LOGO

 • 1398/6/21  - ۰۸
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

چگونه هزينه هاي سفر به كانادا را مديريت كنيم؟

 

حتي وقتي كه يك برنامه ريزي دقيق براي سفر داشته باشيد، باز هم ممكن است كه هزينه ها از دستتان خارج شود و ماليات هاي خارجي و ديگر هزينه هاي پيشبيني نشده ممكن است كه بودجه سفرتان را تهديد كنند و همه چيز آن طور كه در تصورتتان هست، پيش نرود. اما ما براي شما پيشنهاداتي داريم كه بر اساس آن ها مي توانيد به معناي واقعي در هزينه هاي سفرتان به كانادا صرفه جويي كنيد و بدون اينكه خللي در كيفيت اقامتتان در كانادا ايجاد كنيد، سفر ارزاني به كانادا داشته باشيد.

 

 

در فصل توريستي سال به كانادا سفر نكنيد

 

فصل تابستان توريستي ترين فصل سفر به كانادا است. البته كانادا در زمان فستيوال ها و تعطيلاتي چون كريسمس هم شلوغ مي شود و بالطبع هزينه هاي اقامت در كانادا زياد مي شود. به هر حال بهتر است كه براي تجربه يك سفر ارزان به كانادا، فصل هاي خلوت تر سال را براي سفر به كانادا انتخاب كنيد. براي مثال ماه هاي زمستاني سال به جز زمان كريسمس، زمان خوبي براي سفر ارزان به كانادا به حساب مي آيند، چراكه در اين ماه ها هواي كانادا سرد مي شود و مسلما توريستان كمتري علاقه به سفر به كانادا پيدا مي كنند و هزينه هاي اقامتي كانادا نظير هزينه رزرو هتل در كانادا و ... به حداقل مي رسد.

 

 

در شهرهاي كوچك كانادا اقامت كنيد

 

اگر به دنبال سفر ارزان به كانادا هستيد، بهتر است كه در شهرهاي كوچك كانادا اقامت كنيد و از شهرهاي اصلي و بزرگتر كانادا در قالب تورهاي يك روزه ديدن كنيد. يكي از مزيت هاي شهرهاي كانادايي اين است كه همگي آن ها دسترسي راحتي از شهرهاي كوچك اطرافشان دارند. به همين خاطر شما مي توانيد به راحتي در يك هتل ارزان در شهرهاي كوچك كانادايي اقامت كنيد تا مجبور نشويد كه هزينه زيادي براي استفاده از خدمات هتل ها، رستوران ها و ... در شهرهاي بزرگ كانادايي بپردازيد.

در كانادا به جاي شام، يك ناهار مفصل ميل كنيد!

خوردن شام در رستوران هاي كانادا هزينه بسيار زيادي در پي دارد و دليلش هم هزينه هاي مالياتي بالا است. اگر شما هم بخواهيد در كانادا پي در پي شام هايتان را در رستوران ميل كنيد، بايد سفر ارزان به كانادا را فراموش كنيد! يك نكته جالب اينكه خوردن ناهار در رستوران هاي كانادا برايتان ارزان تر از خوردن شام تمام مي شود و شما مي توانيد از تخفيف هاي ناهار استفاده كنيد و يك دل سير غذا بخوريد تا شب گرسنه تان نشود و مجبور نشويد كه تن به پرداخت قيمت گزاف شام در رستوران هاي كانادا بدهيد!

 

در يك هتل ارزان در كانادا اقامت كنيد

 

شما هم مي دانيد كه بخش اعظمي از هزينه هاي هر سفري مربوط به هزينه هاي رزرو هتل مي شود. با تماس با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز مي توانيد يك هتل ارزان در كانادا رزرو كنيد. از طرفي اگر بتوانيد يك خانه را در كانادا اجاره كنيد و به جاي اقامت در هتل در خانه هاي شخصي اقامت كنيد، در اين صورت هزينه هاي سفرتان به كانادا به ميزان چشمگيري كاهش پيدا مي كند و از هزينه هايي مثل پاركينگ، انعام دادن، خوردن غذا در رستوران ها و واي فاي معاف مي شويد.

روزهاي آخر هفته را در هتل هاي مخصوص سفرهاي بيزينسي اقامت كنيد!

هتل هايي كه مهمانان عمده شان كساني هستند كه براي دلايل كاري به كانادا سفر مي كنند و آن دسته از هتل هايي كه در نزديكي فرودگاه ها واقع شده اند، در روزهاي دوشنبه تا پنجشنبه كه در واقع روزهاي كاري در كانادا هستند، شلوغ تر هستند. چنين هتل هايي معمولا در روزهاي آخر هفته تخفيف هايي را براي اقامت مهمانان در نظر مي گيرند و شما هم مي توانيد چنين هتل هايي را براي اقامتتان در روزهاي آخر هفته رزرو كنيد. از طرفي يك سري از فرودگاه هاي كانادا هتل هم دارند و شما با اقامت در آن ها مي توانيد دسترسي ارزاني به بعضي از جاذبه هاي گردشگري داشته باشيد و از پاركينگ رايگان هم استفاده كنيد. براي مثال در هتل فرودگاه تورنتو مي توانيد در بين مركز شهر تورنتو (با فاصله حدودا 20 دقيقه اي) و آبشارهاي نياگارا (در فاصله حدودا يك ساعته در جهت مخالف) اقامت داشته باشيد و به هر دو سمت دسترسي راحت و ارزاني داشته باشيد و در عين حال از خدمات خوب يك هتل با كيفيت بهره ببريد.

 

 

از كوپن هاي گردشگري در كانادا استفاده كنيد

 

يك سري كوپن هاي آنلاين براي گشت و گذار در كانادا وجود دارد. سايت هايي مثل Groupon، WagJag و RedFlagDeals آفرهاي جذابي براي بازديد از جاذبه هاي گردشگري كانادا، خوردن غذا در رستوران هاي كانادا، استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي كانادا، اقامت در هتل هاي كانادا، تورهاي گردشگري كانادا، استفاده از مراكز اسپاي كانادا و ... ارائه مي كنند و شما در صورت امكان براي رزرو اين موارد از چنين سايت هايي مي توانيد به مقدار زيادي در هزينه هاي سفرتان به كانادا صرفه جويي كنيد. اگر هم امكان رزرو آنلاين برايتان وجود ندارد، مي توانيد كارت هاي گردشگري را به صورت حضوري از اداره جات گردشگري هر شهري در كانادا تهيه كنيد و با استفاده از آن ها از جاذبه هاي گردشگري كانادا با هزينه هاي مقرون به صرفه تري بازديد كنيد.براي اخذ ويزاي كانادا و رزرو تور مسافرتي كانادا مي توانيد با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد.


برچسب‌ها:

 • 1398/5/3  - ۱۰
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
در هنگام سفر به اتريش در فصول مختلف سال تفريحات و گردشگري پر خاطره ايي در انتظار شما است. اما اگر در تابستان به وين سفر كنيد ميتوانيد در فستيوالهاي جذاب و جالب اين شهر حضور داشته باشيد. در ادامه با آژانس مسافرتي مهرپرواز همراه باشيد. فستيوال هاي تابستاني وين ماه ژوئن به طور متوسط پربارش ترين ماه در اتريش است، پس در هنگام سفر بهتر است كههمراه خود چتر و باراني داخل چمدان بگذاريد. در اين زمان رويدادهاي زيادي در سراسر كشور وجود دارد، از جمله جشنواره Life Ball يك رويداد و به عبارتي يك خيريه براي بيماران ايدز است كه يكي از بزرگترين رويدادها در جهان است كه با يك شب پر جنب و جوش و اجراي مراسم هاي فوق العاده و پوشيدن لباس هاي باور نكردني و همچنين جمع آوراي پول براي بيمارن ايدز ميباشد. اين جشن با آتش سوزي و جشن و شادي و همراه است در مناطق مختلف مانند Tyrolean و منطقه Wachau در نزديكي رود دانوب در اتريش برگزار ميشود. متوسط دما در ماه ژوئن 25 درجه سانتيگراد و 9 روز نيز باراني است. مجله گردشگري مهرپرواز را براي آشنايي با ساير جشنوارهاي دنيا دنبال كنيد. جشنواره Life Ball وين،مهرپرواز ماه جولاي در اتريش با تعطيلات فوق العاده اي همراه است و دماي هوا به 35 تا 40 درجه مي رسد و به طور متوسط گرم ترين ماه در اتريش است. هم در روستاها و هم نقاط شهري، ايده آل زمان از سال براي تفريح و گردش است. در كنار درياچه كلبه هاي چوبي براي اجاره كردن وجود دارد كه با توجه به فضاي شگفت انگيز اطراف يك اقامتگاه عالي به شمار ميرود. فعاليت ها و تفريحات زيادي در اين محل وجود دارداز جمله رويدادهاي سينما در فضاي باز و ايده آل ترين زمان براي بازديد از وين است، زيرا خيابان ها بسيار خلوت هستند. ميانگين درجه حرارت در ماه ژوئيه 27 درجه سانتيگراد با 9 روز باراني است. فعاليت هايي مانند شنا در فضاي باز، دوچرخه سواري و پياده روي نيز از بهترين انتخابها براي گشت زني و تفريح كردن است. جشنواره تابستاني Bregenz بين ماه هاي 18 جولاي تا 20 آگوست برگزار مي شود و در درياچه كنستانس برگزار مي شود. ميانگين درجه حرارت در ماه اوت 27 درجه سانتي گراد كه هشت روز آن باراني است. براي رزرو بليط هواپيما با ما همراه باشيد. جشنواره تابستاني Bregenz وين،مهرپرواز
برچسب‌ها:

 • 1398/5/1  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
داروهاي ممنوعه در سفرهاي خارجي يكي از نكات مهم در سفر رعايت قوانين و ضوابط كشوري است كه به آن سفر ميكنيم و رعايت نكردن و قوانين و مقرارت آن كشور گاهي جريمه هاي سنگين و پيگيري هاي قانوني را براي مسافران در پي دارد .يكي از مهم ترين اين قوانين ميتوان به حمل دارو در زمان سفر اشاره كرد .حمل بعضي از دارو ها براي مسافران در اكثر كشور ها ممنوع است و داراي قوانين و مقررات خاص و ويژه اي ميباشد . و فقط داروهاي قاچاق شامل اين قانون نيستند داروهايي مانند قرص هاي خواب آور نيز ميتواند در سفر هاي خارجي گردشگران را دوچار مشكل هاي زيادي كند .در كشور بالي، ژاپن و امارات متحده عربي (تور دبي) داروهاي كدئين ،پزودوافدرين نظير قرص‌هاي سرماخوردگي و آنفولانزا، مرفين و دگزامفتامين، در ليست داروهاي ممنوعه اين كشور ها قرار دارد . در كشور تايلند،كانادا و ويتنام گردشگران ملزم به ارائه مجوز يا نامه كتبي از پزشك معالج خود براي حمل و دز مصرفي دارو هاي خود هستند در غير اين صورت مشمول جريمه هاي سنگين و حتي وارد شدن به كشور مقصد مي باشند . حتي در بعضي از كشور ها عدم ارائه مجوز دارو براي دارو هاي خاص منجر به پيگرد قانوني مسافران مي شود .در بعضي از كشور ها نظير بالي،تايلند و ويتنام حمل قرص هاي خواب آور مثل استيلناكس كه از خانواده بنزوديازپين هستند،ممنوع مي باشد و بايد قبل از سفر به اين كشور ها تحقيقات لازم انجام شود . گردشگران گرامي لطفا قبل از سفر نكات و قوانين خاص كشور ها را مطالعه كنيد تا در زمان سفر براي كوچيك ترين چيز ها دوچار مشكل نشويد يكي از مهم ترين نكات حمل دارو مي باشد و رعايت نكردن موجب مشكلات فراواني در سفر برايتان ميشود .در هر كشور قوانين حمل دارو متفاوت است گاهي بعضي از كشور ها به شدت سخت گير هستند و براي هر دارويي اجازه و تاييديه پزشك لازم دارن و رعايت نكردن آن حتي موجبات قانوني را برايتان در پي دارد . با رعايت كردن نكات و قوانين سفر خوب و خوشي را براي خود رقم بزنيد و با رعايت نكردن آن ها براي خود دردسر درست نكنيد . دارو هاي ممنوعه در سفر مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري،تور هاي داخلي و تور هاي خارجي(تور اروپا)، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل و كليه خدمات گردشگري در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد .
برچسب‌ها:

 • 1398/4/9  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

هيجان انگيزترين شهربازي هاي اروپا را بشناسيد!
همه ما نامي از ديزني لند را شنيده ايم. پاركي كه در سال 1955 در پاريس تاسيس شده است و بر طبق بعضي از گزارشارت تخمين زده شده است كه بيش از 600 ميليون مهمان تا به حال هزينه سنگين ورودي اين پارك را متقبل شده اند تا ميكي ماوس و ميني ماوس را از نزديك ببينند. با اينكه ديزني لند پاريس جذاب ترين شهربازي دنياست، اما تنها شهربازي اروپا نيست و شهربازي هاي هيجان انگيز ديگري نيز در اروپا وجود دارد كه در ادامه به شما معرفي شان مي كنيم.

هيجان انگيزترين شهربازي هاي اروپا

1-ديزني لند- پاريس- فرانسه
همان طور كه گفته شد ديزني لند پاريس جذاب ترين شهربازي اروپاست و نمي توان در اين ليست درمورد آن توضيح نداد. اين شهربازي از 5 بخش مختلف تشكيل شده است و همه شخصيت هاي كلاسيك كارتوني در ديزني لند شبيه سازي شده اند و يك عالمه جاذبه گردشگري، بهترين وسايل بازي اروپا و يك عالمه نمايش هاي هيجان انگيز در آن وجود دارد و همه چيز براي گذراندن يك روز تفريحي تمام عيار در آن آماده شده است. اگر شما هم قصد سفر به پاريس با تور پاريس و بازديد از ديزني لند پاريس را داريد، بهتر است كه بليط تان را در صورت توان از قبل رزرو كنيد تا از 20 يورو تخفيف بهره مند شويد.

ديزني لند- پاريس- فرانسه

2-تيوولي گاردنز- كپنهاگ- دانمارك
برعكس بيشتر شهربازي هاي اروپا، شهربازي تيوولي درون شهر است و براي رفتن به آن نيازي به خارج شدن از شهر نداريد. اين شهربازي دومين شهربازي ساخته شده در اروپا است و درست در قلب شهر كپنهاگ واقع شده است.  اين شهربازي براي هر كسي جذابيت خاص خودش را دارد و براي هر سن و سالي امكانات تفريحي بخصوصي دارد. در اين شهربازي وسايل بازي بسيار مهيجي وجود دارد كه آدرنالين را در خونتان بالا مي برد و باب ميل كساني است كه عاشق تفريح و هيجان و ماجراجويي هستند. اما اگر از وسايل بازي هيجان انگيز خوشتان نمي آيد ، باغ هاي زيبا و سرسبز مجموعه تيوولي گاردنز حتما نظرتان را جلب مي كند!

2-تيوولي گاردنز- كپنهاگ- دانمارك

3-اروپا پارك- روست- آلمان
اروپا پارك بزرگترين شهربازي آلمان است و همان طور كه از نامش بر مي آيد، يك اروپاي كوچك است! بعضي از وسايل بازي اروپا پارك به يك كشور يا يك فرهنگ خاص اختصاص دارند و به همين دليل گشت و گذار در آن براي هر كسي جذاب است. وسايل بازي اروپا پارك در سطح هاي مختلف هيجاني طراحي و تعبيه شده اند و به همين دليل هر كسي مي تواند وسايل بازي مورد علاقه خود را در آن پيدا كند و يك روز عالي و مهيج را در آلمان سپري كند.

اروپا پارك- روست- آلمان

4-شهربازي پورت اونتورا- تاراگونا- اسپانيا
شهربازي پورت اونتورا در جنوب بارسلونا واقع شده است و پربازديدترين شهربازي اسپانيا و يكي از 10 شهربازي پرطرفدار تور اروپا محسوب مي شود. بيش از 4 ميليون توريست هر ساله از شهربازي پورت اونتورا بازديد مي كنند تا مهيج ترين روز زندگيشان را در اسپانيا و در شهربازي پورت اونتورا رقم بزنند. اين شهربازي نيز با نگاهي به گوشه كنار جهان مثل مكزيك، چين، جزاير پلي نزي و سواحل مديترانه اي با جزئيات كامل و دقيق طراحي شده است و احتمالا يكي از دلايل جذابيت و مشهوريتش نيز همين باشد.

شهربازي پورت اونتورا- تاراگونا- اسپانيا

5-شهربازي گرونا لوند- استكهلم- سوئد
شهربازي گرونا لوند به نسبت ديگر شهربازي هاي اروپا اندازه كوچكتري دارد. اما اين كوچك بودن اصلا از ميزان جذابيت آن كم نمي كند و با 30 وسيله بازي كه در خود جاي داده است، هميشه با عنوان يكي از بهترين شهربازي هاي اروپا شناخته مي شود. از طرفي يك سري كنسرت هاي جذاب نيز در طول فصل تابستان در آن برگزار مي شود كه هواداران بسيار زيادي دارند. جالب است كه بدانيد قدمت اين شهربازي به دهه 1880 بر مي گردد و قديمي ترين شهربازي سوئد به حساب مي آيد.

شهربازي گرونا لوند- استكهلم- سوئد

6-شهربازي لگولند- بيلوند- دانمارك
لگو يا همان اسباب بازي هاي رنگارنگ آجري كه در هم فرو مي روند و با آن ها مي توان اشكال گوناگوني ساخت، ساخته دانمارك است و در واقع شركت لگو يك شركت دانماركي است. به خاطر همين اصلا جاي تعجبي ندارد اگر بگوييم كه شهربازي لگولند دانمارك در بين همه شهربازي هاي زنجيره اي لگولند در سراسر دنيا، مشهورترين و جذاب ترين شهربازي است. يك عالمه وسيله بازي و يك عالمه جاذبه هاي گردشگري مختلف كه بر اساس همان لگوها ساخته شده اند در شهربازي لگولند دانمارك وجود دارد و به همين دليل يكي از جذاب ترين شهربازي هاي اروپا براي كودكان و البته تمام كساني كه با بازي لگو خاطره دارند، محسوب مي شود.
شما هم مي توانيد با اخذ ويزاي شينگن و رزرو تور اروپا يك روز كاملا مهيج را در يكي از جذاب ترين شهربازي هاي اروپا سپري كنيد. همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز به شما كمك مي كنند تا به سريع ترين و راحت ترين شيوه ممكن ويزاي شينگن خود را دريافت كنيد و شانس سفر به اروپا را به دست بياوريد.

شهربازي لگولند- بيلوند- دانمارك

شهربازي لگولند- بيلوند- دانمارك


برچسب‌ها:

 • 1398/4/9  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

از قوانين خيلي عجيب غريب دنيا چيزي مي دانيد 

قوانين عجيب و غريب در جهان وجود دارد كه از شنيدن بعضي از آن ها انگشت بر دهان مي مانيد،بعضي از آن ها جوري عجيب و باور نكردني هستند كه براي فهميدن و درك كردن آن ها بايد مدتي زمان گذاشت با ما همراه باشيد براي درك عجيب غريب ترين هاي دنيا .

قوانين عجيب غريب در دنيا

هر جرم سنگيني كه ميخواي انجام بدي لطفا جليقه نپوش!!!

براي شما دوست عزيز كه در سفر به نيوجرسي آمريكا ميخواي قتل،آدمكشي،سرقت  مسلحانه،دزدي،آدم ربايي و ... انجام بدي لطفا جليقه ضد گلوله نپوش، در نيوجرسي جرم محسوب ميشه. نپوش لطفا !!!

در نيوجرسي جليقه ضد گلوله نپوش

لطفا ماهي سالمون حمل نكنيد !!!

در انگلستان قانون عجيبي وضع شده در دست داشتن ماهي سالمون در شرايط خاص و ويژه جرم است، قانون عجيب و غريبي ماه سالمون ! جرم!  لطفا در دست نگيريد با پا حمل شود لطفا !!!

در انگليس ماهي سالمون حمل نكنيد

لطفا در هنگام دزدي تفنگ آبي حمل نشود !

لطفا ميخواين در لوئيزيانا، كه يكي از ايالت هاي جنوبي آمريكا است به بانك دستبرد بزنيد تفنگ آبي با خودتون نبريد، لطفا واقعي ببريد آبي جرم حساب ميشه دوست ندارن خيس بشن دوستان !!!

حمل تفنگ آبي ممنوع

اينجا آدامس نخور دوست عزيز !!!

اگر دوست نداريد در هنگام سفر به جرم خوردن آدامس بازداشت شويد لطفا آدامس نخوريد در سنگاپور ممنوع است و در فهرست ممنوع هاي عجيب سنگاپور اين يكي از غريب ترين هاي آن محسوب ميشود لطفا رعايت كنيد و آدامس در خيابان ها نخوريد.

در سنگاپور آدامس خوردن ممنوع

لطفا در اينجا هرگز نميريد !!!

اگر بعد از مرگ براي خانواده تان دردسر هاي بزرگ نميخواهيد، در مجلس نمايندگان انگليس نميريد!!چون در اينجا مردن ممنوع ممنون ميشن رفتين برون بميرين ناراحت ميشن دوستان !!

در ساختمان مجلس انگليس نميريد

لطفا وقتي گاوهاتون دوتا شون بالغ شدن چكمه بپوشيد !!

در بلايت كاليفرنيا،يكي از عجيب ترين قوانين كه ميتوانيد بشنويد ممنوع بودن پوشيدن چكمه هاي كابويي در صورت نداشتن دوتا گاو بالغ است لطفا اگه گاو دارين ولي بالغ نشدن لطفا تا بلوغشون براي پوشيدن چكمه كابويي صبر كنيد وگرنه جريمه يا دستگير ميشويد !!!!
چكمه كابويي

لطفا در اينجا صحنه هاي عاشقانه نسازيد !!!

دبي ،امارات متحده ي عربي هم يكي از شهر هاي سخت گير و با قوانين است. لطفا در ملا عام در دبي هم را نبوسيد وگرنه دادگاهي ميشود و سفر خوبتان به يك سفر بد تبديل ميشود لطفا عاشقانه هاي خود را به محيط خصوصي ببريد .

در دبي همو نبوسيد

لطفا مواظب سرعت خود باشيد !!!

در يكي از ايالت هاي شمال شرقي آمريكا به نام كنتيكت  مواظب سرعت خود وقتي دوچرخه سواري ميكنيد باشيد .سرعت بالاي 105 كيلومتر بر ساعت براي دوچرخه سواران در كنتيكت  ممنوع است!! صد در صد كسي كه با دوچرخه 105كيلومتر بر ساعت ميره رو بايد نگه داشت !!!

سرعت در دوچرخه سواري

لطفا نمك نريزيد !!!

اگر نميخواهيد در يكي از ايالت هاي جنوبي آمريكا به طور غريب و باور نكردني كشته نشويد لطفا در روي ريل راه آهن نمك نريزيد مجازات آن مرگ است !!!

ريل راه آهن نمك نريز

لطفا بدون اردك رد بشويد !!!

يكي از ايالت هاي غربي آمريكا قانون عجيب غريبي دارد و شايد احمقانه و خنده دار ،لطفا وقتي يك اردك در روي سرتان است از مرز مينه‌سوتا رد نشويد لطفا رعايت كنيد اردك آخه !!!

حمل اردك ممنوع

يكي از ده تا از خنده دار ترين يا شايد احمقانه ترين قانون ها و قوانين دنيا رو مرور كرديم شايد براي ما خواندنش هم حتي مضحك باشه ولي قوانين يك سري كشور هاست و در هنگام سفر به آن ها براي اينكه دوچار مشكلاتي از جمله مشكلات قوانيني نشويم رعايت كنيم.

مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات گردشگري در زمينه تور (تور استانبول) بهترين هتل هاي و خدمات پرواز(رزرو بليط هواپيما) در خدمت شما مسافران عزيز مي باشد .


برچسب‌ها:

[ ]

موضوعات

  موضوعي ثبت نشده است

نویسندگان

لینکستان

پیوندهای روزانه

درباره ما


ٍ
ایمیل :قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان
قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان