفت انگيز را برايتان رقم مي زند.اقيانوس به رنگ لاجوردي و صخره هاي شگفت انگيز به يكي از محبوب ترين مقاصد اين جزيره تبديل شده است.اين منطقه در حال رونق مي باشد و رستوران و كافه هاي زيادي در حال افتتاح در اين جزيره مي باشد.اين ساحل شلوغ ترين مكان اين جزيره است آن هم به خاطره اين دايناسور دوست داشتني و شگفت انگيز كه توريست ها و گردشگران زيادي را براي ثبت عكس هاي زيبا به سوي خود جذب مي كند.

با مهرپرواز يك سفر هيجان انگيز به بالي را براي خود و دوستانتان رقم بزنيد .مهرپرواز با ارائه بهترين تورهاي لحظه آخري و خدمات مسافرتي در خدمت شما عزيزان مي باشد.

 

نماي جزيره دايناسور جزيره نوسا پنيدا

آبشار Peguyangan

 

اين در واقع يك آبشار واقعي نيست اين مكان از پله هاي زيادي تشكيل شده كه مثل يك آبشار مي باشد پايان اين پله ها در كوه به يك معبد مقدس ختم مي شود و يك منظره زيبا و ديدني از كل جزيره را برايتان به نمايش در مي آورد كه يك تجربه جديد و هيجان انگيز مي باشد.

اكثر گردشگراي كه به اين جزيره وارد مي شوند نمي دانند كه اين جزيره به عنوان جزيره جادوي سياه شناخته مي شود.اين جزيره تاريخي بوده است و مردم محلي معتقدند روحاني هاي بد و تاريكي از سرزمين اصلي به اين جزيره تبعيد شده اند.

 

نما از آبشار Peguyangan

 

در سفر به اندونزي اين بهشت زيبا را از دست ندهيد و يك زمان مناسب براي ديدن اين جزيره شگفت انگيز و كشف زيبايي هاي آن بگذاريد.

با مراجعه به آژانس مسافرتي مهرپرواز يك سفر خوب را تجربه كنيد.مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد.


برچسب‌ها:

 • 1398/2/23  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

باكو پايتخت كشور آذربايجان با تاريخي غني و جاذبه هاي ديدني مختلف و نزديكي به ايران گردشگران زيادي را به سمت خود ميكشاند.از پاركها و تفريحات مفرح تا بناهاي تاريخي و غذاهاي خوشمزه بخشي از جذابيتهاي باكو مي باشند.همراه با آژانس مسافرتي مهرپرواز با چند تفريح آن آشنا شويد.

گشت و گذار در پارك ملي قبوستان باكو

در فاصله 64 كيلومتري پايتخت آذربايجان و در قسمت جنوب غرب باكو پارك ملي تاريخي به نام قبوستان وجود دارد كه در آن چيزهاي ديدني زيادي را مي توانيد كشف كنيد.از آثار تاريخي ديدن كنيد، گل فشانهاي جالب را نزديك مشاهده كنيد، سنگ نگاره هاي تاريخي را كشف كنيد و يا در محيط پارك قدم بزنيد و از فضاي اطراف لذت ببريد. در اين پارك آثار ارزشمندي وجود دارد مانند تعدادي سنگ نگاره كه در ليست يونسكو نيز به ثبت رسيده اند.

بيش از 6000 سنگ تراشي و نقاشي در اين محل به كشف رسيده كه برخي از آنها قدمتشان به 40 هزار سال قبل مي رسد. به عبارتي ديگر با رفتن به اين پارك ديدني با يك تير دو نشان ميزنيد هم از فضاي زيباي پارك قبوستان لذت مي بريد و هم آثار پرقدمت با ارزش و تاريخي را د تور باكو خرداد 98 مشاهده ميكنيد.

پارك ملي قبوستان آذربايجان،مهرپرواز

خريد و پياده روي در خيابان نظامي باكو

 خيابان نظامي كه به ياد شاعر پرآوازه نظامي گنجوي ناميده شده در منطقه تارگووي واقع شده است و جز خيابانهاي مهم و اصلي باكو به شمار مي رود.اين خيابان پر است از مراكز خريد،فروشگاه ها و مغازه هاي مختلف كه ميتوانيد در آنها حسابي بگرديد و خريد كنيد.رستورانهاي و كافه هاي اين خيابان پذيراي گردشگران تور باكو بهار 98 هستند.خيابان نظامي باكو براي تماشاي شهر و پياده روي نيز محل مناسبي است و حتي ميتوانيد از جاهايي كه به نظرتان جذاب است عكاسي كنيد.

خيابان نظامي باكو،مهرپرواز

روزي شاد و مهيج در پارك آبي باكو

باكو نيز مانند ساير كشورهاي جهان داراي پارك آبي با امكانات و وسايل تفريحي آبي است. علاقمندان به داشتن يك روز شاد و مفرح ميتوانند پارك آبي دالغا بيچ كه بزرگترين پارك آبي آذربايجان است را براي شنا و تفريحات آبي انتخاب كنند.اين پارك آبي در مركز باكو  و در كنار ساحل و در محلي به مساحت 12 هزار متر مربع قرار دارد. 

 در اين پارك آبي براي بزرگسالان و بچه ها استخرهاي جداگانه وجود دارد ،سرسره آبي، استخرهاي موج دار، جت اسكي بخشي ديگر از امكانات پارك آبي دالغا بيچ است. مي توانيد از امكانات رفاهي اين پارك در تور ارزان باكو استفاده كنيد، آفتاب بگيريد،شنا كنيد و لحظات به ياد ماندني براي خود به ثبت برسانيد.( با خواندن مجله گردشگري مهرپرواز ديگر پاركهاي آبي دنيا را بشناسيد)

پارك آبي دالغا بيچ باكو،مهرپرواز

ونيز كوچك باكو

 ونيز كوچك باكو در سال ۱۹۶۰ راه اندازي شده و به مرور تا 2012 گسترش پيدا كرد. اين محل ديدني در نزديكي موزه فرش قرار دارد و يكي از جاهاي جذاب و منحصر به فرد باكو به شمار مي رود.  در محوطه اين محل كانال هاي آبي مصنوعي وجود دارد كه تا حدي صحنه اي از ونيز ايتاليا را ايجاد ميكند. در اين منطقه مي توانيد قايق سواري كنيد و حس لذت بخش و متفاوتي را تجربه كنيد. 

علاوه بر زيباييها و قايق سوار در ونيز كوچك باكو، دو رستوران نيز در اين محل وجود دارد كه غذاهاي غربي و شرقي را سرو ميكنند كه مي توانيد علاوه بر تفريح غذاي مورد علاقه خود را نيز در اين محل امتحان كنيد.

ونيز كوچك باكو،مهرپرواز

باشگاه ساحلي آمبوران Amburan باكو

اين محل همه چيز را براي داشتن يك روز عالي محيا مي كند. اين باشگاه ورزشي محل خوبي براي استراحت است و داراي محلي تميز و امكانات رفاهي زيادي مي باشد. انواع غذاهاي بين المللي و محلي را در رستوران اين باشگاه مي توانيد ميل كنيد همچنين كافه بيانكو و بار و گريل ليمو بهترين جا براي صرف نوشيدني و يك  خوردن اسنك خوشمزه است.

اين ساحل در 44 كيلومتري باكو قرار دارد و با تاكسي مي توانيد به راحتي به اين باشگاه دسترسي پيدا كنيد. براي استراحت و آفتاب گرفتن نيز مي توانيد از  صندلي‌ها و تخت‌هاي ساحلي در زير چتر استفاده كنيد كه بايد هزينه آن را جداگانه پرداخت كنيد.( براي اطلاع از قيمت بليط هواپيما با مهرپرواز همراه باشيد.)

باشگاه ساحلي آمبوران باكو،مهرپرواز


برچسب‌ها:

 • 1398/2/23  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

همان طور كه مي دانيد ديوار بزرگ چين يكي از مهمترين جاذبه هاي گردشگري پكن است و بازديد از آن آرزوي بيشتر افراد جهان است! هر ساله بيش از 10 ميليون توريست از ديوار بزرگ چين ديدن مي كنند و همين مسئله نشان از محبوبيت بسيار زياد ديوار بزرگ چين دارد. جالب است كه بدانيد نام چيني ديوار بزرگ چين، "وان لي چانگ چنگ" است كه معناي تحت اللفظي آن "ديوار طولاني 10،000 مايلي" است. 

ديوار چين

درباره ديوار بزرگ چين
در ماه دسامبر سال 1987 ديوار بزرگ جهان در ليست آثار ميراث جهاني يونسكو قرار گرفت. اين ديوار با كمك بيش از 1 ميليون نفر ساخته شده است و يكي از مهمترين جاذبه هاي گردشگري جهان به شمار مي آيد. اگر شما هم قصد سفر به پكن داريد، كفش هاي ورزشيتان را در چمدانتان قرار دهيد و عزمتان را جزم كنيد تا يكي از جذاب ترين شگفتي هاي دنيا را از نزديك ببينيد.
ايده ساخت ديوار بزرگ چين به 3 قرن قبل از ميلاد مسيح بر مي گردد. از آن زمان ساخت ديوار بزرگ چين شروع شده است و بعد در قرن هاي بعد قوي تر، طولاني تر و پيچيده تر شد. امروزه خيلي از بخش هاي ديوار بزرگ چين تخريب شده است و بازديد از خيلي از قسمت هاي آن اصلا امن نيست. اما همان بخش هايي كه بازديد از آن ها براي عموم آزاد هستند به قدري جذاب هستند كه توريستان زيادي را از سراسر جهان به خود جذب مي كنند. دسترسي به بعضي از آن ها از مركز شهر پكن راحت است، اما دسترسي به بعضي از آن ها اصلا كار ساده اي نيست و انگيزه كافي براي طي كردن مسير سختشان مورد نياز است! در ادامه بهترين قسمت هاي ديوار بزرگ چين و راه هاي دسترسي آن ها را به شما معرفي مي كنيم تا بتوانيد بهترين بازديد را از ديوار بزرگ چين داشته باشيد.

ديوار بزرگ چين

بادالينگ
بادالينگ نزديك ترين بخش ديوار بزرگ چين به پكن است و به همين دليل شمار بازديدكنندگان بيشتري به نسبت ديگر نقاط آن دارد. بادالينگ همان بخشي است كه بازديد از آن بعد از بازسازي ديوار در سال 1957 زودتر از باقي قسمت ها براي عموم آزاد شد. اگر شما هم قصد سفر به پكن را داريد و زمان اقامتتان در تور ارزان پكن محدود است، بهتر است كه بادالينگ را براي بازديد انتخاب كنيد. چراكه هم مسير دسترسي به آن از پكن كوتاه است و هم مي توانيد با تلكابين به راحتي به آن برسيد و در زمان و انرژي خود صرفه جويي كنيد. اما در كنار اين مزيت ها، يك سري معايب نيز در مورد بادالينگ وجود دارد. اين قسمت از ديوار بزرگ چين هميشه مملوء از توريست است و هميشه شلوغ است و شايد نتوانيد راحت بر روي آن قدم بزنيد و عكس هاي يادگاري مناسب بگيريد. پيشنهاد ما به شما اين است كه براي جلوگيري از مواجه شدن با ازدحام توريستان، در ساعات پاياني زمان بازديد يعني بعد از ظهر به اين جاذبه گردشگري چين مراجعه كنيد.
راه دسترسي به بادالينگ: اتوبوس شماره 877 هر روزه از ايستگاه اتوبوس دشنگمن در پكن راهي بادالينگ مي شود. لازم به ذكر است كه آخرين اتوبس پكن به بادالينگ ساعت 12:30 حركت مي كند و آخرين اتوبوس در ماه هاي نوامبر تا مارچ ساعت 4:30 بعد از ظهر و در ديگر ماه هاي سال ساعت 5 بعد از ظهر از بادالينگ بر مي گردد. هزينه كرايه اين اتوبوس ها 12 يوان است.
يكي ديگر از راه هاي دسترسي به بادالينگ سوار شدن در قطارهاي ايستگاه هوانگتوديان است. اين قطارها شما را در فاصله 15 تا 20 دقيقه اي ديوار بزرگ چين پياده مي كنند. هزينه بليط اين قطارها 6 يوان است.

ديوار بزرگ چين

موتيانيو
موتيانيو كمي دورتر از بادالينگ است و يكي از جذاب ترين نقاط ديوار بزرگ چين براي بازديد به شمار مي آيد. اين منطقه به خوبي محافظت شده است و با تلكابين مجهز شده است. رفتن از پكن به موتيانيو حدودا 1 ساعت و نيم زمان مي برد، اما مزيتش به نسبت بادالينگ اين است كه هميشه خلوت تر است و مجبور نيستيد كه زيبايي هاي طبيعي اطراف ديوار بزرگ چين را از لا به لاي ازدحام ببينيد.
دسترسي به موتيانيو: براي رسيدن به موتيانيو اول بايد با مترو به ايستگاه اتوبوس دونگيژيمن برويد و بعد از آن جا سوار دو اتوبوس شويد. در ايستگاه دونگژيمن بايد سوار اتوبوس هاي شماره 916 شويد و بعد از پياده شدن در هوايرو بيداجي سوار اتوبوس هاي خط H23، H24، H35 يا H36 شويد تا به مويتانيو برسيد. هزينه كرايه اتوبوس هاي كل اين مسير حدودا 20 يوان است.

ديوار بزرگ چين

هوانگ هو چنگ
توريستان بسيار كمي از اين قسمت از ديوار بزرگ چين بازديد مي كنند و بيشتر محلي ها و اهالي پكن به آن مراجعه مي كنند. اين قسمت از ديوار بزرگ چين چشم انداز جالبي به آب هاي اطراف دارد و يكي از جذاب ترين بخش هاي ديوار چين به شمار مي آيد. جالب است كه بدانيد بازديد از اين قسمت از ديوار به طور رسمي براي عموم ممكن نيست و يك مرد سالخورده از آن نگهباني مي كند. اما با اين حال بعضي از محلي ها براي ديدن چشم انداز جالب آن از ديوار بالا مي روند. لازم به ذكر است كه بالا رفتن از اين قسمت از ديوار بزرگ چين در شرايط بد آب و هوايي خطرناك است و بهتر است كه در چنين شرايطي فكر بازديد از آن به سرتان نزند.
دسترسي به هوانگ هو چنگ: براي دسترسي به اين قسمت از ديوار بزرگ چين بايد از ايستگاه اتوبوس دونگژيمن سوار اتوبوس هاي شماره 916 شويد تا به هوايرو بيداجي برسيد و بعد از آن جا با اتوبوس هاي H21 به درياچه كوچك غربي برسيد. كل مسير برايتان حدود 20 يوان هزينه دارد.

ديوار بزرگ چين

جيانكو
اين قسمت از ديوار بزرگ چين كاملا بخش خطرناكي است و اصلا مسائل حفاظتي در آن رعايت نشده است. به همين خاطر بازديد از آن يك تفريح ريسكي و در عين حال هيجان انگيز است. اگر شما اهل كوهنوردي و طي كردن مسيرهاي سخت نيستيد، بهتر است كه بازديد از جيانكو را فراموش كنيد! چراكه پله هاي آن تا حد زيادي تخريب شده اند و حركت روي آن ها كمي چالش برانگيز است. به همين دليل است كه بازديد از جيانكو به طور رسمي ممنوع است و محلي ها ورودي آن را كنترل مي كنند. اما اگر به هر حال خواستيد كه از اين نقطه مهيج از ديوار بزرگ چين بازديد كنيد، يادتان باشد كه حتما لباس مناسب و كفش راحت بپوشيد.
دسترسي به جيانكو: به خاطر سخت بودن بازديد از اين قسمت از ديوار بزرگ چين، بهتر است كه در شهر پكن يك تور گشت جيانكو رزرو كنيد و همراه با راهنما از جيانكو بازديد كنيد.
اگر شما هم قصد سفر به چين و بازديد از ديوار بزرگ چين را داريد، براي رزرو يك تور ارزان چين با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد.

ديوار بزرگ چين


برچسب‌ها:

 • 1398/1/31  - ۱۲
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

زندگي شبانه و تفريحات در شب ازمير بسيار زياد و متنوع است. از جمله بارها، نايت كلاب، كافه و كلوپ هاي مختلف با سرو انواع نوشيدني و پخش موسيقي زنده و مهيج. همراه با آژانس مسافرتي مهرپرواز از بهترين تفريحات شبانه ازميز كه مورد علاقه مردم محلي نيز مي باشد مطلع شويد.

كلوب شبانه 1888 ازمير

يكي از بهترين مكانها براي تفريحات شبانه ازمير كه در آن افراد محلي زيادي ديده مي شود كلوب 1888 است. اين مكان با رقص و شادي و پخش موسيقي بهترين ديجي هاي محلي و بين الملي همراه است كه در بين مردم بومي ازمير و گردشگران تور ازمير بهار 98 بسيار جذاب و پر هيجان مي باشد.

اين كلوب در يك خانه قديمي و زيبا در مركز ازمير قرار دارد و در قسمت بار آن نيز انواع نوشيدني سرو مي شود. كلوب 1888 همچنين ميزبان رويدادهاي موسيقي زنده است. قبل از حضور در اين محل بهتر است براي مشاهده اين رويدادها صفحه فيسبوك اين كلوب را از قبل چك كنيد.

كلوب شبانه 1888-ازمير،مهرپرواز

رستوران و بار نار بار NAR BAR ازمير

اين رستوران يكي از محبوب ترين بارها در شهر آلاچاتي Alaçatı ( شهري كوچك كه در استان ازمير قرار دارد)  است. يك شعبه از رستوران پرطرفدار نار بار نيز در ازمير قرار دارد كه درآغاز بازگشايي بسيار مورد علاقه مردم بومي شد.

در اين رستوران بار در تور ازمير تعطيلات خرداد مي توانيد از انواع نوشيدني و محيط بي نظير آن لذت ببريد. همچنين يك حياط خلوت زيبا نيز در اين محل وجود دارد كه بسيار دنج است. در طول روز نيز مي توانيد براي نوشيدن يك فنجان قهوه به اين كافه برويد. شبها نيز قبل از سفارش غذاهاي خوشمزه در رستوران نار بار با سرو انواع نوشيدني پذيراي ميهمانان خود مي باشد.

رستوران نار بار-ازمير،مهرپرواز

بار بايوس Bios ازمير

 اين بار محبوب و شلوغ در محله قاضي كدينلار قرار دارد كه بهترين اجراهاي موسيقي زنده ازمير را در اين مكان مي توانيد مشاهده كنيد. اين محل ميزبان بزرگترين رويدادها مشهور تركيه از موسيقي هاي جاز و كلاسيك نيز با هنرمندي تعداد زيادي از افراد با استعداد نيز بوده است.در اين بار شلوغ و پر شور نوشيدني مورد علاقه خود را در تور ارزان ازمير سفارش دهيد و از گوش سپردن به موسيقي زنده عالي نيز لذت ببريد.

بار بايوس-ازمير،مهرپرواز

محله قاضي كدينلار سوكاجي Gazi Kadınlar Sokağı ازمير

اين مكان پرطرفدارترين خيابان ازمير براي تفريحات شبانه و شب زنده داري است. در تعطيلات آخر هفته محله قاضي كدينلار مملو از جمعيت مي شود و افراد زيادي براي سپري كردن شبي جذاب به اين منطقه مي روند.

خانه هاي تاريخي بازسازي شده زيادي در محله قاضي كدينلار  وجود دارد. رستورانهاي زياد همراه با پخش موسيقي زنده و بارها مختلف در اين جاي پر جنب و جوش قرار دارد. براي سفر به اين شهر بليط پرواز ازمير را كارشناسان مهرپرواز بخواهيد.

محله قاضي كدينلار-ازمير،الفباي سفر

بار Sirena Pub ازمير

يكي از بهترين مكانها براي لذت بردن از يك ليوان نوشيدني در يك فضاي دل انگير كه در تمام فصول سال شلوغ است و مردم محلي و گردشگران زيادي جذب خود مي كند بار Sirena Pub است. در تابستان صندليهاي بيرون سالن مملو از جمعيت است. طراحي داخلي اين بار به سبك كلاسيك است به همراه مجموعه اي از آثار كلاسيك مربوط به سراسر جهان كه در گوشه كنار آن به چشم مي خورد.

بار Sirena Pub-ازمير،الفباي سفر

بار بلك جك BlackJack ازمير

اگر به دنبال محلي براي گوش دادن به موسيقي زنده همراه با لذت بردن از صرف نوشيدني هستيد بار بلك جك تبديل به يكي از ايده آل ترين مكانهاي ازمير براي شما خواهد شد. اين بار مشهور ميزبان رويدادهاي بين الملي بزرگي  از كشورهاي مختلف مانند مكزيك،كوبا و يونان مي باشد. شبها نيز تعدادي از نوازندگان مشهور محلي در اين مكان به اجرا مي پردازند. سعي كنيد بين ساعت 12 تا 7 شب در بار بلك جك حضور داشته باشيد.

بار بلك جك BlackJack-ازمير،الفباي سفر


برچسب‌ها:

 • 1398/1/31  - ۱۲
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

بهترين پارك هاي آبي جزيره بالي در اندونزي
بالي به عنوان يك مقصد توريستي مفرح در اندونزي شناخته مي شود و سواحل بكر و جذابش، خليج هاي زيبا و آب هاي شفاف و كريستاليش باعث محبوبيت آن شده اند.سفر به بالي يكي از بهترين انتخاب هاييست كه مي توان براي سفرهاي خانوادگي علي الخصوص با همراهي كودكان داشت. چراكه يك عالمه امكانات تفريحي جذاب براي كودكان و خانواده ها مهيا شده است كه از جمله آن ها مي توان به پارك هاي آبي اشاره كرد. در ادامه شما را با بهترين پارك هاي آبي بالي آشنا مي كنيم، پارك هاي آبي كه به قدري جذاب و مهيج هستند كه مي توانند به تنهايي انگيزه سفر به بالي باشند!
1-پارك آبي سيركس بالي |  Circus Water Park bali
اين پارك آبي در فاصله 10 دقيقه اي از فرودگاه بين المللي انگوراه راي در بالي واقع شده است و يكي از بهترين اماكن تفريحي بالي به شمار مي آيد. بازي هاي اين پارك آبي براي گروه هاي سني مختلف تدارك ديده شده اند و براي تفريح گروه هاي خانوادگي و دوستانه بسيار مناسب به نظر مي رسند. بهترين قسمت اين پارك سرسره هاي پرسرعت آن است كه هر توريستي بايد هيجان موجود در آن را تجربه كند.گذشته از همه وسايل بازي، چند رستوران نيز در پارك آبي سيركس بالي وجود دارد كه بهترين غذاها را به توريستان آفر مي دهند.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا سل، توبان، خيابان كديري
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

پارك آبي سيركس بالي

2-پارك آبي اسپلش بالي | Splash Water Park bali
پارك آبي اسپلش كه با نام پارك آبي كانگو نيز شناخته مي شود، يكي از بهترين پارك هاي آَبي بالي است كه در مساحتي حدود 2400 متر مربع واقع شده است و آنقدر استخرها و سرسره هاي متنوعي دارد كه سليقه هر سن و سالي را پوشش مي دهد. اگر به پارك آبي اسپلش بالي رفتيد، يادتان باشد كه حتما سوار سرسره جاينت ريسر شويد. اين سرسره با 90 متر ارتفاع جذاب ترين وسيله بازي اين پارك آبي جذاب در بالي است.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا اوتارا، خيابان پانتاي براوا
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
هزينه بليط: 350،000 روپيه براي بزرگسالان و 230،000 روپيه براي كودكان

پارك آبي اسپلش بالي

3-پارك آبي واتربوم بالي | Waterbom Park bali
پارك آبي واتربوم بالي يكي از پربازديدترين پارك هاي آبي بالي است و درست در بخش جنوبي ساحل كوتا واقع شده است. اين پارك 17 سرسره جذاب و بازي هاي مختلف دارد و براي گذراندن يك روز عالي و مهيج هيچ كم و كاستي ندارد. اين پارك آبي محبوب ترين پارك آبي بين توريستان و البته خود اهالي بالي است. 
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا، خيابان كارتيكا پلازا توبان
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر
هزينه بليط: بليط ها از 337000 روپيه به بالا هستند.

پارك آبي واتربوم بالي

4-پارك آبي نيرمالا بالي |  Nirmala Water Park bali 
پارك آبي نيرمالا بالي يكي از بهترين پارك هاي آبي بالي است و از هر نظر عالي به نظر مي رسد. اين پارك آبي انواع و اقسام امكانات تفريحي را در خود جاي داده است و رستوران هاي بسيار خوبي براي سرو غذاهاي لذيذ دارد كه در صورت تمايل مي توانيد در ميان بازي ها خوراكي هاي آن ها را تست كنيد و روز خود را به بهترين شكل ممكن سپري كنيد. سرسره هاي پارك آبي نيرمالا در پارك آبي ديگري يافت نمي شوند و هميشه حرف اول را در بالي مي زنند. 
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگف كوتا سلف اونگاسان، خيابان پانتاي بالانگان شماره 1
ساعات كاري: 8 صبح تا 6 بعد از ظهر

پارك آبي نيرمالا بالي

5-پارك آبي سيترالند بالي | CitraLand Waterpark bali
پارك آبي سيترالند هميشه در ليست 10 پارك آبي برتر بالي جاي دارد و به خاطر مهيج بودنش شهرت بسيار زيادي پيدا كرده است. در اين پارك آبي مي توانيد انواع سرسره هاي هيجان انگيز را امتحان كنيد و يك ماجراجويي تمام عيار را در آن تجربه كنيد و حتي يك لحظه را هم بدون كارهاي هيجاني سپري نكنيد. به هر حال نكته اي كه مشخص است، اين است كه كسل بودن در پارك آبي سيترالند معني ندارد.
آدرس: اندونزي، باليف اوبونگ كاجا، دنپاسار اوتارا، اوبونگ كاجاف جالان كارگو پرماي، پروماهان سيترالند
ساعات كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر هر روز هفته به جز دوشنبه ها 

پارك آبي سيترالند بالي

6-پارك آبي تامان سگارا مادو بالي | Taman Segara Madu Water Park bali
وقتي صحبت از پارك هاي آبي محبوب بالي مي شود، هميشه نام پارك آبي تامان سگارا مادو به ميان مي آيد. تعداد زيادي سرسره آبي و استخرهاي جذاب در اين پارك آبي وجود دارد كه همه افراد علي الخصوص كودكان را سرگرم نگه مي دارند. از طرفي غريق نجات هاي زيادي هر لحظه مواظب امنيت توريستان هستند و به همين دليل اين پارك آبي براي كودكان بسيار مناسب به نظر مي رسد.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا اوتارا، كانگو، خيابان پانتاي باتو بولونگ
ساعات كاري: 7 صبح تا 6:30 بعد از ظهر
اگر شما هم آماده سفر به بالي و امتحان كردن انواع تفريحات مهيج هستيد، براي رزرو تور بالي با همكاران ما درآژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد. 

پارك آبي تامان سگارا مادو بالي


برچسب‌ها:

[ ]

موضوعات

  موضوعي ثبت نشده است

نویسندگان

لینکستان

پیوندهای روزانه

درباره ما


ٍ
ایمیل :قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان
قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان