LOGO

 • 1398/6/11  - ۰۷
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

 

تفريحات دونفره در كيپ تاون

خيلي از افراد فكر مي كنند كه فقط سفرهايي مثل سفر به هاوايي، مالديو، بالي و نيوزيلند مي تواند رومانتيك باشد! اما بايد به شما بگوييم كه شما در هر مقصد مسافرتي مي توانيد لحظات خوشي را با همسرتان داشته باشيد. كافي است كه ايده هايي براي تفريحات دونفره در سفر را بلد باشيد. از آنجايي كه كيپ تاون يكي از جذاب ترين مقاصد مسافرتي است و شايد شما هم بخواهيد با همسرتان با تور ارزان آفريقاي جنوبي به كيپ تاون سفر كنيد، تصميم گرفتيم كه ايده هايي براي تفريحات دو نفره در كيپ تاون را برايتان جمع آوري كنيم. با ما همراه باشيد تا اين ايده هاي ناب تفريح در كيپ تاون را به شما بگوييم.

تفريحات دونفره در كيپ تاون

 

با بالن به آسمان كيپ تاون برويد

شايد شما هم با نام بالن سواري ياد كاپادوكيا در تركيه بيفتيد. اما بايد به شما بگوييم كه بالن سواري در شهري مثل كيپ تاون آفريقاي جنوبي هم در نوع خودش تجربه بي نظيري است. كافي است كه حدودا 40 دقيقه با ماشين از كيپ تاون فاصله بگيريد تا به منطقه بالن سواري در اطراف تاكستان هاي كيپ تاون برسيد و از آنجا دو نفره به آسمان ها برويد و تاكستان هاي كيپ تاون را از بالا تماشا كنيد. گاهي تورهاي بالن سواري در كيپ تاون شامل سرو يك صبحانه مفصل نيز مي شوند و همه چيز براي گذراندن يك ساعت عالي در آسمان مهيا شده است. البته يادتان باشد كه بالن سواري در كيپ تاون كاملا به شرايط آب و هوايي بستگي دارد و شايد هر روز امكان تجربه آن وجود نداشته باشد. اما اگر شرايط آب و هوايي مساعد باشد، مي توانيد اين تفريح مهيج و رومانيتك را تجربه كنيد و اگر آسمان كيپ تاون به حد كافي صاف باشد، مي توانيد از آن بالا نماي زيبايي از كوهستان ها و مناظر اطراف را نيز تماشا كنيد. به هر حال اين تفريح يكي از جذاب ترين تفريحات دو نفره در كيپ تاون است كه بهتر است فرصت تجربه اش را در تور كيپ تاون از دست ندهيد. حتما هم يادتان باشد كه اين خاطره جذاب را با گرفتن يك يا دو سلفي با همسرتان جاودانه كنيد!

با بالن به آسمان كيپ تاون برويد

 

يك پيكنيك رومانتيك در باغ گياه شناسي كريستن بوش كيپ تاون

محيط اين باغ گياه شناسي براي يك پيك نيك دو نفره عالي است. كافي است كه يك جاي خوب زير سايه يكيا ز درختان اين باغ پيدا كنيد، يك ساندويچ خوشمزه براي خودتان تهيه كنيد و ساعتي را با آرامش تمام در طبيعت زيباي اين باغ سپري كنيد. از آن هم جالب تر اين كه مي توانيد با شركت ديال پيكنيك تماس بگيريد. اين شركت در كيپ تاون كار برنامه ريزي پيك نيك هاي تم دار و جذاب را انجام مي دهد و هر آنچه براي يك تجربه جذاب و متفاوت به آن نياز داريد را برايتان مهيا مي كند. بعد از خوردن غذا هم مي توانيد با همديگر گشتي در باغ كريستين بوش كيپ تاون بزنيد و از پوشش گياهي منحصر به فرد آن ديدن كنيد. حتي مي توانيد به تراس جذاب آن در ارتفاع 12 متري زمين برويد و چشم انداز باغ را از آن بالا تماشا كنيد. حتي يك سري مسيرهاي طبيعت گردي نيز در اين باغ گياه شناسي در كيپ تاون وجود دارد كه اگر زوج اكتيو و فعالي باشيد، مي توانيد در آن قدم بزنيد و گوشه كنار باغ را كشف كنيد.

يك پيكنيك رومانتيك در باغ گياه شناسي كريستن بوش كيپ تاون

 

تله كابين سواري در كوه تيبل كيپ تاون در زمان غروب خورشيد

كوه تيبل كوهي شاخص در كيپ تاون است كه 1،086 متر ارتفاع دارد. كوه تيبل به نوعي سمبل كيپ تاون به حساب مي آيد و يكي از جاذبه هاي گردشگري آفريقاي جنوبي به حساب مي آيد. چشم انداز كيپ تاون از روي قله كوه تيبل به قدري زيبا و شورانگيز است كه بايد خودتان با چشم خودتان آن را ببينيد تا باورش كنيد. اما به جاي اينكه خستگي و درد عضله را با بالا رفتن و كوهنوردي در كوه تيبل نصيب خودتان كنيد، مي توانيد خيلي راحت سوار تله كابين شويد و در عرض 4 دقيقه به بالاي اين كوه عظيم برسيد. ديدن چشم انداز اين كوه در هر زماني در روز جذابيت دارد، اما مطمئنا بهترين زمان و بهترين چشم انداز آن مربوط به زمان غروب آفتاب است. چراكه در اين زمان مي توانيد شهر كيپ تاون را به گونه اي متفاوت ببينيد و مطمئن باشيد كه بازي رنگ ها در آسمان كيپ تاون شما را هم در جا ميخكوب مي كند. بعد از غروب آفتاب مي توانيد كيپ تاون را غرق نورپردازي هاي شهري ببينيد و مطمئن باشيد كه زيبايي شب هاي كيپ تاون نظر شما را هم جلب خواهد كرد. در چنين لحظاتي است كه مي توانيد بهترين خاطرات را به همراه همسرتان بسازيد و لحظاتي به يادماندني را براي يكديگر رقم بزنيد.

تله كابين سواري در كوه تيبل كيپ تاون در زمان غروب خورشيد

 

آبتني در آب هاي زمردين ساحل كمپس بي كيپ تاون

در ساحل كمپس بي كيپ تاون مي توانيد تركيب رنگي خارق العاده را با قرارگيري رنگ زمردين آب در كنار رنگ سفيد ساحل تماشا كنيد. اين همان تصويري است كه براي گذراندن اوقاتي رومانتيك و رويايي در كيپ تاون به همراه همسرتان به آن نياز داريد. در اين ساحل مي توانيد قدري استراحت كنيد، كمي آب بازي كنيد و يك عالمه خاطرات فراموش نشدني براي خودتان بسازيد. گذشته از همه اين ها نيازي به گفتن نيست كه چقدر غروب آفتاب در چنين ساحلي زيباست و چقدر عكس هاي دو نفره تان در اين ساحل زيبا مي شوند!

آبتني در آب هاي زمردين ساحل كمپس بي كيپ تاون

 

خوردن يك غذاي خوشمزه دريايي در اسكله ويكتوريا و آلبرت كيپ تاون

مسئله كه مشخص است، اين است كه سفر به كيپ تاون بدون چشيدن طعم بي نظير غذاهاي دريايي آن كامل نمي شود. در اسكله ويكتوريا و آلبرت كيپ تاون بهترين غذاهاي دريايي كيپ تاون سرو مي شود و مهمتر از همه اينكه فضاي آن براي خوردن يك شام رومانتيك عالي است. در اين اسكله مي توانيد با چشم انداز كوه تيبل و همين طور آب هاي زلال و شفاف، يك شام خوشمزه ميل كنيد. بعد از شامتان هم مي توانيد برنامه هاي سنتي آفريقايي را در اطراف اسكله ويكتوريا و آلبرت كيپ تاون تماشا كنيد، يك خريد به يادماندني انجام دهيد و در نهايت خودتان را به يك دسر خوشمزه دعوت كنيد.

خوردن يك غذاي خوشمزه دريايي در اسكله ويكتوريا و آلبرت كيپ تاون

 

غواصي دو نفره در كنار كوسه ها

اگر شما هم از آن دسته از زوج هايي هستيد كه از هيجان خوششان مي آيد، مطمئنا با كسب تجربه هاي جديد ميانه بهتري داشته باشيد. در اين صورت مي توانيد غواصي در قفس را تجربه كنيد و از نزديك كوسه هاي سفيد را تماشا كنيد! در واقع در اين نوع غواصي فاصله شما با كوسه ها به اندازه ميله هاي يك قفس خواهد بود و مطمئنا نفس شما هم با ديدن اين كوسه هاي عظيم الجسه در سينه تان حبس خواهد شد! گذشته از اين امكان تجربه همه نوع ورزش هاي آبي مهيج نيز براي شما و همسرتان در كيپ تاون مهيا شده است و كافي است كه با يك تور ارزان كيپ تاون به اين شهر زيبا در آفريقاي جنوبي سفر كنيد تا بتوانيد جذاب ترين سفر دو نفره زندگيتان را در اين كشور زيبا و متفاوت تجربه كنيد.براي رزرو تور مسافرتي آفريقاي جنوبي مي توانيد با همكاران ما در آژانس هواپيمايي مهر پرواز تماس بگيريد.

غواصي دو نفره در كنار كوسه ها


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

تجربه مسابقات سرعت در بيابان هاي دبي 

آماده يك ماجراجويي سرعت در شن و ماسه هاي بيابان هستيد؟ يك زمان شگفت انگيز براي رانندگي و لذت بردن از سرعت و ديدن منظره زيباي كوير،بهترين فرصت براي خالي كردن آدرنالين با نهايت سرعت مي باشد.

ماشين مخصوص بيابان و گردشگران و شتر

ماشين هاي سافاري و بيابان گردي 

 

ماشين هاي تازه نفس با موتورهاي قوي مي تواند يك هيجان شگفت انگيز را برايتان رقم بزند اين ماشين ها مخصوص سافاري و بيابان گردي هستند كه داراي ويژگي هاي ايمني بالايي بوده تا بتوانند در سرعت و جاده لغزنده بيابان كنترل خوبي داشته باشد.

اين ماشين ها توسط شركت Desert Fox تامين مي شود كه يكي از قدرتمند ترين وايمن ترين ماشين هاي مسابقه اي بياباني و سافاري مي باشند.با توجه به تجربه گردشگران اين ماشين ها بسيار راحت مي باشد و از لحاظ ايمني بسيار عالي هستند وجود لاستيك هاي بزرگ و ارتفاع ماشين و همچنين صندلي هاي خوب و كمربند محكم همه و همه باعث شده يك ماشين خوب براي يك جاده بسيار لغزنده در اوج سرعت باشد.

با تورهاي لحظه آخري دبي در مهرپرواز سفر خود به دبي را آغاز كنيد تا يك سفر هيجان انگيز در دبي را تجربه كنيد.

سافاري در بيابان

سفر به بيابان هاي دبي 

 

سفر به صحرا و بيابان هاي تقريبا 45 دقيقه تا يك ساعت طول مي كشد كه پس از رسيدن شما توضيحات مختصري در مورد نكات رانندگي و ويژگي هاي ايمني آن داده مي شود سپس زمان آن رسيده است كه شما سوار شويد .كلاه ايمني و عينكي كه در اختيارتان قرار مي هند و بند ها و كمربند هايي كه محكم شما را در برميگيرد فقط و فقط براي ايمني و راحتي شما مي باشد.

مسير پر از تپه ها با شيب كم و زياد مي باشد كه يك هيجان با كلي آدرنالين را برايتان رقم مي زند و وجود شن هايي كه در هوا بابت سرعت زياد شما به اطراف پراكنده مي شود منظره زيبايي را به تصوير مي كشد.

وجود يك راهنما و ليدر خوب 

داشتن يك راهنما و ليدر خوب يكي از نكات مهم بيابان گردي مي باشد هر چقدر هم كه شما حرفه اي باشيد ولي بيابان متفاوت تر از آن است كه مي تواند باشد و پر از خطر هايكوچك و بزرگ است از باتلاق هايي بياباني بگير تا حشرات خطرناك بيابان، وجود يك راهنما و ليدر حرفه به شما كمك مي كند كه هم از مسير منحرف نشويد و هم به جاهاي خطرناك نرويد تا مشكلي پيش نيايد .

نماي بيابان و ماشين هاي مخصوص

استراحتگاه و هتل 

در اين بيابان ها هتل ها و استراحتگاه هايي براي گردشگران در نظر گرفته شده است كه فاصله زيادي به پيست سافاري ندارد و شما مي توانيد با يك استراحت كوتاه پس از رسيدن، يك سافاري هيجان انگيز را تجربه كنيد و كلي آردنالين هدر دهيد.

نماي بيرون هتل و استراحتگاه هاي بيابان

هزينه سافاري و بيابان گردي در دبي  

با عبور از تپه ها و دره ها مي توجه مي شويد كه يكي از ايمن ترين و قدرتمند ترين سافاري ها و بيابان گردي ها را تجربه كرده ايد.مسير پيش رو ي شما حدود 10 كيلومتر مي باشد كه با چالش هاي زيادي همراه است.ماشين هاي سافاري و بيابان گردي تك نفره و دو نفره مي باشند كه هر كدام قيمت متفاوتي دارند.با سفر به دبي و بيابان گردي يك تجربه هيجان انگيز را براي خود رقم بزنيد .

سافاري و تخليه آدرنالين در بيابان هاي دبي

با رزرو بليط چارتري هواپيما دبي در مهرپرواز سفر خود به دبي را آغاز كنيد تا يك سفر هيجان انگيز در دبي را تجربه كنيد.


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

 

خرافات هايي كه قبل از سفر بايد از آن ها مطلع باشيد!

داشتن اطلاعات در مورد باورها و خرافات هاي يك كشور، مي تواند منجر به آسان تر شدن سفر شما شود. در بعضي از فرهنگ ها يك سري شماره ها، يك سري تاريخ ها و يك سري حيوانات بديمن تلقي مي شوند و شما با اطلاع از اين قبيل خرافات مي توانيد جلوي يك سري اتفاقات، صحبت ها و رفتارهاي اشتباه را مقابل اهالي آن كشور بگيريد. بعضي از اين خرافات در سطح جهاني شناخته شده اند و احتمالا بعضي از آن ها به گوش شما هم رسيده باشد. اما يك سري از اين خرافات ناشناخته تر هستند و شايد فقط محدود به يك كشور خاص بشود. از طرفي خرافات هاي مردم سراسر جهان ممكن است گاهي با هم در تناقض باشند. بدين معني كه چيزي كه در يك كشور بديمن محسوب مي شود، در كشوري ديگر خوش يمن باشد! به همين خاطر به شما توصيه مي كنيم كه قبل از سفر به هر كشوري، يك تحقيق ساده در مورد عقايد، باورها و خرافات مردم آن كشور داشته باشيد. اما علي الحساب مي خواهيم شما را با جذاب ترين خرافات هاي بين المللي آشنا كنيم كه اطلاع از آن ها مطمئنا در سفرهاي بعديتان به كارتان مي آيد.

خرافات هايي كه قبل از سفر بايد از آن ها مطلع باشيد

 

ژاپن: از يك سري شماره هاي خاص دوري كنيد!

يك سري شماره ها در فرهنگ ژاپني كاملا شوم تلقي مي شوند. براي مثال عدد 4 به معني مرگ است! چراكه تلفظ عدد 4 در زبان ژاپني شباهت زيادي به تلفظ كلمه مرگ دارد! به همين خاطر شما هيچ وقت نبايد به يك فرد ژاپني هديه اي دهيد كه در آن 4 عدد وسيله يا هر چيز ديگري وجود داشته باشد! حتي جالب است كه بدانيد هتل هاي ژاپن اكثرا طبقه چهارم ندارند. يعني نام يك طبقه را طبقه سوم مي گذارند و طبقه بعدش را طبقه پنجم مي نامند! به همين شكل عدد 9 هم در فرهنگ ژاپني تابو است و دليلش هم اين است كه تلفظ اين عدد در زبان ژاپني شبيه به تلفظ كلمه عذاب است! به همين خاطر بهتر است كه تا جاي ممكن از گفتن 9 در ژاپن خودداري كنيد!

ژاپن از يك سري شماره هاي خاص دوري كنيد

 

آلمان: هيچ وقت تولد كسي را زودتر تبريك نگوييد!

شايد شما هم فكر كنيد كه تبريك تولد يك نفر قبل از زادروز اصليش يك سورپرايز تلقي مي شود و نشان از توجه شما به آن فرد دارد. اما آلماني ها اين گونه فكر نمي كنند! در واقع آن ها اين كار شما را بدشانسي به حساب مي آورند و اگر شما تولد يك فرد آلماني را قبل از نيمه شب تولدش تبريك بگوييد، خيلي از اين كارتان خوشحال نمي شود و آن سالش را بديمن مي شمارد! داستان شكل گيري اين خرافات به زمان مسيحيت بر مي گردد. گفته مي شد كه اگر شياطين آرزوي شما را بشنوند، قبل از اينكه روز تولدتان فرا برسد، تمام تلاششان را مي كنند تا آرزويتان برآورده نشود!

آلمان هيچ وقت تولد كسي را زودتر تبريك نگوييد

 

اسپانيا: حواستان به سه شنبه اي كه در روز سيزدهم ماه مي افتد، باشد!

در خيلي از كشورهاي غربي جمعه اي كه در روز سيزدهم ماه بيفتد، بديمن ترين روز سال به حساب مي آيد. اما در اسپانيا قضيه فرق مي كند و سه شنبه اي كه با روز سيزدهم ماه همزمان شود، روز نحس به شمار مي آيد و مردم اسپانيا فكر مي كنند كه در اين روز اتفاقات بد به زندگيشان سرازير مي شود!

اسپانيا حواستان به سه شنبه اي كه در روز سيزدهم ماه مي افتد، باشد

 

سوئد: هيچ وقت يك عنكبوت را نكشيد!

شايد اولين واكنش شما هم بعد از ديدن يك عنكبوت اين باشد كه كفشتان را برداريد و با يك حركت به زندگي آن پايان دهيد! شايد هم بدويد و يك حشره كش پيدا كنيد تا او را بكشيد! اما همه اين واكنش ها در فرهنگ سوئدي ها بد به حساب مي آيد! چراكه كشتن يك عنكبوت به نظر سوئدي ها با خودش بديمني مي آورد! اگرچه كشتن يك موجود هشت پا باعث تمام شدن دنيا نمي شود، اما گفته مي شود كه باعث باراني شدن روز بعد مي شود! نكته اينكه عنكبوت ها از روغن مركبات بدشان مي آيد و اگر كمي از اين روغن را در گوشه كنار اتاقتان بريزيد، احتمالا در سوئد با عنكبوتي رو به رو نمي شويد كه مجبور شويد آن را بكشيد!

سوئد هيچ وقت يك عنكبوت را نكشيد

 

كره جنوبي: كلاغ ها بديمن هستند!

كلاغ ها پرنده هايي هستند كه در فرهنگ هاي متعددي در سراسر جهان نحس محسوب مي شوند! اما در كره جنوبي اين نحسي را خيلي شديد مي بينند و مي گويند كه نه تنها سمبل بدشانسي است، بلكه نشانه اي از اين است كه مرگ نزديك است! به هر حال در كره جنوبي 9 گونه كلاغ وجود دارد كه بهتر است آرزو كنيد كه در كره جنوبي با هيچ كدام از آن ها مواجه نشويد!

كره جنوبي كلاغ ها بديمن هستند

 

برزيل: هيچ وقت كيف خود را روي زمين نگذاريد!

اگر كيف يا كيف پولتان را به هر دليل در برزيل روي زمين بگذاريد، ممكن است كه با نگاه عجيب و غريب برزيلي ها رو به رو شويد! اين نگاه ها به اين دليل است كه قرار دادن كيف يا كيف پول در فرهنگ برزيلي ها بديمن است. آن ها فكر مي كنند كه با اين كار ثروتتان از كفتان مي رود! جالب است كه بدانيد كشورهاي ديگري هم در آمريكاي جنوبي به اين خرافات باور دارند!

برزيل هيچ وقت كيف خود را روي زمين نگذاريد

 

روسيه: سوت زدن در داخل يك ساختمان باعث مشكلات مالي مي شود!

در روسيه به شكل ديگري به فقير شدن نگاه مي كنند. در فرهنگ روس ها با گذاشتن كيف روي زمين با مشكل خاصي مواجه نمي شويد، اما سوت زدن در داخل يك ساختمان در تور روسيه حتما فقيرتان مي كند! جالب است كه بدانيد نروژي ها هم با سوت زدن ميانه خوبي ندارند! با اين تفاوت كه نروژي ها فكر مي كنند كه اگر در هواي آفتابي سوت بزنيد، بديمني مي آوريد و آسمان شروع به بارش مي كند.

روسيه سوت زدن در داخل يك ساختمان باعث مشكلات مالي مي شود

 

هند: ناخن هايتان را در روز شنبه كوتاه نكنيد!

هند كشور خرافات هاست! به همين دليل بهتر است كه قبل از سفر با تور هند اطلاعات زيادي در مورد خرافات ها و باورهاي مردمانش كسب كنيد. يكي از اين خرافات اين است كه نبايد ناخن هايتان را در روز شنبه كوتاه كنيد! چراكه به عقيده مردم هند باعث آوردن بد شانسي مي شويد! حتي اگر ناخنتان شكسته بود، بايد در روز جمعه آن را درست كنيد و يا شنبه را طاقت بياوريد تا روز يكشنبه فرا رسد! در ژاپن اين خرافات متفاوت است. در فرهنگ ژاپني ها كوتاه كردن ناخن در روز شنبه بي مشكل است، اما كوتاه كردن آن ها در طول شب بديمني مي آورد!

هند ناخن هايتان را در روز شنبه كوتاه نكنيد

 

مجارستان: گوشه ميز ننشينيد!

هر كشوري در مورد ميز شام خرافات متفاوتي دارد! اما در مجارستان اين خرافات مربوط به اين مي شود كه كسي نبايد گوشه ميز شام بنشيند! به عقيده آن ها، اگر كسي بر روي آن صندلي شوم در گوشه كناري ميز شام بنشيند، هفت سال سختي در انتظارش است! اين افسانه حاكي از اين است كه اگر شما بر روي صندلي در گوشه ميز بنشينيد، هيچ وقت ازدواج نخواهيد كرد!

مجارستان گوشه ميز ننشينيد

 

فرانسه: گربه هاي سفيد و نارنجي بديمن هستند!

قرن هاست كه در كشورهاي مختلف گربه مشكي رنگ نحس محسوب مي شود. بعضي از مردم جهان معتقدند كه گربه هاي مشكي با جادوگران در ارتباطند و بعضي ديگر فكر مي كنند كه آن ها با شيطان دستشان در يك كاسه است! در خيلي از فرهنگ ها مي گويند كه اگر يك گربه مشكي از روي پايتان عبور كند، بديمن ترين اتفاق برايتان افتاده است! اما در منطقه نرماندي در شمال غرب فرانسه قضيه فرق مي كند. در واقع براي آن ها گربه مشكي رنگ نحس به حساب نمي آيد. آن ها فكر مي كنند كه گربه هاي سفيد و نارنجي بديمن هستند! از همه جالب تر اينكه همين گربه هاي سفيد و نارنجي در فرهنگ هاي ديگري مثل آمريكا مايه خوش شانسي نيز هستند!


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

 

خلاقانه ترين هتل هاي بالي

شايد تا به حال در سفرهايتان در هتل هاي ارزان اقامت كرده باشيد و چند روزي را هم به خوبي و خوشي سپري كرده باشيد، شايد هم تجربه اقامت در يك هتل لاكچري را داشته باشيد و احساس كرده باشيد كه تا چه اندازه انسان مهمي هستيد و زندگي لوكس را تجربه كرده باشيد. اما سوال ما از شما اين است كه تا به حال در يك خانه حبابي، يك خانه درختي يا يك خانه ابري اقامت كرده ايد؟ اگر نه، با آژانس هواپيمايي مهرپرواز همراه باشيد تا اين بار به جاي هتل هاي ارزان و يا هتل هاي 5 ستاره لوكس معمولي، خلاقانه ترين هتل هاي بالي را به شما معرفي كنيم. هتل هايي كه فقط مثل خودشان هستند و شما با سفر به بالي مي توانيد فرصت اقامت در آن ها را كسب كنيد.

در بوتيك هتل سنسيشن بالي روي يك ابر شناور شويد و به طبقه هفتم بهشت برويد!

در هتل سنسيشن بالي مي توانيد هم خدمات لوكس بگيريد و هم در يك هتل كاملا متفاوت و خلاقانه در بالي اقامت داشته باشيد. گذشته از اين كه هتل سنسيشن بالي در نزديكي ساحل واقع شده است، همه عوامل ديگر هم از درختان گرفته تا آسمان زيبا و حتي زمين نماي زيباي ساختمان آن را تكميل كرده اند و شما را هم ناچار به تصديق جذابيت آن مي كنند! در هتل سنسيشن بالي 3 ويلا وجود دارد كه تمركز ما بر روي ويلا ابري آن است. ويلايي كه در آن مي توانيد زندگي لوكس آسيايي را با يك گروه دوستانه تجربه كنيد. چراكه اين ويلا 6 مهمان را در خود جاي مي دهد و به واقع زيبا و شگفت انگيز است. به هر حال اگر هميشه آرزوي خوابيدن روي يك ابر را داشته ايد، مي توانيد با اقامت در اين ويلا در زير آسمان پر ستاره به آرزويتان تا حد زيادي دست پيدا كنيد!

بوتيك هتل سنسيشن بالي

بوتيك هتل سنسيشن بالي

 

در هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها در يك جنگل زيبا اقامت كنيد!

با اقامت در اين هتل حبابي جنگلي مي توانيد تجربه اقامت در يك ويلاي زيبا با ديواره هاي شفاف را كسب كنيد و زير آسمان پر ستاره خدا به خواب برويد! به نوع سازه اين هتل در اصطلاح ايگلو مي گويند. ايگلوها همان كلبه هاي يخي اسكيموها هستند كه مطمئنا شما هم تصاويرشان را تا به حال ديده ايد. در واقع براي ساخت اين هتل از آن كلبه ها الهام گرفته اند، با اين تفاوت كه اين ايگلو در جنگل سرسبز مخفي شده است و خبري از يخبندان قطب جنوب نيست! اگر شما هم عاشق مادر طبيعت هستيد و از خوابيدن در محيط هاي طبيعي خوشتان مي آيد، براي يك بار هم كه شده در زندگيتان بايد در اين هتل حبابي در جنگل اقامت داشته باشيد.

هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها

 

در هتل كامايا بامبو هاوس بالي در وسط طبيعت در يك خانه بامبويي اقامت كنيد!

اين هتل يك تراس جذاب دارد كه كف آن از توري درست شده است و شما مي توانيد روي آن بنشينيد و هم هيجان را تجربه كنيد و هم آرامش حاصل از تماشاي جنگل سرسبز نصيبتان شود. اين هتل تماما از بامبو درست شده است و دقيقا همان جايي است كه هميشه روياي اقامت در آن را داشته ايد. اينجا همان جايي است كه شما مي توانيد به هر سمتي كه بنگريد، طبيعت را ببينيد و ساعت ها محو تماشاي شاليزارها، تپه هاي سرسبز و جنگل هاي باراني شويد و تحت حمايت مادر طبيعت چند روزي را با آرامش بي انتها سپري كنيد.

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

 

در هتل ويلا سمينياك بالي درست وسط يك بركه اقامت كنيد!

تصور كنيد كه مي توانيد درست از درب ورودي اتاقتان به داخل استخر بپريد! استخري كه مثل يك بركه به نظر مي رسد و طولش 60 متر است. بركه اي كه درست مقابل پنجره تان است و احساس اقامت در يك ونيز كوچك را به شما القا مي كند. اين ويلا فاصله نزديكي با ساحل سمينياك دارد و از اين نظر هم عالي است.

هتل ويلا سمينياك بالي

 

در يك هتل حبابي در هتل بابل بالي در اوبود اقامت كنيد!

به تازگي هتل هاي حبابي جاي خودشان را در قلب توريستان پيدا كرده اند و به همين دليل هتل سازان متعددي سعي در ايجاد خلاقيت براي طراحي و ساخت يك هتل حبابي متفاوت دارند. اين هتل كاملا شبيه به حباب است و شما با اقامت در آن مي توانيد بدون هيچ مانع خاصي چشم انداز جنگلي اوبود را تماشا كنيد. در واقع اگر شما هم عاشق طبيعت گردي هستيد، اما از ماندن در طبيعت بدون امكانات واهمه داريد؛ اين هتل همان جايي است كه هم روحيه طبيعت گرديتان را اغنا مي كند و هم امكانات لازم مثل سيستم تهويه مطبوع و سرويس بهداشتي را براي شما درست وسط جنگل مهيا مي كند. اين اتاق هاي حبابي حتي استخر شخصي هم دارند. استخري كه در آن مي توانيد صبحانه تان را ميل كنيد و يك تعطيلات رويايي را براي خودتان رقم بزنيد. جالب است كه بدانيد اين گنبدهاي حبابي به خوبي در جنگل مخفي شده اند و از نظر حريم شخصي نيز با مشكل مواجه نخواهيد شد.

شما هم ميتوانيد براي رزرو تور مسافرتي بالي با همكاران ما در آژانس هواپيمايي مهر پرواز تماس بگيريد و فراموش نشدني ترين تعطيلاتتان را در جزيره زيباي بالي سپري كنيد. همكاران ما به شما كمك مي كنند تا متناسب با روحيات خود در بهترين هتل ممكن اقامت داشته باشيد. به هر حال مسئله اي كه مشخص است، اين است كه با اين همه تنوع در هتل هاي بالي، شما هم مي توانيد يك هتل جذاب براي خودتان در بالي پيدا كنيد و آرزوها و روياهاي كودكيتان را در هتل هاي بالي به واقعيت نزديك كنيد!

هتل حبابي در هتل بابل بالي


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

اگر فكر مي كنيد بالي بهشت اندونزي است پس به جزايز نوسا سفر نكرده ايد. نوسا مجموعه الجزاير كوچكي هستند كه بهشتي در اندونزي مي باشد . نوسا لمبونگان و نوسا پنيدا از مهم ترين و زيباترين اين جزاير هستند.نوسا پنيدا جزيره اي در جنوب شرقي بالي است كه در مجاورت نوسا لمبونگان قرار دارد.اين جزاير هنوز آنچنان رونقي ندارند ولي زيبايي و بكر بودن آن ها توجه خيلي از گردشگران و توريست ها را به خود جلب كرده است.

نوسا پنيدا بزرگترين از مجموعه جزاير نوسا مي باشد. اين جزيره يكي از زيباترين مقاصد در اندونزي مي باشد يك جزيره پر از شگفتي اكثر گردشگران در يك سفره يك روزه به نوسا پنيدا مي روند كه جالب ترين و هيجان انگيز ترين مكان هاي آين جزيره زيبا را از دست مي دهند.اين جزيره بسيار خلوت و بكر است و مي توانيد يك سفر آرامش بخش برايتان رقم بزند .

اين جزيره يكي از بهترين نقاط دنيا براي گرفتن عكس مي باشد و زيبايي هاي آن دسته كمي از يك نقاشي شگفت انگيز كه مثل يك رويا مي باشد ندارد.صخره ها، ساحل كريستالي شگفت انگيز، ماسه هاي سفيد و طبيعت بي نظير آن همه و همه باعث ايجاد يكي از زيباترين مكان ها شده است.نوسا پنيدا به جزيره صخره هاي معروف است.

 

نماي شگفت انگيز از صخره ها و ساحل جزيره پنيدا

تفريحات شگفت انگيز درجزيره نوسا پنيدا

نوسا پنيدا به لطف مجموعه اي از معابد بي نظير هندو، مناظر طبيعي، صخره اي و تالاب هاي بزرگ ، تپه ها و صخره هاي شگفت انگيز، ساحل هاي دور اوفتاده، غار هاي بزرگ و آهكي و... اين جزيره يكي از شگفت انگيز ترين و عجيب ترين جزاير مي باشد.اين جزيره حدود 200 كليومتر مربع است.ساحل كريستالي ساحل شن و سفيد، غواصي در اين ساحلي يك از بهترين تجربه غوصي مي باشد در اين جزيره مي توان از صخره هاي مرجاني بكر لذت برد.اگر خوش شانس باشين مي توانيد كوسه ها و نهنگ هاي زيادي را در اين جزيره شناسايي كنيد.ديدن طلوع و غروب خورشيد از منظره زيبا و ديدني جزيره مي توان لذت برد. 

غواصي در كنار لاك پشت ها و مرجان ها

ساحل دايناسور KelingKing

 

احتمالا بهترين تصوير شناخته شده نوسا پنيدا، صخره به شكل سر دايناسور است كه در ساحل KelingKing مي باشد . اين ساحل در جنوب غربي جزيره واقع مي باشد و در مقايسه با همه شگفتي هاي جزيره اين مكان يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري مي باشد. اين مكان يك پديده ديدني شگفت انگيز را برايتان رقم مي زند.اقيانوس به رنگ لاجوردي و صخره هاي شگفت انگيز به يكي از محبوب ترين مقاصد اين جزيره تبديل شده است.اين منطقه در حال رونق مي باشد و رستوران و كافه هاي زيادي در حال افتتاح در اين جزيره مي باشد.اين ساحل شلوغ ترين مكان اين جزيره است آن هم به خاطره اين دايناسور دوست داشتني و شگفت انگيز كه توريست ها و گردشگران زيادي را براي ثبت عكس هاي زيبا به سوي خود جذب مي كند.

با مهرپرواز يك سفر هيجان انگيز به بالي را براي خود و دوستانتان رقم بزنيد .مهرپرواز با ارائه بهترين تورهاي لحظه آخري و خدمات مسافرتي در خدمت شما عزيزان مي باشد.

 

نماي جزيره دايناسور جزيره نوسا پنيدا

آبشار Peguyangan

 

اين در واقع يك آبشار واقعي نيست اين مكان از پله هاي زيادي تشكيل شده كه مثل يك آبشار مي باشد پايان اين پله ها در كوه به يك معبد مقدس ختم مي شود و يك منظره زيبا و ديدني از كل جزيره را برايتان به نمايش در مي آورد كه يك تجربه جديد و هيجان انگيز مي باشد.

اكثر گردشگراي كه به اين جزيره وارد مي شوند نمي دانند كه اين جزيره به عنوان جزيره جادوي سياه شناخته مي شود.اين جزيره تاريخي بوده است و مردم محلي معتقدند روحاني هاي بد و تاريكي از سرزمين اصلي به اين جزيره تبعيد شده اند.

 

نما از آبشار Peguyangan

 

در سفر به اندونزي اين بهشت زيبا را از دست ندهيد و يك زمان مناسب براي ديدن اين جزيره شگفت انگيز و كشف زيبايي هاي آن بگذاريد.

با مراجعه به آژانس مسافرتي مهرپرواز يك سفر خوب را تجربه كنيد.مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد.


برچسب‌ها:

[ ]

موضوعات

  موضوعي ثبت نشده است

نویسندگان

لینکستان

پیوندهای روزانه

درباره ما


ٍ
ایمیل :قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان
قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان