LOGO

  • 1398/6/11  - ۰۶
  • دسته بندی : <-PostCategory->
  • نویسنده: mehrparvaz

 

خلاقانه ترين هتل هاي بالي

شايد تا به حال در سفرهايتان در هتل هاي ارزان اقامت كرده باشيد و چند روزي را هم به خوبي و خوشي سپري كرده باشيد، شايد هم تجربه اقامت در يك هتل لاكچري را داشته باشيد و احساس كرده باشيد كه تا چه اندازه انسان مهمي هستيد و زندگي لوكس را تجربه كرده باشيد. اما سوال ما از شما اين است كه تا به حال در يك خانه حبابي، يك خانه درختي يا يك خانه ابري اقامت كرده ايد؟ اگر نه، با آژانس هواپيمايي مهرپرواز همراه باشيد تا اين بار به جاي هتل هاي ارزان و يا هتل هاي 5 ستاره لوكس معمولي، خلاقانه ترين هتل هاي بالي را به شما معرفي كنيم. هتل هايي كه فقط مثل خودشان هستند و شما با سفر به بالي مي توانيد فرصت اقامت در آن ها را كسب كنيد.

در بوتيك هتل سنسيشن بالي روي يك ابر شناور شويد و به طبقه هفتم بهشت برويد!

در هتل سنسيشن بالي مي توانيد هم خدمات لوكس بگيريد و هم در يك هتل كاملا متفاوت و خلاقانه در بالي اقامت داشته باشيد. گذشته از اين كه هتل سنسيشن بالي در نزديكي ساحل واقع شده است، همه عوامل ديگر هم از درختان گرفته تا آسمان زيبا و حتي زمين نماي زيباي ساختمان آن را تكميل كرده اند و شما را هم ناچار به تصديق جذابيت آن مي كنند! در هتل سنسيشن بالي 3 ويلا وجود دارد كه تمركز ما بر روي ويلا ابري آن است. ويلايي كه در آن مي توانيد زندگي لوكس آسيايي را با يك گروه دوستانه تجربه كنيد. چراكه اين ويلا 6 مهمان را در خود جاي مي دهد و به واقع زيبا و شگفت انگيز است. به هر حال اگر هميشه آرزوي خوابيدن روي يك ابر را داشته ايد، مي توانيد با اقامت در اين ويلا در زير آسمان پر ستاره به آرزويتان تا حد زيادي دست پيدا كنيد!

بوتيك هتل سنسيشن بالي

بوتيك هتل سنسيشن بالي

 

در هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها در يك جنگل زيبا اقامت كنيد!

با اقامت در اين هتل حبابي جنگلي مي توانيد تجربه اقامت در يك ويلاي زيبا با ديواره هاي شفاف را كسب كنيد و زير آسمان پر ستاره خدا به خواب برويد! به نوع سازه اين هتل در اصطلاح ايگلو مي گويند. ايگلوها همان كلبه هاي يخي اسكيموها هستند كه مطمئنا شما هم تصاويرشان را تا به حال ديده ايد. در واقع براي ساخت اين هتل از آن كلبه ها الهام گرفته اند، با اين تفاوت كه اين ايگلو در جنگل سرسبز مخفي شده است و خبري از يخبندان قطب جنوب نيست! اگر شما هم عاشق مادر طبيعت هستيد و از خوابيدن در محيط هاي طبيعي خوشتان مي آيد، براي يك بار هم كه شده در زندگيتان بايد در اين هتل حبابي در جنگل اقامت داشته باشيد.

هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها

 

در هتل كامايا بامبو هاوس بالي در وسط طبيعت در يك خانه بامبويي اقامت كنيد!

اين هتل يك تراس جذاب دارد كه كف آن از توري درست شده است و شما مي توانيد روي آن بنشينيد و هم هيجان را تجربه كنيد و هم آرامش حاصل از تماشاي جنگل سرسبز نصيبتان شود. اين هتل تماما از بامبو درست شده است و دقيقا همان جايي است كه هميشه روياي اقامت در آن را داشته ايد. اينجا همان جايي است كه شما مي توانيد به هر سمتي كه بنگريد، طبيعت را ببينيد و ساعت ها محو تماشاي شاليزارها، تپه هاي سرسبز و جنگل هاي باراني شويد و تحت حمايت مادر طبيعت چند روزي را با آرامش بي انتها سپري كنيد.

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

 

در هتل ويلا سمينياك بالي درست وسط يك بركه اقامت كنيد!

تصور كنيد كه مي توانيد درست از درب ورودي اتاقتان به داخل استخر بپريد! استخري كه مثل يك بركه به نظر مي رسد و طولش 60 متر است. بركه اي كه درست مقابل پنجره تان است و احساس اقامت در يك ونيز كوچك را به شما القا مي كند. اين ويلا فاصله نزديكي با ساحل سمينياك دارد و از اين نظر هم عالي است.

هتل ويلا سمينياك بالي

 

در يك هتل حبابي در هتل بابل بالي در اوبود اقامت كنيد!

به تازگي هتل هاي حبابي جاي خودشان را در قلب توريستان پيدا كرده اند و به همين دليل هتل سازان متعددي سعي در ايجاد خلاقيت براي طراحي و ساخت يك هتل حبابي متفاوت دارند. اين هتل كاملا شبيه به حباب است و شما با اقامت در آن مي توانيد بدون هيچ مانع خاصي چشم انداز جنگلي اوبود را تماشا كنيد. در واقع اگر شما هم عاشق طبيعت گردي هستيد، اما از ماندن در طبيعت بدون امكانات واهمه داريد؛ اين هتل همان جايي است كه هم روحيه طبيعت گرديتان را اغنا مي كند و هم امكانات لازم مثل سيستم تهويه مطبوع و سرويس بهداشتي را براي شما درست وسط جنگل مهيا مي كند. اين اتاق هاي حبابي حتي استخر شخصي هم دارند. استخري كه در آن مي توانيد صبحانه تان را ميل كنيد و يك تعطيلات رويايي را براي خودتان رقم بزنيد. جالب است كه بدانيد اين گنبدهاي حبابي به خوبي در جنگل مخفي شده اند و از نظر حريم شخصي نيز با مشكل مواجه نخواهيد شد.

شما هم ميتوانيد براي رزرو تور مسافرتي بالي با همكاران ما در آژانس هواپيمايي مهر پرواز تماس بگيريد و فراموش نشدني ترين تعطيلاتتان را در جزيره زيباي بالي سپري كنيد. همكاران ما به شما كمك مي كنند تا متناسب با روحيات خود در بهترين هتل ممكن اقامت داشته باشيد. به هر حال مسئله اي كه مشخص است، اين است كه با اين همه تنوع در هتل هاي بالي، شما هم مي توانيد يك هتل جذاب براي خودتان در بالي پيدا كنيد و آرزوها و روياهاي كودكيتان را در هتل هاي بالي به واقعيت نزديك كنيد!

هتل حبابي در هتل بابل بالي


برچسب‌ها:

  • 1398/6/11  - ۰۶
  • دسته بندی : <-PostCategory->
  • نویسنده: mehrparvaz

اگر فكر مي كنيد بالي بهشت اندونزي است پس به جزايز نوسا سفر نكرده ايد. نوسا مجموعه الجزاير كوچكي هستند كه بهشتي در اندونزي مي باشد . نوسا لمبونگان و نوسا پنيدا از مهم ترين و زيباترين اين جزاير هستند.نوسا پنيدا جزيره اي در جنوب شرقي بالي است كه در مجاورت نوسا لمبونگان قرار دارد.اين جزاير هنوز آنچنان رونقي ندارند ولي زيبايي و بكر بودن آن ها توجه خيلي از گردشگران و توريست ها را به خود جلب كرده است.

نوسا پنيدا بزرگترين از مجموعه جزاير نوسا مي باشد. اين جزيره يكي از زيباترين مقاصد در اندونزي مي باشد يك جزيره پر از شگفتي اكثر گردشگران در يك سفره يك روزه به نوسا پنيدا مي روند كه جالب ترين و هيجان انگيز ترين مكان هاي آين جزيره زيبا را از دست مي دهند.اين جزيره بسيار خلوت و بكر است و مي توانيد يك سفر آرامش بخش برايتان رقم بزند .

اين جزيره يكي از بهترين نقاط دنيا براي گرفتن عكس مي باشد و زيبايي هاي آن دسته كمي از يك نقاشي شگفت انگيز كه مثل يك رويا مي باشد ندارد.صخره ها، ساحل كريستالي شگفت انگيز، ماسه هاي سفيد و طبيعت بي نظير آن همه و همه باعث ايجاد يكي از زيباترين مكان ها شده است.نوسا پنيدا به جزيره صخره هاي معروف است.

 

نماي شگفت انگيز از صخره ها و ساحل جزيره پنيدا

تفريحات شگفت انگيز درجزيره نوسا پنيدا

نوسا پنيدا به لطف مجموعه اي از معابد بي نظير هندو، مناظر طبيعي، صخره اي و تالاب هاي بزرگ ، تپه ها و صخره هاي شگفت انگيز، ساحل هاي دور اوفتاده، غار هاي بزرگ و آهكي و... اين جزيره يكي از شگفت انگيز ترين و عجيب ترين جزاير مي باشد.اين جزيره حدود 200 كليومتر مربع است.ساحل كريستالي ساحل شن و سفيد، غواصي در اين ساحلي يك از بهترين تجربه غوصي مي باشد در اين جزيره مي توان از صخره هاي مرجاني بكر لذت برد.اگر خوش شانس باشين مي توانيد كوسه ها و نهنگ هاي زيادي را در اين جزيره شناسايي كنيد.ديدن طلوع و غروب خورشيد از منظره زيبا و ديدني جزيره مي توان لذت برد. 

غواصي در كنار لاك پشت ها و مرجان ها

ساحل دايناسور KelingKing

 

احتمالا بهترين تصوير شناخته شده نوسا پنيدا، صخره به شكل سر دايناسور است كه در ساحل KelingKing مي باشد . اين ساحل در جنوب غربي جزيره واقع مي باشد و در مقايسه با همه شگفتي هاي جزيره اين مكان يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري مي باشد. اين مكان يك پديده ديدني شگفت انگيز را برايتان رقم مي زند.اقيانوس به رنگ لاجوردي و صخره هاي شگفت انگيز به يكي از محبوب ترين مقاصد اين جزيره تبديل شده است.اين منطقه در حال رونق مي باشد و رستوران و كافه هاي زيادي در حال افتتاح در اين جزيره مي باشد.اين ساحل شلوغ ترين مكان اين جزيره است آن هم به خاطره اين دايناسور دوست داشتني و شگفت انگيز كه توريست ها و گردشگران زيادي را براي ثبت عكس هاي زيبا به سوي خود جذب مي كند.

با مهرپرواز يك سفر هيجان انگيز به بالي را براي خود و دوستانتان رقم بزنيد .مهرپرواز با ارائه بهترين تورهاي لحظه آخري و خدمات مسافرتي در خدمت شما عزيزان مي باشد.

 

نماي جزيره دايناسور جزيره نوسا پنيدا

آبشار Peguyangan

 

اين در واقع يك آبشار واقعي نيست اين مكان از پله هاي زيادي تشكيل شده كه مثل يك آبشار مي باشد پايان اين پله ها در كوه به يك معبد مقدس ختم مي شود و يك منظره زيبا و ديدني از كل جزيره را برايتان به نمايش در مي آورد كه يك تجربه جديد و هيجان انگيز مي باشد.

اكثر گردشگراي كه به اين جزيره وارد مي شوند نمي دانند كه اين جزيره به عنوان جزيره جادوي سياه شناخته مي شود.اين جزيره تاريخي بوده است و مردم محلي معتقدند روحاني هاي بد و تاريكي از سرزمين اصلي به اين جزيره تبعيد شده اند.

 

نما از آبشار  Peguyangan

 

در سفر به اندونزي اين بهشت زيبا را از دست ندهيد و يك زمان مناسب براي ديدن اين جزيره شگفت انگيز و كشف زيبايي هاي آن بگذاريد.

با مراجعه به آژانس مسافرتي مهرپرواز يك سفر خوب را تجربه كنيد.مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد.


برچسب‌ها:

[ ]

موضوعات

    موضوعي ثبت نشده است

نویسندگان

لینکستان

پیوندهای روزانه

درباره ما


ٍ
ایمیل :قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان
قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان