LOGO

 • 1398/6/21  - ۰۸
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

چندتا از زيباترين استراحتگاه هاي كويري امارات 

 

دبي و جاهاي جذاب و ديدني آن براي همه آشكار است و براي هر چيزي مي توانيد بهترين و زيباترين نوع آن را در دبي پيدا كنيد.جدا از همه زيبايي ها و مدرن بودن اين كشور و شهر، ماهيت امارات يك كشور بياباني مي باشد كه با پيشرفته شدن اين كشور و جذب بي شمار گردشگران باعث شده نقطه نقطه اين شهر براي افراد محلي و گردشگران به بهترين شكل استفاده شود.

شام در تپه ها، تجرب آبگرم و شنا زير ستاره ها همه و همه باعث ايجاد لوكس ترين و مدرن تري استراحتگاه ها كويري در دبي شده است.با هم چند تا از جذاب ترين آن را بررسي مي كنيم.

 

باب الشمس دبي

 

به كوير علاقه داريد؟ دوست داريد بدون رانندگي طولاني مدت، از فضاي زيبا كوير لذت ببريد؟ باب الشمس دبي كه در ميان تپه هاي حومه شهر دبي واقع شده است يكي از بهترين استراحتگاه محبوب و عالي دبي مي باشد كه در يك روستايي زيبا و آروم قرار دارد.اين مجموعه داراي يك استخر بزرگ و سالن هاي با رنگ بندي قرمز مي باشد.اگر دوست داريد غذا هاي اصيل عربي را تجربه كنيد اين مكان داراي بهترين رستوران ها و كافه ها مي باشد.نمايش اسب و شتران، موسيقي زنده،آتيش بازي، اسب سواري و تيراندازي از تفريحات ويژه اين مجموعه مي باشد.

سفر به امارات اين كشور زيبا و ديدني را با تورهاي دبي مهرپرواز تجربه كنيد.مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات توريستي و گردشگري در خدمت شما همراهان گرامي مي باشد.

 

آل ماها دبي

 

اين بيابان خيره كننده داراي خانه هاي ويلايي لوكس و مجزا با استخر هاي خصوصي مي باشد.داراي رستوران هاي عالي و با بهترين تنوع غذايي، تجربه آبگرم و ماساژ در يك فضا تميز و مدرن مي توانيد براي خستگي يك روز عالي باشد.همچنين اين مجموعه هم داراي استخر هاي با فضا بسته و هم داراي استخر هاي با نماي بيابان است كه مهمانان مي توانند از هر دو فضا از يك شنا بي نظير لذت ببرند.

 

آنانتارا قصر ال سراب

 

يكي از محبوب ترين و مدرن ترين مجموعه هاي بياباني و كويري مي توان به آنانتارا قصر ال سراب اشاره كرد.در اين مجموعه مي توان از نماي زيبا دريا و تپه هاي با هم لذت ببرد .اين مجموعه داراي 140 اتاق، 52 ويلا با استخر هاي خصوصي براي همه در دسترس مي باشد.اين مجموعه يك مجموعه سنتي به سبك عرب ها مي باشد.اين مجموعه داراي اختصاصي ترين فضا ها مي باشد كه مي توانيد يك تجربه كويري بي نظير را براي خود رقم بزنيد.

با مهرپرواز سفري خاطره انگيز را براي خود و دوستانتان رقم بزنيد. مهرپرواز با ارائه بهترين تورها در بهترين هتل هاي دبي ميزبان شما عزيران مي باشد.

 

جميرا آل واتبا 

 

اين مجموعه الهام گرفته شده از يك روستاي بياباني تاريخي كه به سبك جهان عرب طراحي و ديزاين شده است.داراي ويلا ها با فضا و استخر اختصاصي مي باشد، اتاق هاي سنتي، اين مجموعه داراي شش رستوران عالي مي باشد.در اين مكان مي توانيد از يك ماساژ در حوضچه هاي آبگرم لذت فراواني را تجربه نماييد.

 

راس آل خيمه

 

اين مجموعه يكي از زيباترين مجموعه هاي كويري در دبي است.آرامش زيبا و فرهنگ غني از اين مجموعه ساطع مي شود.اين مجموعه داراي ويلا هاي اختصاصي واستخر هاي خصوصي با نماي عالي مي باشد. اسب و شتر سواري، تيراندازي، پياده روي در طبيعت مي تواند يك تجربه متفاوت را برايتان رقم بزند.همچنين اين مجموعه داراي چهار سالن غذاخوري و كافه هاي زيبا مي باشد.

شارجه امارات

 

اين مجموعه توسط مجموعه شارجه در ساحل شرقي امارات در نزديكي اقيانوس هند واقع شده است.اين مجموعه داراي 20 چادر لوكس با استخر هاي خصوصي، اتاق هاي رنگي رنگي و آرامش بخش با مدرن ترين امكانات فراهم شده است.در اين مكان مي توانيد از حوضچه هاي آب گرم و سرد لذت ببريد. همچنين در اين مجموعه مي توانيد گونه هاي نادر پرندگان را نيز تماشا كنيد.

 

 

با مهرپرواز يك سفر راحت و دلنشين را تجربه كنيد. مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري مثل رزرو بليط هواپيما دبي، رزرو هتل هاي لوكس دبي ارائه تورهاي ارزان در اين كشور در خدمت شما مسافران عزيز مي باشد.


برچسب‌ها:

 • 1398/6/21  - ۰۸
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

بزرگترين و زيباترين آكواريوم جهان در آنتاليا

 

آنتاليا اين شهر زيبا و ديدني با جاذبه هاي جذاب و بي نظير خود هر ساله پذيراي گردشگران زيادي مي باشد.آكواريوم آنتاليا بزرگترين آكواريوم تونلي جهان است كه داراي تنوع بي نظيري از آبزيان مي باشد و يكي از جذاب ترين مركز ديدني و تفريحي در آنتاليا است. 

اكواريوم آنتاليا

 

اين آكواريوم آنتاليا با طول 131 متر و عرض سه متر بنا شده است كه يكي از بزرگترين آكواريوم هاي بزرگ در جهان نيز مي باشد.در اين اكواريوم مي توانيد گونه هاي مختلفي از آبزيان را مشاهده كنيد. همچنين مي توانيد از سمي ترين و رنگارنگ ترين خزندگان را، در اين آكواريوم بيابيد و يك سفر زيرزميني هيجان انگيز و ترسناك را تجربه كنيد.همچنين شما مي توانيد جهان دريا ها را با تكنولوژي سه بعدي در اين مكان ببنيد و از منظره بي نظير و زيبا آن لذت ببريد.اين اكواريوم در مجاورت ساحل كنيالتي آنتاليا نزديك مركز شهر قرار دارد.

سفر به تركيه اين كشور زيبا و ديدني را با تورهاي آنتاليا مهرپرواز تجربه كنيد.مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات توريستي و گردشگري در خدمت شما همراهان گرامي مي باشد.

 

آنتاليا و جهان زير آب

 

آكواريوم آنتاليا داستانهايي از سراسر جهان را روايت مي كند. مي توانيد جادوي دنياي زير آب را كشف كنيد. مي توانيد با كوسه ها و گونه هاي مختلف آبزيان كه هيچ خطري ايجاد نمي كنند، شنا كنيد.

طراحي و دكوراسيون مخزن اصلي اين آكواريوم مثل هواپيماها، كشتي و كشتي هاي زيردريايي با اندازه واقعي است. همچنين شما مي توانيد بزرگترين صخره هاي مرجاني در جهان را در اين آكواريوم مشاهده كنيد. علاوه بر اين، شفاف ترين آب آكواريوم جهان در آكواريوم آنتاليا مي توانيد مشاهده كنيد.

 

بخش هاي مختلف آكواريوم

 

مايشگاه جانوران و گياهان ابزي

بخش هاي موضوعي

مخزن اصلي و تونل آكواريوم

جهان دريا

موزه دنياي برف و يخ

پارك بازي

دريانوردي با سينما سه بعدي

بعد از فعاليت هايي پر از كشف و كاوش در زير دريا، مي توانيد در كافه و رستوران هاي موجود در اين آكواريوم زيبا در ورودي و تراس بي نظير آن، استراحت كنيد و غذاهاي متنوعي، از اقصا نقاط جهان ميل كنيد.

 

 

با مهرپرواز يك سفر راحت و دلنشين را تجربه كنيد. مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري مثل رزرو بليط هواپيما آنتاليا، رزرو هتل هاي لوكس تركيه ارائه تورهاي ارزان در سراسر تركيه در خدمت شما مسافران عزيز مي باشد.


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

تجربه مسابقات سرعت در بيابان هاي دبي 

آماده يك ماجراجويي سرعت در شن و ماسه هاي بيابان هستيد؟ يك زمان شگفت انگيز براي رانندگي و لذت بردن از سرعت و ديدن منظره زيباي كوير،بهترين فرصت براي خالي كردن آدرنالين با نهايت سرعت مي باشد.

ماشين مخصوص بيابان و گردشگران و شتر

ماشين هاي سافاري و بيابان گردي 

 

ماشين هاي تازه نفس با موتورهاي قوي مي تواند يك هيجان شگفت انگيز را برايتان رقم بزند اين ماشين ها مخصوص سافاري و بيابان گردي هستند كه داراي ويژگي هاي ايمني بالايي بوده تا بتوانند در سرعت و جاده لغزنده بيابان كنترل خوبي داشته باشد.

اين ماشين ها توسط شركت Desert Fox تامين مي شود كه يكي از قدرتمند ترين وايمن ترين ماشين هاي مسابقه اي بياباني و سافاري مي باشند.با توجه به تجربه گردشگران اين ماشين ها بسيار راحت مي باشد و از لحاظ ايمني بسيار عالي هستند وجود لاستيك هاي بزرگ و ارتفاع ماشين و همچنين صندلي هاي خوب و كمربند محكم همه و همه باعث شده يك ماشين خوب براي يك جاده بسيار لغزنده در اوج سرعت باشد.

با تورهاي لحظه آخري دبي در مهرپرواز سفر خود به دبي را آغاز كنيد تا يك سفر هيجان انگيز در دبي را تجربه كنيد.

سافاري در بيابان

سفر به بيابان هاي دبي 

 

سفر به صحرا و بيابان هاي تقريبا 45 دقيقه تا يك ساعت طول مي كشد كه پس از رسيدن شما توضيحات مختصري در مورد نكات رانندگي و ويژگي هاي ايمني آن داده مي شود سپس زمان آن رسيده است كه شما سوار شويد .كلاه ايمني و عينكي كه در اختيارتان قرار مي هند و بند ها و كمربند هايي كه محكم شما را در برميگيرد فقط و فقط براي ايمني و راحتي شما مي باشد.

مسير پر از تپه ها با شيب كم و زياد مي باشد كه يك هيجان با كلي آدرنالين را برايتان رقم مي زند و وجود شن هايي كه در هوا بابت سرعت زياد شما به اطراف پراكنده مي شود منظره زيبايي را به تصوير مي كشد.

وجود يك راهنما و ليدر خوب 

داشتن يك راهنما و ليدر خوب يكي از نكات مهم بيابان گردي مي باشد هر چقدر هم كه شما حرفه اي باشيد ولي بيابان متفاوت تر از آن است كه مي تواند باشد و پر از خطر هايكوچك و بزرگ است از باتلاق هايي بياباني بگير تا حشرات خطرناك بيابان، وجود يك راهنما و ليدر حرفه به شما كمك مي كند كه هم از مسير منحرف نشويد و هم به جاهاي خطرناك نرويد تا مشكلي پيش نيايد .

نماي بيابان و ماشين هاي مخصوص

استراحتگاه و هتل 

در اين بيابان ها هتل ها و استراحتگاه هايي براي گردشگران در نظر گرفته شده است كه فاصله زيادي به پيست سافاري ندارد و شما مي توانيد با يك استراحت كوتاه پس از رسيدن، يك سافاري هيجان انگيز را تجربه كنيد و كلي آردنالين هدر دهيد.

نماي بيرون هتل و استراحتگاه هاي بيابان

هزينه سافاري و بيابان گردي در دبي  

با عبور از تپه ها و دره ها مي توجه مي شويد كه يكي از ايمن ترين و قدرتمند ترين سافاري ها و بيابان گردي ها را تجربه كرده ايد.مسير پيش رو ي شما حدود 10 كيلومتر مي باشد كه با چالش هاي زيادي همراه است.ماشين هاي سافاري و بيابان گردي تك نفره و دو نفره مي باشند كه هر كدام قيمت متفاوتي دارند.با سفر به دبي و بيابان گردي يك تجربه هيجان انگيز را براي خود رقم بزنيد .

سافاري و تخليه آدرنالين در بيابان هاي دبي

با رزرو بليط چارتري هواپيما دبي در مهرپرواز سفر خود به دبي را آغاز كنيد تا يك سفر هيجان انگيز در دبي را تجربه كنيد.


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

 

خرافات هايي كه قبل از سفر بايد از آن ها مطلع باشيد!

داشتن اطلاعات در مورد باورها و خرافات هاي يك كشور، مي تواند منجر به آسان تر شدن سفر شما شود. در بعضي از فرهنگ ها يك سري شماره ها، يك سري تاريخ ها و يك سري حيوانات بديمن تلقي مي شوند و شما با اطلاع از اين قبيل خرافات مي توانيد جلوي يك سري اتفاقات، صحبت ها و رفتارهاي اشتباه را مقابل اهالي آن كشور بگيريد. بعضي از اين خرافات در سطح جهاني شناخته شده اند و احتمالا بعضي از آن ها به گوش شما هم رسيده باشد. اما يك سري از اين خرافات ناشناخته تر هستند و شايد فقط محدود به يك كشور خاص بشود. از طرفي خرافات هاي مردم سراسر جهان ممكن است گاهي با هم در تناقض باشند. بدين معني كه چيزي كه در يك كشور بديمن محسوب مي شود، در كشوري ديگر خوش يمن باشد! به همين خاطر به شما توصيه مي كنيم كه قبل از سفر به هر كشوري، يك تحقيق ساده در مورد عقايد، باورها و خرافات مردم آن كشور داشته باشيد. اما علي الحساب مي خواهيم شما را با جذاب ترين خرافات هاي بين المللي آشنا كنيم كه اطلاع از آن ها مطمئنا در سفرهاي بعديتان به كارتان مي آيد.

خرافات هايي كه قبل از سفر بايد از آن ها مطلع باشيد

 

ژاپن: از يك سري شماره هاي خاص دوري كنيد!

يك سري شماره ها در فرهنگ ژاپني كاملا شوم تلقي مي شوند. براي مثال عدد 4 به معني مرگ است! چراكه تلفظ عدد 4 در زبان ژاپني شباهت زيادي به تلفظ كلمه مرگ دارد! به همين خاطر شما هيچ وقت نبايد به يك فرد ژاپني هديه اي دهيد كه در آن 4 عدد وسيله يا هر چيز ديگري وجود داشته باشد! حتي جالب است كه بدانيد هتل هاي ژاپن اكثرا طبقه چهارم ندارند. يعني نام يك طبقه را طبقه سوم مي گذارند و طبقه بعدش را طبقه پنجم مي نامند! به همين شكل عدد 9 هم در فرهنگ ژاپني تابو است و دليلش هم اين است كه تلفظ اين عدد در زبان ژاپني شبيه به تلفظ كلمه عذاب است! به همين خاطر بهتر است كه تا جاي ممكن از گفتن 9 در ژاپن خودداري كنيد!

ژاپن از يك سري شماره هاي خاص دوري كنيد

 

آلمان: هيچ وقت تولد كسي را زودتر تبريك نگوييد!

شايد شما هم فكر كنيد كه تبريك تولد يك نفر قبل از زادروز اصليش يك سورپرايز تلقي مي شود و نشان از توجه شما به آن فرد دارد. اما آلماني ها اين گونه فكر نمي كنند! در واقع آن ها اين كار شما را بدشانسي به حساب مي آورند و اگر شما تولد يك فرد آلماني را قبل از نيمه شب تولدش تبريك بگوييد، خيلي از اين كارتان خوشحال نمي شود و آن سالش را بديمن مي شمارد! داستان شكل گيري اين خرافات به زمان مسيحيت بر مي گردد. گفته مي شد كه اگر شياطين آرزوي شما را بشنوند، قبل از اينكه روز تولدتان فرا برسد، تمام تلاششان را مي كنند تا آرزويتان برآورده نشود!

آلمان هيچ وقت تولد كسي را زودتر تبريك نگوييد

 

اسپانيا: حواستان به سه شنبه اي كه در روز سيزدهم ماه مي افتد، باشد!

در خيلي از كشورهاي غربي جمعه اي كه در روز سيزدهم ماه بيفتد، بديمن ترين روز سال به حساب مي آيد. اما در اسپانيا قضيه فرق مي كند و سه شنبه اي كه با روز سيزدهم ماه همزمان شود، روز نحس به شمار مي آيد و مردم اسپانيا فكر مي كنند كه در اين روز اتفاقات بد به زندگيشان سرازير مي شود!

اسپانيا حواستان به سه شنبه اي كه در روز سيزدهم ماه مي افتد، باشد

 

سوئد: هيچ وقت يك عنكبوت را نكشيد!

شايد اولين واكنش شما هم بعد از ديدن يك عنكبوت اين باشد كه كفشتان را برداريد و با يك حركت به زندگي آن پايان دهيد! شايد هم بدويد و يك حشره كش پيدا كنيد تا او را بكشيد! اما همه اين واكنش ها در فرهنگ سوئدي ها بد به حساب مي آيد! چراكه كشتن يك عنكبوت به نظر سوئدي ها با خودش بديمني مي آورد! اگرچه كشتن يك موجود هشت پا باعث تمام شدن دنيا نمي شود، اما گفته مي شود كه باعث باراني شدن روز بعد مي شود! نكته اينكه عنكبوت ها از روغن مركبات بدشان مي آيد و اگر كمي از اين روغن را در گوشه كنار اتاقتان بريزيد، احتمالا در سوئد با عنكبوتي رو به رو نمي شويد كه مجبور شويد آن را بكشيد!

سوئد هيچ وقت يك عنكبوت را نكشيد

 

كره جنوبي: كلاغ ها بديمن هستند!

كلاغ ها پرنده هايي هستند كه در فرهنگ هاي متعددي در سراسر جهان نحس محسوب مي شوند! اما در كره جنوبي اين نحسي را خيلي شديد مي بينند و مي گويند كه نه تنها سمبل بدشانسي است، بلكه نشانه اي از اين است كه مرگ نزديك است! به هر حال در كره جنوبي 9 گونه كلاغ وجود دارد كه بهتر است آرزو كنيد كه در كره جنوبي با هيچ كدام از آن ها مواجه نشويد!

كره جنوبي كلاغ ها بديمن هستند

 

برزيل: هيچ وقت كيف خود را روي زمين نگذاريد!

اگر كيف يا كيف پولتان را به هر دليل در برزيل روي زمين بگذاريد، ممكن است كه با نگاه عجيب و غريب برزيلي ها رو به رو شويد! اين نگاه ها به اين دليل است كه قرار دادن كيف يا كيف پول در فرهنگ برزيلي ها بديمن است. آن ها فكر مي كنند كه با اين كار ثروتتان از كفتان مي رود! جالب است كه بدانيد كشورهاي ديگري هم در آمريكاي جنوبي به اين خرافات باور دارند!

برزيل هيچ وقت كيف خود را روي زمين نگذاريد

 

روسيه: سوت زدن در داخل يك ساختمان باعث مشكلات مالي مي شود!

در روسيه به شكل ديگري به فقير شدن نگاه مي كنند. در فرهنگ روس ها با گذاشتن كيف روي زمين با مشكل خاصي مواجه نمي شويد، اما سوت زدن در داخل يك ساختمان در تور روسيه حتما فقيرتان مي كند! جالب است كه بدانيد نروژي ها هم با سوت زدن ميانه خوبي ندارند! با اين تفاوت كه نروژي ها فكر مي كنند كه اگر در هواي آفتابي سوت بزنيد، بديمني مي آوريد و آسمان شروع به بارش مي كند.

روسيه سوت زدن در داخل يك ساختمان باعث مشكلات مالي مي شود

 

هند: ناخن هايتان را در روز شنبه كوتاه نكنيد!

هند كشور خرافات هاست! به همين دليل بهتر است كه قبل از سفر با تور هند اطلاعات زيادي در مورد خرافات ها و باورهاي مردمانش كسب كنيد. يكي از اين خرافات اين است كه نبايد ناخن هايتان را در روز شنبه كوتاه كنيد! چراكه به عقيده مردم هند باعث آوردن بد شانسي مي شويد! حتي اگر ناخنتان شكسته بود، بايد در روز جمعه آن را درست كنيد و يا شنبه را طاقت بياوريد تا روز يكشنبه فرا رسد! در ژاپن اين خرافات متفاوت است. در فرهنگ ژاپني ها كوتاه كردن ناخن در روز شنبه بي مشكل است، اما كوتاه كردن آن ها در طول شب بديمني مي آورد!

هند ناخن هايتان را در روز شنبه كوتاه نكنيد

 

مجارستان: گوشه ميز ننشينيد!

هر كشوري در مورد ميز شام خرافات متفاوتي دارد! اما در مجارستان اين خرافات مربوط به اين مي شود كه كسي نبايد گوشه ميز شام بنشيند! به عقيده آن ها، اگر كسي بر روي آن صندلي شوم در گوشه كناري ميز شام بنشيند، هفت سال سختي در انتظارش است! اين افسانه حاكي از اين است كه اگر شما بر روي صندلي در گوشه ميز بنشينيد، هيچ وقت ازدواج نخواهيد كرد!

مجارستان گوشه ميز ننشينيد

 

فرانسه: گربه هاي سفيد و نارنجي بديمن هستند!

قرن هاست كه در كشورهاي مختلف گربه مشكي رنگ نحس محسوب مي شود. بعضي از مردم جهان معتقدند كه گربه هاي مشكي با جادوگران در ارتباطند و بعضي ديگر فكر مي كنند كه آن ها با شيطان دستشان در يك كاسه است! در خيلي از فرهنگ ها مي گويند كه اگر يك گربه مشكي از روي پايتان عبور كند، بديمن ترين اتفاق برايتان افتاده است! اما در منطقه نرماندي در شمال غرب فرانسه قضيه فرق مي كند. در واقع براي آن ها گربه مشكي رنگ نحس به حساب نمي آيد. آن ها فكر مي كنند كه گربه هاي سفيد و نارنجي بديمن هستند! از همه جالب تر اينكه همين گربه هاي سفيد و نارنجي در فرهنگ هاي ديگري مثل آمريكا مايه خوش شانسي نيز هستند!


برچسب‌ها:

 • 1398/6/11  - ۰۶
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz

 

خلاقانه ترين هتل هاي بالي

شايد تا به حال در سفرهايتان در هتل هاي ارزان اقامت كرده باشيد و چند روزي را هم به خوبي و خوشي سپري كرده باشيد، شايد هم تجربه اقامت در يك هتل لاكچري را داشته باشيد و احساس كرده باشيد كه تا چه اندازه انسان مهمي هستيد و زندگي لوكس را تجربه كرده باشيد. اما سوال ما از شما اين است كه تا به حال در يك خانه حبابي، يك خانه درختي يا يك خانه ابري اقامت كرده ايد؟ اگر نه، با آژانس هواپيمايي مهرپرواز همراه باشيد تا اين بار به جاي هتل هاي ارزان و يا هتل هاي 5 ستاره لوكس معمولي، خلاقانه ترين هتل هاي بالي را به شما معرفي كنيم. هتل هايي كه فقط مثل خودشان هستند و شما با سفر به بالي مي توانيد فرصت اقامت در آن ها را كسب كنيد.

در بوتيك هتل سنسيشن بالي روي يك ابر شناور شويد و به طبقه هفتم بهشت برويد!

در هتل سنسيشن بالي مي توانيد هم خدمات لوكس بگيريد و هم در يك هتل كاملا متفاوت و خلاقانه در بالي اقامت داشته باشيد. گذشته از اين كه هتل سنسيشن بالي در نزديكي ساحل واقع شده است، همه عوامل ديگر هم از درختان گرفته تا آسمان زيبا و حتي زمين نماي زيباي ساختمان آن را تكميل كرده اند و شما را هم ناچار به تصديق جذابيت آن مي كنند! در هتل سنسيشن بالي 3 ويلا وجود دارد كه تمركز ما بر روي ويلا ابري آن است. ويلايي كه در آن مي توانيد زندگي لوكس آسيايي را با يك گروه دوستانه تجربه كنيد. چراكه اين ويلا 6 مهمان را در خود جاي مي دهد و به واقع زيبا و شگفت انگيز است. به هر حال اگر هميشه آرزوي خوابيدن روي يك ابر را داشته ايد، مي توانيد با اقامت در اين ويلا در زير آسمان پر ستاره به آرزويتان تا حد زيادي دست پيدا كنيد!

بوتيك هتل سنسيشن بالي

بوتيك هتل سنسيشن بالي

 

در هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها در يك جنگل زيبا اقامت كنيد!

با اقامت در اين هتل حبابي جنگلي مي توانيد تجربه اقامت در يك ويلاي زيبا با ديواره هاي شفاف را كسب كنيد و زير آسمان پر ستاره خدا به خواب برويد! به نوع سازه اين هتل در اصطلاح ايگلو مي گويند. ايگلوها همان كلبه هاي يخي اسكيموها هستند كه مطمئنا شما هم تصاويرشان را تا به حال ديده ايد. در واقع براي ساخت اين هتل از آن كلبه ها الهام گرفته اند، با اين تفاوت كه اين ايگلو در جنگل سرسبز مخفي شده است و خبري از يخبندان قطب جنوب نيست! اگر شما هم عاشق مادر طبيعت هستيد و از خوابيدن در محيط هاي طبيعي خوشتان مي آيد، براي يك بار هم كه شده در زندگيتان بايد در اين هتل حبابي در جنگل اقامت داشته باشيد.

هتل جانگل بابل لودج در كلبه هاي يخي اسكيموها

 

در هتل كامايا بامبو هاوس بالي در وسط طبيعت در يك خانه بامبويي اقامت كنيد!

اين هتل يك تراس جذاب دارد كه كف آن از توري درست شده است و شما مي توانيد روي آن بنشينيد و هم هيجان را تجربه كنيد و هم آرامش حاصل از تماشاي جنگل سرسبز نصيبتان شود. اين هتل تماما از بامبو درست شده است و دقيقا همان جايي است كه هميشه روياي اقامت در آن را داشته ايد. اينجا همان جايي است كه شما مي توانيد به هر سمتي كه بنگريد، طبيعت را ببينيد و ساعت ها محو تماشاي شاليزارها، تپه هاي سرسبز و جنگل هاي باراني شويد و تحت حمايت مادر طبيعت چند روزي را با آرامش بي انتها سپري كنيد.

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

هتل كامايا بامبو هاوس بالي

 

در هتل ويلا سمينياك بالي درست وسط يك بركه اقامت كنيد!

تصور كنيد كه مي توانيد درست از درب ورودي اتاقتان به داخل استخر بپريد! استخري كه مثل يك بركه به نظر مي رسد و طولش 60 متر است. بركه اي كه درست مقابل پنجره تان است و احساس اقامت در يك ونيز كوچك را به شما القا مي كند. اين ويلا فاصله نزديكي با ساحل سمينياك دارد و از اين نظر هم عالي است.

هتل ويلا سمينياك بالي

 

در يك هتل حبابي در هتل بابل بالي در اوبود اقامت كنيد!

به تازگي هتل هاي حبابي جاي خودشان را در قلب توريستان پيدا كرده اند و به همين دليل هتل سازان متعددي سعي در ايجاد خلاقيت براي طراحي و ساخت يك هتل حبابي متفاوت دارند. اين هتل كاملا شبيه به حباب است و شما با اقامت در آن مي توانيد بدون هيچ مانع خاصي چشم انداز جنگلي اوبود را تماشا كنيد. در واقع اگر شما هم عاشق طبيعت گردي هستيد، اما از ماندن در طبيعت بدون امكانات واهمه داريد؛ اين هتل همان جايي است كه هم روحيه طبيعت گرديتان را اغنا مي كند و هم امكانات لازم مثل سيستم تهويه مطبوع و سرويس بهداشتي را براي شما درست وسط جنگل مهيا مي كند. اين اتاق هاي حبابي حتي استخر شخصي هم دارند. استخري كه در آن مي توانيد صبحانه تان را ميل كنيد و يك تعطيلات رويايي را براي خودتان رقم بزنيد. جالب است كه بدانيد اين گنبدهاي حبابي به خوبي در جنگل مخفي شده اند و از نظر حريم شخصي نيز با مشكل مواجه نخواهيد شد.

شما هم ميتوانيد براي رزرو تور مسافرتي بالي با همكاران ما در آژانس هواپيمايي مهر پرواز تماس بگيريد و فراموش نشدني ترين تعطيلاتتان را در جزيره زيباي بالي سپري كنيد. همكاران ما به شما كمك مي كنند تا متناسب با روحيات خود در بهترين هتل ممكن اقامت داشته باشيد. به هر حال مسئله اي كه مشخص است، اين است كه با اين همه تنوع در هتل هاي بالي، شما هم مي توانيد يك هتل جذاب براي خودتان در بالي پيدا كنيد و آرزوها و روياهاي كودكيتان را در هتل هاي بالي به واقعيت نزديك كنيد!

هتل حبابي در هتل بابل بالي


برچسب‌ها:

 • 1398/5/10  - ۰۹
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
جذاب ترين جاذبه هاي توريستي دنيا به انتخاب توريست هاي و ديلي ميل يك سفر خوب و تجربه خوب براي گردشگران و به وجود آمدن يك خاطره بي نظير،توسعه گردشگران در آن منطقه را روز به روز بهبود مي بخشد.جذب روز افزون جاذبه هاي گردشگري يك كشور،بستگي به آن كشور در رابطه با توريست ها و برخورد و خيلي چيز هاي ديگر دارد.هرچه براي جذب و توسعه گردشگري تلاش شود محبوبيت آن كشور و جاذبه هاي آن براي جذب توريست نيز بيشتر مي شود. اگر جايي بهترين جاذبه گرشگري دنيا نام ميگيرد همه و همه انتخاب گرشگران و بازديد آن ها از آن مكان يا كشور است و رابطه مستقيم با توسعه گردشگري و توريست پذيري آن كشور دارد .امروز به انتخاب بهترين و محبوب ترين جاذبه هاي ديديي دنيا به انتخاب گردشگران و روزنامه معروف ديلي ميل مي پردازيم . بهترين جاذبه هاي گردشگري جهان بازار بزرگ استانبول يا كاپالي چارشي باز هم تركيه و جاذبه هاي ديدني بي نظير آن ،با گردشگراني كه هر روز بيشتر از ديروز ميشوند و توسعه رونق بازار گردشگري اين كشور به خصوص استانبول ركوردي ديگري رقم خورد ،بازار بزرگ استانبول به عنوان پر بازديد ترين در جذب توريست با 91 ميليون بازديد و گرفتن صدر جدول به انتخاب گرشگران و روزنامه معروف بريتانيا (ديلي ميل) رقم خورد. اين بازار كه يكي از بزرگترين بازار هاي سرپوشيده دنيا و همين طور جز اولين بازار هاي جهان نيز است محبوبيت زيادي ميان گردشگران و توريست ها دارد اين بازار يكي از تاريخي ترين مكان هاي استانبول نيز به شمار مي رود حتما در سفر به استانبول، در تور استانبول از اين بازار زيبا براي خريد سوغاتي هاي محبوب و خريد صنايع دستي و..و ديدن كنيد. بازار بزرگ استانبول ميدان "زوكالو" مكزيكوسيتي مكزيكوسيتي پايتخت كشور مكزيك يكي از كشور هاي آمريكاي شمالي است .اين كشور به آثار تاريخي و طبيعت عالي آن معروف است و گردشگران زيادي از اين كشور زيبا ديدن مي كنند .يكي از معروف ترين و بهترين جاذبه هاي گردشگري اين شهر ميدان زوكالو است اين ميدان يكي از بزرگترين ميدان هاي دنيا و نماد اين شهر مي باشد.به انتخاب گردشگران و رونامه معروف ديلي ميل با 85 ميليون بازديد به عنوان يكي از پر بازديد كننده ترين مكان ها و جاذبه هاي گرشگري دنيا انتخاب شده است. ميدان ميدان "تايمز" نيويورك نيويورك پرجمعيت ترين و قلب اقتصادي آمريكا و جهان است اين شهر يكي از قطب هاي اصلي سياسي و اقتصادي فرهنگي جهان است .اين شهر به شهر آسمان خراش ها نيز معروف است.يكي از محبوب ترين جاذبه هاي آن از نظر گرشگران و روزنامه معروف انگليسي (ديلي ميل ) با 50 ميليون بازديد يكي از پربازديد ترين جاذبه هاي دنيا معروف است. ميدان نوار لاس‌وگاس يكي بزرگترين و معروف ترين شهر هاي سرگرمي جهان مي توان از لاس وگاس نام برد .اين شهر در ايالات نوادا آمريكا واقع است و سالانه گرشگران زيادي را به سوي خود جذب مي كند.نوار لاس وگاس به دليل هتل هاي فوق لوكس و قمارخانه هاي آن مشهور است و به انتخاب گردشگران روزنامه معروف ديلي ميل با بازديد 30 ميليوني يكي از پر بازديد كننده ترين جاذبه هاي ديدني و گردشگري جهان به ثبت رسيده است. نوار لاس‌وگاس معابد "ميجي جينگو" توكيو ژاپن سومين و بزرگترين اقتصاد و پرجمعيت ترين كشور جهان است .ژاپن با رشد روز افزون آن و فرهنگ خاص آن همواره و هميشه گرشگران زيادي را به سوي خود مي كشاند .توكيو پايتخت ژاپن،گران ترين پايتخت جهان نيز مي باشد همواره گردشگران و توريست هاي فراواني را به سوي خود جذب مي كند .معبد ميجي يكي از محبوب ترين و پربازديد ترين جاذبه هاي ديدني توكيو ژاپن است و از نظر گردشگران و رونامه ديلي ميل با 26 ميليون بازديد جز پر بازديد ترين جاذبه هاي جهان انتخاب شده است . معابد پنج تا از مهم ترين و پر بازديد ترين نقاط جهان به واسطه انتخاب گردشگران و يكي از بزرگ ترين و مهم ترين منابع خبري،با هم مرور كرديم . مهرپرواز با ارائه بهترين خدمت گردشگري در زمينه تور هاي داخلي، تور هاي خارجي، تور هاي لحظه آخري، رزرو بليط هواپيما ،رزرو هتل و كليه خدمات مسافرتي در خدمت شما عزيزان مي باشد .
برچسب‌ها:

 • 1398/5/3  - ۱۰
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
وسايل ضروري سفر به هند هند يك كشور در حال توسعه است و استانداردهاي خاصي براي پوشش دارد. به همين خاطر مهم است كه قبل از سفر به هند زماني را به تحقيق در مورد وسايل مورد نياز براي سفر به هند اختصاص دهيد و بعد با آگاهي كامل نسبت به جمع كردن چمدان خود براي سفر به هند اقدام كنيد. ما در ادامه يك سري پيشنهاد به شما ارائه مي دهيم كه بر طبق آن مي توانيد لباس ها و ديگر وسايلتان را براي سفر به هند آماده كنيد و بر طبق ليست چمدانتان را ببنديد. وسايل ضروري سفر به هند چمدان مناسب براي سفر به هند اينكه چه نوع چمدان يا ساكي براي سفر به هند انتخاب كنيد، به خودتان و شرايط تان بستگي دارد. اگر مي خواهيد كه فقط از شهرهاي اصلي هند ديدن كنيد و قرار نيست كه قدم زدن هاي طولاني را تجربه كنيد، بهتر است كه يك چمدان را براي بستن وسايلتان انتخاب كنيد. اما اگر مي خواهيد كه از شهرهاي كوچكتر ديدن كنيد، بهتر است كه بدانيد خيابان هاي بعضي از شهرهاي كوچك هند به قدري باريك است كه وسايل نقليه نمي توانند از آن ها عبور كنند و ممكن است كه نتوانند شما را تا مقصد اصليتان برسانند. پس اگر قرار است كه در سفرتان به هند پياده روي هاي زيادي داشته باشيد و از مسيرهاي دشوار عبور كنيد، بهتر است كه يك كوله پشتي براي سفر به هند داشته باشيد و تمام وسايلتان را در آن جا كنيد. گذشته از اين ساك يا چمداني كه كل وسايلتان را در آن جا مي دهيد، بهتر است كه يك كيف رو دوشي مناسب همراه خود به هند ببريد تا براي گردش هاي روزانه تان و بازديد از جاذبه هاي گردشگري هند، وسايل مورد نياز همان روزتان را در آن جا دهيد. البته كيفي كه به راحتي زيپش باز نشود و كيف قاپان نتوانند از آن دزدي كنند. بهتر است كه كيفي را انتخاب كنيد كه هم امنيت لازم را داشته باشد و هم به قدري بزرگ باشد كه وسايل مورد نيازتان از جمله بطري آب در آن جا شود. چمدان مناسب براي سفر به هند لباس هاي مناسب براي سفر به هند بيشتر توريستان ترجيح مي دهند كه لباس هايي كه مي خواهند در زمان اقامتشان در هند بپوشند را از همان كشور هند تهيه كنند. چراكه اين گونه مي توانند به سبك هندي ها لباس بپوشند و از طرفي قيمت لباس در هند بسيار پايين است. البته اين را هم بهتر است كه بدانيد كه در شهرهاي اصلي هند مثل بمبئي و دهلي، مردم مثل كشورها و شهرهاي ديگر جهان لباس مي پوشند و شما هم مي توانيد مثل آن ها شلوار جين، تيشرت و يا شوارك هاي كوتاه را به تن كنيد. اما در شهرهاي كوچكتر و روستاهاي هند، هنوز كه هنوزه مردم محافظه كارانه لباس مي پوشند و معمولا لباس هاي پوشيده و سنتي به تن دارند. در كل مهمترين قانون لباس پوشيدن در هند هم براي آقايان و هم براي خانم ها اين است كه بايد پاها و شانه هاي خود را پوشيده نگهداريد. اما در شهرهاي بزرگ هند و همچنين مناطق ساحلي آن مشكلي ندارد كه لباس ها تا اين اندازه پوشيده نباشند. به هر حال توصيه ما به شما اين است كه يك سري پيراهن، دامن و شلوار بلند همراه خود داشته باشيد تا پوشش راحتي در چين داشته باشيد. مردان هم بهتر است كه پيراهن هاي آستين كوتاه به جاي تيشرت همراه خود داشته باشند، اگرچه پوشيدن تيشرت هم مشكلي ايجاد نمي كند. البته اين كه شما چقدر اين مسائل را رعايت كنيد به خودتان بستگي دارد و اينكه تا چه اندازه دوست داريد به فرهنگ يك ملت احترام بگذاريد. لباس هاي مناسب براي سفر به هند كفش مناسب براي سفر به هند كفش يكي ديگر از چيزهايي است كه شما با قيمت خيلي ارزان مي توانيد از هند تهيه كنيد. كفش ها با رنگ ها و طرح هاي مختلف در هند با قيمت مناسب به فروش مي رسند و در صورت نياز مي توانيد از آن ها كفشي مناسب را براي خود خريداري كنيد. اما يادتان باشد كه حتما يك كفش راحت براي پياده روي و يك صندل همراه خود داشته باشيد. اگر هم مي خواهيد كه شب ها در جشني شركت كنيد، بهتر است كه يك جفت كفش مهماني نيز همراه خود داشته باشيد. به جز اين ها، هر كفشي كه نياز پيدا كنيد را مي توانيد از فروشگاه هاي هند تهيه كنيد و نيازي نيست كه چندين و چند جفت كفش در چمدانتان قرار دهيد. يك نكته ديگر اينكه شما براي بازديد از بعضي از جاذبه هاي گردشگري هند مثل معابد نياز پيدا مي كنيد كه كفش هايتان را از پا خارج كنيد، به همين دليل اگر كفشتان بدون بند باشد، اين كار برايتان راحت تر خواهد شد. كفش مناسب براي سفر به هند داروهاي مورد نياز براي سفر به هند داروهاي كشورهاي ديگر در هند نيز موجود هستند. اما مشكل اينجاست كه فهماندن اينكه چه دارويي نياز داريد به كارمندان داروخانه هاي هند ممكن است كه كار سختي باشد. براي مثال داروهاي معمولي مثل ويتامين سي و استامينوفن نيز به راحتي در داروخانه هاي هند پيدا مي شوند. اما مشكلي كه در مورد آن ها وجود دارد اين است كه تلفظ آن ها در هند متفاوت است. براي مثال هندي ها به استامينوفن، پراستامول مي گويند و به همين دليل شايد نتوانيد داروي مورد نياز خود را در داروخانه هاي هند پيدا كنيد. به همين دليل بهتر است كه داروهاي ضروري خود را براي سفر به هند همراه خود داشته باشيد. داروهاي مورد نياز براي سفر به هند وسايل شخصي شامپو، مرطوب كننده، تيغ ريش تراش و دئودورانت نيز از ديگر وسايلي است كه بايد در چمدان خود براي سفر به هند قرار دهيد. بهتر است كه ضد آفتاب و محصولات مراقبت از مو را نيز همراه خود داشته باشيد. چراكه اولا تنوع محصولات مراقبت از مو مثل ژل و اسپري هاي مو در هند بسيار محدود است و از طرفي يك سري از محصولات مثل واكس مو اصلا در شهرهاي كوچكتر هند پيدا نمي شود. وسايل شخصي ديگر وسايل مورد نياز براي سفر به هند دستمال هاي مرطوب نيز از ديگر وسايل هستند كه در هند به كرات به كارتان خواهد آمد. حتما يك چراغ قوه، عينك افتابي، كلاه، قفل براي چمدانتان، دستمال توالت و گوشگير نيز همراه خود داشته باشيد تا اقامت راحت تري را در هند تجربه كنيد. يك توصيه ديگر اينكه حتما چند كتاب براي سفر به هند همراه خود داشته باشيد. چراكه احتمالا در شرايط مختلف در هند مجبور مي شويد كه ساعات طولاني را در انتظار بمانيد و شايد براي پر كردن وقتتان به كتاب نياز پيدا كنيد.پيشنهاد ما به شما رزرو تور ارزان هند است.براي اطلاع از بهترين آفرهاي تورهاي لحظه آخري هند با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد. ديگر وسايل مورد نياز براي سفر به هند
برچسب‌ها:

 • 1398/5/3  - ۱۰
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
در هنگام سفر به اتريش در فصول مختلف سال تفريحات و گردشگري پر خاطره ايي در انتظار شما است. اما اگر در تابستان به وين سفر كنيد ميتوانيد در فستيوالهاي جذاب و جالب اين شهر حضور داشته باشيد. در ادامه با آژانس مسافرتي مهرپرواز همراه باشيد. فستيوال هاي تابستاني وين ماه ژوئن به طور متوسط پربارش ترين ماه در اتريش است، پس در هنگام سفر بهتر است كههمراه خود چتر و باراني داخل چمدان بگذاريد. در اين زمان رويدادهاي زيادي در سراسر كشور وجود دارد، از جمله جشنواره Life Ball يك رويداد و به عبارتي يك خيريه براي بيماران ايدز است كه يكي از بزرگترين رويدادها در جهان است كه با يك شب پر جنب و جوش و اجراي مراسم هاي فوق العاده و پوشيدن لباس هاي باور نكردني و همچنين جمع آوراي پول براي بيمارن ايدز ميباشد. اين جشن با آتش سوزي و جشن و شادي و همراه است در مناطق مختلف مانند Tyrolean و منطقه Wachau در نزديكي رود دانوب در اتريش برگزار ميشود. متوسط دما در ماه ژوئن 25 درجه سانتيگراد و 9 روز نيز باراني است. مجله گردشگري مهرپرواز را براي آشنايي با ساير جشنوارهاي دنيا دنبال كنيد. جشنواره Life Ball وين،مهرپرواز ماه جولاي در اتريش با تعطيلات فوق العاده اي همراه است و دماي هوا به 35 تا 40 درجه مي رسد و به طور متوسط گرم ترين ماه در اتريش است. هم در روستاها و هم نقاط شهري، ايده آل زمان از سال براي تفريح و گردش است. در كنار درياچه كلبه هاي چوبي براي اجاره كردن وجود دارد كه با توجه به فضاي شگفت انگيز اطراف يك اقامتگاه عالي به شمار ميرود. فعاليت ها و تفريحات زيادي در اين محل وجود دارداز جمله رويدادهاي سينما در فضاي باز و ايده آل ترين زمان براي بازديد از وين است، زيرا خيابان ها بسيار خلوت هستند. ميانگين درجه حرارت در ماه ژوئيه 27 درجه سانتيگراد با 9 روز باراني است. فعاليت هايي مانند شنا در فضاي باز، دوچرخه سواري و پياده روي نيز از بهترين انتخابها براي گشت زني و تفريح كردن است. جشنواره تابستاني Bregenz بين ماه هاي 18 جولاي تا 20 آگوست برگزار مي شود و در درياچه كنستانس برگزار مي شود. ميانگين درجه حرارت در ماه اوت 27 درجه سانتي گراد كه هشت روز آن باراني است. براي رزرو بليط هواپيما با ما همراه باشيد. جشنواره تابستاني Bregenz وين،مهرپرواز
برچسب‌ها:

 • 1398/5/3  - ۱۰
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
بهترين راهكارها براي حفظ انرژي در تمام طول سفر اين روز ها با مشغله هاي كاري و فكري با بهترين موقعيتي و زماني كه براي سفر پيدا ميكنيم، آماده مسافرت مي شويم و برنامه سفر را براي خودمان ميچينيم حالا يا با خانواده يا با دوستان .مسافرت ميرويم كه حالمان خوب شود و از آن سفر هر چند كوتاه بهترين استفاده را كنيم .اينكه در طول سفر با كوچك ترين موقعيت يا اتفاقي براي خودمان يا ديگران با رفتارنامناسب و پكر بودن سفر را تلخ كنيم اتفاق خوبي نيست و خاطره خوبي را برايمان رقم نمي زند با ما همراه باشيد تا از راهكار هاي مناسب براي حفظ انرژي در طول سفر حرف بزنيم . راهكار هاي مناسب براي حفظ انرژي در سفر براي هر اتفاقي آماده باشيد در طول سفر بايد آماده براي هر اتفاقي باشيد و همه چيز به طبق آن چيز كه براي آن برنامه ريزي كرده ايد، هميشه پيش نخواهد رفت نبايد براي اينكه همه چيز روي اصولي كه براي آن برنامه ريخته پيش نرفته ناراحت شويد و تعجب كنيد و براي خودتان و ديگران سفر را سخت نكنيد راحت رفتار كنيد هميشه همه چيز روي اصول پيش نخواهد رفت . آماده بودن در سفر راحت و منعطف رفتار كنيد آماده بدترين اتفاق ها باشيد گاهي ممكن است در طول سفر چيزي خوب پيش نرود خودتان را با شرايط پيش آماده وقف دهيد .مثلا ممكن است هتلي كه رزرو كرده ايد به دلايلي رزرو شما را كنسل كند ميتوانيد با كمي صرف وقت جاي ديگري براي خودتان پيدا كنيد ناراحت نشويد و سفر را براي خود و همسفر هايتان سخت نكنيد .از سفرتان به بهترين شكل ممكن استفاده كنيد به هر نحوي كه شده . مسائل را براي خودتان بزرگ نكنيد دست از گله و شكايت برداريد سفر اصلا جاي مناسبي براي غرغر كردن و گله شكايت از هرچيزي نيست هر مسئله كه پيش اومد آماده جنگ نباشيد و با مسائل پيش آمده به راحتي و در كمال آرامش برخورد كنيد . تجربه سفر خوب لبخند را فراموش نكنيد خوش رو بودن در سفر يكي از مهم ترين نكاتي است كه بايد رعايت كنيد اخم كرده و بغ كرده در سفر نه براي روحيه خودتان نه براي بقيه مناسب نيست لطفا در طول سفر انرژي خود را با لبخند حفظ كنيد . مناسب رفتار كنيد در برخورد با ديگران ملايم باشيد و خودتان را جاي آن ها بگذاريد شايد در طول آن روز فرد مقابل شما روز وحشتناكي را تجربه كرده باشد و ذهن و موقعيت مناسبي از لحاظ روحي نداشته باشد و كار شما را به درستي انجام ندهد با رفتار خوب خود و آرامش با ديگران برخورد كنيد و با مهرباني حس خوب خود را به ديگران منتقل كنيد . حفظ آرامش در سفر به آداب و رسوم شهر يا كشوري كه ميخواهيد سفر كنيد اهميت دهيد هر شهر يا كشوري كه به آن سفر مي كنيم داراي آداب رسوم و فرهنگ مخصوص به خود است با كمي تحقيق درباره آن ميتوانيد با آشنايي بيشتر با آداب و مراسم هاي آن ها،سفر بي نظيري را تجربه كنيد . آداب رسوم در سفر سخن آخر در آخر ما سفر ميرويم كه خوش بگذرانيم و اوقات خوشي را سپري كنيم اينكه با كوچيك ترين اتفاقي آرامش خود را از دست بدهيم و اوقات خود و ديگران را بد كنيم اتفاق ناخوشايندي مي باشد و سفر خوبي برايمان نمي شود با حفظ آرامش و بي خيالي سفر خوبي را براي خود رقم بزنيد و از سفر كوتاه خود نهايت استفاده را كنيد . نكات مهم در سفر مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري،تور هاي داخلي، تور اروپا ،ويزا مسافرتي، ويزا شينگن،رزرو بليط هواپيما، رزرو هتل و.... در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد .
برچسب‌ها:

 • 1398/5/1  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
7 دليل كه شما هم به خاطر آن ها عاشق تايلند مي شويد! از دهه 1990 ميلادي بود كه تايلند به يكي از مقاصد محبوب مسافرتي براي اهالي سوئد در فصل زمستان تبديل شد. خيلي از سوئدي ها كريسمس و سال نو را در تايلند سپري مي كرند تا از سرماي سوئد در امان باشند و بتوانند روزهاي زمستاني شان را در هواي مطبوع تايلند سپري كنند. اما اين فقط سوئدي ها نيستند كه به تايلند سفر مي كنند و علاقه به سفر به تايلند دارند. بلكه توريستان زيادي از سراسر جهان به تايلند سفر مي كنند تا در سواحل بهشتي تايلند استراحت و تفريح كنند و از طبيعت سرسبز و فرهنگ غني تايلند براي گذراندن يك تعطيلات جذاب استفاده كنند. اما تايلند چه دارد كه اين همه طرفدار دارد و چه دلايلي اين همه توريست را هر ساله به تايلند جذب مي كند؟ گذشته از اين كه تايلند يك كشور زيبا و فوق العاده جذاب است و تردد بين شهرهاي آن راحت است و سفر به آن ارزان است، يك سري دلايل ديگر وجود دارد كه به خاطر آن ها هر كسي عاشق تايلند مي شود. 7 دليل كه شما هم به خاطر آن ها عاشق تايلند مي شويد! غذاي تايلند بيشتر مردم تا به حال غذاهاي تايلندي را در كشور خودشان يا يكي ديگر از كشورهاي جهان امتحان كرده اند و از طعم و مزه بي نظير آن ها خبر دارند. غذاهاي تاينلدي يكي از خوشمزه ترين و جذاب ترين غذاهاي دنيا هستند و خيلي از افراد به خاطر همين غذاهاي بي نظير به تايلند سفر مي كنند. پس اگر شما هم به تايلند سفر كرديد، حتما تا مي توانيد انواع غذاهاي تايلندي را امتحان كنيد و رژيم را فراموش كنيد. مخصوصا غذاهاي خياباني تايلند را به هيچ عنوان در تور تايلند از دست ندهيد. غذاهاي خياباني تايلند هم ارزان هستند و هم خيلي خوشمزه هستند و در هيچ كشور ديگري مثل و مانند ندارند. به شما قول مي دهيم كه شما هم بعد از خوردن غذاهاي خوشمزه تايلندي، عاشق كشور تايلند شويد و هر بار با خاطره هاي خوب از سفر به تايلند ياد كنيد. غذاي تايلند معابد تايلند اگر فقط يك كشور در دنيا باشد كه در آن از ديدن اماكن ديدني و معابد زيبا خسته ميشويد، قطعا آن كشور تايلند است! البته نه به اين خاطر كه اين معابد در تايلند جذاب نيستند، بلكه آنقدر تعدادشان زياد است كه انگار هيچ وقت بازديد از آن ها تمام نمي شود! در كل كشور تايلند تعداد بي شماري معبد زيبا و تاريخي وجود دارد كه هر كدامشان از ديگري زيباتر هستند. اصلا هم فرقي نمي كند كه به كدام شهر تايلندي سفر كنيد، در هر صورت مي توانيد از يك مسئله مطمئن باشيد و آن هم اين است كه حتما در نزديكيتان يك عالمه معبد زيبا وجود دارد كه مي توانيد از آن ها بازديد كنيد. مردم تايلند كمتر كشوري در دنيا وجود دارد كه آنقدر مردم خوب و مهرباني داشته باشد. شما اين مهرباني مردم را وقتي درك مي كنيد كه از شهرهاي توريستي مثل پوكت و پاتايا فاصله بگيريد و در ميان مردم محلي تايلند قرار بگيريد. همه مردم تايلند، هم كساني كه در شهرهاي تايلندي زندگي مي كنند و هم كساني كه در فضاهاي روستايي آن هستند، مهربان و خونگرم هستند و مطمئنا شما هم بعد از برگشت از تور تايلند دلتان براي آن ها تنگ خواهد شد. مردم تايلند سواحل تايلند اگر شما هم مشتاقيد كه يك تعطيلات ساحلي به يادماندني را در سواحل بگذرانيد، مطمئنا از انتخاب خود براي رزرو تور تايلند راضي خواهيد بود. سواحل تايلند خيلي زيبا و جذاب هستند و در آن انواع و اقسام سواحل وجود دارد و شما با هر سليقه اي كه داشته باشيد، مي توانيد ساحل مناسب حال خود را در تايلند پيدا كنيد. پس اگر عاشق تفريحات و ورزش هاي آبي هستيد، اگر مشتاق سكوت و آرامش سواحل هستيد، اگر دوستدار آفتاب گرفتن هستيد و يا حتي اگر از سواحل سرزنده و شاد خوشتان مي آيد؛ شك نكنيد و به تايلند سفر كنيد. گذشته از سواحل شهرهاي تايلندي، يك سري جزيره بسيار زيبا در تايلند وجود دارد كه سواحلشان يكي از ديگري زيباترند و به هيچ عنوان نمي توان از آن ها ساده گذشت. سواحل تايلند فرهنگ مردم تايلند در تايلند مي توانيد با يك فرهنگ كاملا جديد آشنا شويد كه اتفاقا فرهنگ بسيار جذابي است. در تايلند مذهب بودايي مذهب اصلي است. هزاران سال تاريخ و سنت به خوبي در كشور تايلند حفظ شده است. هر روستا و هر شهري در تايلند تاريخ منحصر به فرد خودش را دارد و اماكن تاريخي هر كدامشان از ديگري جذاب تر است. گذشته از اين فستيوال هاي مهيج و فرهنگي زيادي مثل فستيوال آب و فستيوال لوي كراتونگ در سراسر سال در تايلند برگزار مي شود كه شركت در آن ها بسيار جالب است. حتي موزيك تايلندي نيز موزيك جالبي است كه شنيدن آن در شهرهاي تايلندي با حال و هواي خاص خودشان حس و حال ديگري دارد. طبيعت تايلند فقط سواحل تايلند نيستند كه طبيعت زيباي تايلند را تشكيل مي دهند. حتي طبيعت تايلند نيز خاص است و كوهستان ها و جنگل هاي سرسبزش پر از حيوانات عجيب و غريب است. به هر حال با همه اين صحبت ها، مسئله اي كه مشخص است اين است كه شما هم در تور تايلند از ديدن طبيعت زيباي آن شگفت زده مي شويد. طبيعت تايلند آب و هواي تاينلد گذشته از همه اين مواردي كه تا به حال ذكر شد، مهمترين دليلي كه تايلند را به يك شهر توريستي تبديل كرده است، آب و هواي متعادل آن در سراسر سال است. اصلا به همين دليل است كه مردم سوئد و ديگر كشورهاي اروپا به تايلند سفر مي كنند. چون درست وقتي كه زمستان اروپا را در بر مي گيرد، فصل باراني در تايلند تمام مي شود و مردم اروپا مي توانند به جاي اينكه اسير هواي برفي بمانند، از آفتاب و هواي فرح بخش تايلند استفاده كنند. آب و هواي تايلند در سراسر سال متعادل است و حتي در طول تابستان ها كه هواي آن باراني است، باز هم تفريح در آن لذتبخش است. اگر شما هم قصد سفر به تايلند را داريد و دوست داريد كه تعطيلات خود را در اين كشور زيبا و جذاب سپري كنيد، مي توانيد براي رزرو تور تايلند با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد تا با كمترين نرخ ممكن به يكي از جذاب ترين مقاصد مسافرتي دنيا يعني تايلند سفر كنيد. مطمئنا شما هم عاشق اقامت در تايلند خواهيد شد و هنوز به خانه برنگشته، دلتان براي تايلند تنگ خواهد شد. آب و هواي تاينلد
برچسب‌ها:

 • 1398/5/1  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
معاون صنايع دستي مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي از برگزاري نهمين نمايشگاه ملي صنايع دستي ايران - تبريز در محل دايمي نمايشگاه هاي بين المللي تبريز طي روزهاي ۱۱ تا ۱۵ تير ماه خبر داد. در ادامه با آژانس مسافرتي مهرپرواز همراه باشيد. تركيب نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري مرتضي آبدار در نشست خبري با اصحاب رسانه در مورد برگزاري اين نمايشگاه گفت: با توجه به اهميت توسعه و ترويج صنايع دستي در شاخه هاي مختلف و همچنين تقويت زيرساخت‌هاي گردشگري منطقه و كشور، براي تحقق اهداف مشخص شده در اين راستا برگزاري اين نمايشگاه‌ها بستري مناسب محسوب ميشود. وي در ادامه گفت: به همين دليل، نمايشگاه صنايع دستي و همچنين اولين نمايشگاه گردشگري تبريز با فراهم كردن امكانات گسترده‌ و در راستاي معرفي استان و تعريف تورهاي ورودي به منطقه برگزار خواهد شد. آبدار به اينكه تبريز در طول سه سال اخير به طور متوالي ميزبان هنرمندان صنايع دستي سراسر كشور بوده اشاره كرد و افزود: نمايشگاه صنايع دستي تبريز يكي از نمايشگاه‌هاي ممتاز كشور به شمار رفته كه در سال‌هاي اخير ميزباني هنرمندان سراسر كشور را به عهده داشته به صورتي كه همه ساله هنرمندان بيشتري براي شركت در اين نمايشگاه آمادگي خود را اعلام مي‌كنند.طي روزهاي ۱۱ تا ۱۵ تير ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تبريز، نهمين نمايشگاه ملي صنايع دستي ايران - تبريز و نخستين نمايشگاه گردشگري آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود. نمايشگاه صنايع دستي، نمايشگاه گردشگري با ۵۰ غرفه از دفاتر، انجمن‌ها، هتل‌ها و ادارات كل ۱۲ استان كشور و ۲۱۰ غرفه از هنر صنايع دستي هنرمندان سراسر كشور و آماده پذيرايي از گردشگران و مردم علاقمند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ خواهد بود. اخبار گردشگري را در سايت ما دنبال كنيد. نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري تبريز،مهرپرواز
برچسب‌ها:

 • 1398/5/1  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
غذاهاي ممنوعه قبل از ورود به هواپيما در هنگام سفر رعايت يك سري از نكات مهم و حائزه اهيمت است هم براي خود فرد و هم براي بقيه مسافران .مخصوصا سفر هوايي رعايت نكات به ويژه رژيم غذايي قبل پرواز يكي از مهم ترين نكاتي است كه با رعايت آن سفر آسان و راحتي را براي خودتان رقم بزنيد .امرزو از غذا هاي ممنوعه در سفر هاي هوايي صحبت مي كنيم با ما همراه باشيد . ممنوعه هاي سفر هوايي خوردن غذا هاي فست فودي ممنوع غذا هاي فست فودي يكي از هيجان انگيز ترين غذا ها و هوس برانگيز ترين غذا هاي هستند كه در هر زماني خوردن آن ها را خواهانيم ولي بايد قبل از سفر هوايي از خوردن آن اجتناب كنيم .خوردن غذا هاي فوق العاده چرب در روي زمين،هضم آن زمان بر است چه برسد به هضم اين نوع غذا ها در ارتفاع 35000 پايي قاعدتا با مشكل هاي زيادي براي هضم آن مخصوصا در تغيير فشار هوا مواجه ميشويم لطفا از خورد غذا هاي فست فودي در هنگام سفر هوايي اجتناب كنيد . خوردن فست فود در سفر ممنوع از خوردن سبزيجات مخصوصا خانواده كلم بپرهيزيد سبزيجات يكي از پر استفاده ترين غذا ها در سبد غذايمان مي باشد ولي كنار خاصيت هاي فراواني كه دارند ايجاد نفخ ميكند و مشكلاتي را برايمان به همراه دارد مخصوصا خانواده كلم در سبزيجات ها ايجاد نفخ شديد ميشود .خوردن اين دسته از سبزيجات در هنگام سفر هواپيماي اصلا برايتان مناسب نيست و در طول سفر به شدت اذيت ميشويد به خاطر تغيير فشار هوا،نفخ شديد تري، در زمين را تجربه مي كنيد لطفا از مصرف آن قبل سفر به شدت بپرهيزيد . خوردن سبزيجات در سفر با هواپيما ممنوع خوردن نوشيدني هاي گاز دار ممنوع نوشيدني هاي گاز دار به خودي خود باعث ايجاد نفخ مي شود به خاطر گاز و حباب هاي موجود در آن فرض كنيد تعداد و حجم اين حباب ها به خاطره تغيير فشار چند برابر حالت عادي بشوند قاعدتا حال خوبي را برايتان ايجاد نمي كند و باعث مشكلاتي ميشود لطفا قبل سفر از خوردن آن صرف نظير كنيد . خوردن نوشيدني گاز دار در سفر ممنوع خوردن حبوبات در هنگام سفر ممنوع حبوبات يكي از ديگر از موارد ليست نخوردني هاي سفر مي باشد .حبوبات يكي عامل هاي نفخ دهنده و ايجاد حالت ناخوشايند در بدن است. هضم حبوبات به خودي خود مشكل است و براي بدن باعث ايجاد نفخ شديد مي شود دليل اصلي آن هم وجود قند موجود در آن است چون حضم قند براي معده دشوار است و حبوبات پر از قند است و عامل اصلي نفخ وجود قند موجود در آن است.لطفا از خوردن اين هم در قبل از سفر هوايي بپرهيزيد . خوردن حبوبات در سفر ممنوع خوردن سير در سفر ممنوع خوردن سير پر از خاصيت است و استفاده از آن براي بدن مفيد است اما نه در هنگام سفر .سير جدا از خاصيت هاي فراوان آن براي بدن ،بوي ناخوشايندي دارد و اكثر افراد با بوي نامطبوع آن اذيت ميشوند حتي استفاده از مسواك و آدامس هم تاثيري ندارد لطفا قبل از سفر از خوردن آن بپرهيزيد . خورد سير در سفر هوايي خوردن غذا هاي كه ايجاد نفخ ميكند يا بوي بدي در دهان ايجاد ميكند،استفاده از آن ها در سفر مناسب نيست و براي خودتان و ديگر مسافران باعث ايجاد مشكل ميشود با رعايت نكات در رژيم غذايي قبل از سفر، سفري آرام و بدون مشكل را تجربه كنيد . مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري،تور هاي داخلي، تور اروپا ،ويزا مسافرتي، ويزا شينگن، رزرو بليط هواپيما، رزرو هتل و.... در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد .
برچسب‌ها:

 • 1398/5/1  - ۱۳
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
داروهاي ممنوعه در سفرهاي خارجي يكي از نكات مهم در سفر رعايت قوانين و ضوابط كشوري است كه به آن سفر ميكنيم و رعايت نكردن و قوانين و مقرارت آن كشور گاهي جريمه هاي سنگين و پيگيري هاي قانوني را براي مسافران در پي دارد .يكي از مهم ترين اين قوانين ميتوان به حمل دارو در زمان سفر اشاره كرد .حمل بعضي از دارو ها براي مسافران در اكثر كشور ها ممنوع است و داراي قوانين و مقررات خاص و ويژه اي ميباشد . و فقط داروهاي قاچاق شامل اين قانون نيستند داروهايي مانند قرص هاي خواب آور نيز ميتواند در سفر هاي خارجي گردشگران را دوچار مشكل هاي زيادي كند .در كشور بالي، ژاپن و امارات متحده عربي (تور دبي) داروهاي كدئين ،پزودوافدرين نظير قرص‌هاي سرماخوردگي و آنفولانزا، مرفين و دگزامفتامين، در ليست داروهاي ممنوعه اين كشور ها قرار دارد . در كشور تايلند،كانادا و ويتنام گردشگران ملزم به ارائه مجوز يا نامه كتبي از پزشك معالج خود براي حمل و دز مصرفي دارو هاي خود هستند در غير اين صورت مشمول جريمه هاي سنگين و حتي وارد شدن به كشور مقصد مي باشند . حتي در بعضي از كشور ها عدم ارائه مجوز دارو براي دارو هاي خاص منجر به پيگرد قانوني مسافران مي شود .در بعضي از كشور ها نظير بالي،تايلند و ويتنام حمل قرص هاي خواب آور مثل استيلناكس كه از خانواده بنزوديازپين هستند،ممنوع مي باشد و بايد قبل از سفر به اين كشور ها تحقيقات لازم انجام شود . گردشگران گرامي لطفا قبل از سفر نكات و قوانين خاص كشور ها را مطالعه كنيد تا در زمان سفر براي كوچيك ترين چيز ها دوچار مشكل نشويد يكي از مهم ترين نكات حمل دارو مي باشد و رعايت نكردن موجب مشكلات فراواني در سفر برايتان ميشود .در هر كشور قوانين حمل دارو متفاوت است گاهي بعضي از كشور ها به شدت سخت گير هستند و براي هر دارويي اجازه و تاييديه پزشك لازم دارن و رعايت نكردن آن حتي موجبات قانوني را برايتان در پي دارد . با رعايت كردن نكات و قوانين سفر خوب و خوشي را براي خود رقم بزنيد و با رعايت نكردن آن ها براي خود دردسر درست نكنيد . دارو هاي ممنوعه در سفر مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري،تور هاي داخلي و تور هاي خارجي(تور اروپا)، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل و كليه خدمات گردشگري در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد .
برچسب‌ها:

 • 1398/4/27  - ۰۹
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
در روزهاي باراني در تور مالزي چه كار كنيم؟ در مالزي باران هاي زيادي مي بارد كه گاهي برنامه هاي تفريح توريستان را به هم مي زنند. اما اگر شما هم در مدت زمان اقامتتان در تور مالزي با اين باران هاي گاه و بيگاه مواجه شديد، اصلا خودتان را نگران نكنيد! چراكه تفريحات زيادي در مالزي وجود دارد كه در يك روز باراني در مالزي بتوانيد آن ها را انجام دهيد. در ادامه تفريحات كوالالامپور كه مناسب هواي باراني هستند را به شما معرفي مي كنيم تا در چنين روزهايي مجبور نشويد براي تفريح در تور كوالالامپور خيس شويد و سرما بخوريد! در روزهاي باراني در تور مالزي چه كار كنيم كافه گردي در كوالالامپور در كوالالامپور كافه هاي بسيار جذاب و دنجي وجود دارد كه خوردن يك فنجان قهوه خوش طعم و يا يك بستني خوشمزه در روزهاي باراني سال عجيب مي چسبد! به هر حال اگر از دسر و بستني خوشتان مي آيد، كافه مرچانتز لين يكي از بهترين كافه هاي كوالالامپور براي شما به حساب مي آيد.اگر هم عاشق طعم ناب قهوه هستيد، قطعا قهوه هاي كافه پيو پيو پيو راضيتان مي كنند. كافه گردي در كوالالامپور خريد در كوالالامپور وقتي باران مي بارد، يكي از كارآمدترين تفريحاتي كه مي توانيد در كوالالامپور داشته باشيد اين است كه وقتتان را در مراكز خريد كوالالامپور سپي كنيد و براي دوستان، آشنايان و خانواده خود سوغاتي بخريد. مركز خريد سوريا كي ال سي سي و مركز خريد پاويليون كوالالامپور از بهترين مراكز خريد تور كوالالامپور محسوب مي شوند كه بين آن ها يك مسير پياده روي جذاب وجود دارد كه قدم زدن در آن و رسيدن از اين مركز خريد به آن يكي حدودا 30 دقيقه به طول مي انجامد. يك بازار مركزي نيز در كوالالاپور وجود دارد كه به اندازه 10 دقيقه پياده روي از ايستگاه مترو پاسار سني فاصله دارد و براي خريد سوغاتي و صنايع دستي عالي است. خريد در كوالالامپور بازديد از موزه ها و گالري هاي هنري در كوالالامپور يك روز باراني زمان مناسبي است كه زمان خود را تماما به بازديد از گالري هاي هنري و موزه هاي كوالالامپور اختصاص دهيد و هنر، تاريخ و معماري كوالالامپور را كشف كنيد. اين گونه مي توانيد درك عميقي از فرهنگ و ميراث كوالالامپور كسب كنيد و ديد جامع تري به مردم كوالالامپور پيدا كنيد. موزه ملي مالزي، موزه هنرهاي اسلامي مالزي و گالري پتروناس از بهترين گالري هاي هنري و موزه هاي كوالالامپور است كه به هيچ عنوان نبايد فرصت بازديد از آن ها را در تور مالزي از دست بدهيد. بازديد از موزه ها و گالري هاي هنري در كوالالامپور ديدن ويترين هاي فروشگاه هاي هنري در كوالالامپور يك سري فروشگاه در كوالالامپور وجود دارد كه مخصوص فروش آثار هنري و هرآنچه به لايف استايل و سبك زندگي مربوط باشد، هستند. با بازديد از اين فروشگاه هاي هنري مي توانيد هم از شلوغي توريستان و هم از باران در امان باشيد. بازديد از اين فروشگاه ها به شما كمك مي كند تا ايده هاي جالبي در مورد دكور كردن منزلتان ياد بگيريد و با آخرين متدهاي تزئين فضاهاي خانه آشنا شويد. فروشگاه هاي اسنك فود و سزيپلي بهترين فروشگاه هاي اين سبكي در كوالالامپور هستند كه در آن ها مي توانيد انواع شمع ها و آثار هنري جذاب براي دكور خانه را ببينيد. ديدن ويترين هاي فروشگاه هاي هنري در كوالالامپور امتحان كردن غذاهاي محلي امتحان كردن غذاهاي محلي يكي از مهمترين تفريحاتي است كه بايد در تور ارزان مالزي داشته باشيد. خوردن غذاهاي گرم و خوشمزه مالزي در روزهاي باراني از هميشه بيشتر مي چسبد و به همين دليل ايده خوبي است كه در روزهاي باراني وقتتان را با خوردن غذاهاي محلي مالزي سپري كنيد. براي اين منظور مي توانيد به جالان آلور برويد و انواع غذاهاي محلي و دريايي را در رستوران ها و غرفه هاي آن ميل كنيد. امتحان كردن غذاهاي محلي تفريحات خلاقانه تر در كوالالامپور در كوالالامپور مي توانيد يك مهارت جديد ياد بگيريد و با آن مهارت يك اثر هنري خلاقانه درست كنيد. به هر حال ايده بدي نيست كه ساعات باراني روز را با شركت در اين كلاس هاي آموزشي به بهترين شكل ممكن سپري كنيد. اين كارهاي هنري مي تواند سوغاتي ارزشمندي براي عزيزانتان نيز محسوب مي شود. كافي است كه به كارگاه هاي هنري كوالالامپور برويد و از استادان حرفه اي مالزي در مجموعه صنايع دستي ملي انواع كارهاي هنري از نقاشي آب رنگ گرفته تا صابون سازي و خطاطي را ياد بگيريد. البته يك نكته مهم در مورد اين كارگاه هاي آموزشي وجود دارد و آن نكته اين است كه اين كارگاه ها معمولا زود پر مي شوند و به همين دليل بهتر است كه با مطالعه پيش بيني آب و هواي مالزي، از قبل زمان هاي باراني روز را تشخيص دهيد و از قبل كلاستان را در اين مركز هنري ثبت نام كنيد. تفريحات خلاقانه تر در كوالالامپور تماشاي اجراي موزيك زنده در كوالالامپور در سراسر سال برنامه هاي موزيك زنده و كنسرت هاي جالبي در كوالالامپور برگزار مي شود كه مي توانيد در مدت زمان اقامتتان در تور كوالالامپور در يكي از آن ها شركت كنيد.در غير اين صورت هم مي توانيد به يكي از كافه هاي كوالالامپور كه موزيك زنده در آن ها اجرا مي شود، برويد و روز باراني خود را اينگونه همراه با گوش دادن به اين موزيك هاي جذاب با سبك هاي مختلف سپري كنيد و يك شب عالي را در كوالالامپور براي خود و همراهانتان رقم بزنيد. تماشاي اجراي موزيك زنده در كوالالامپور شركت در بازي هاي مهيج اتاق فرار در كوالالامپور يك مركز تفريحي جذاب به نام برك اوت مالزيا (Breakout Malaysia) در كوالالامپور وجود دارد كه با بازي در آن مي توانيد مهارت هاي خود را در حل مساله بسنجيد. در اين مركز تفريحي چندين اتاق فرار وجود دارد كه در هر كدامشان يك معماي جالب وجود دارد و شما همراه با همسفرانتان بايد سعي كنيد آن معما را حل كنيد تا بتوانيد از آن اتاق و درب بسته اش رهايي پيدا كنيد و راهي براي نجات خود بيابيد.اين اتاق ها بر اساس يك پازل يا يك معما ساخته شده اند و بازي در آن ها حتما لبخند به روي لبانتان خواهد آورد. اين هم يكي از تفريحاتي است كه براي زمان هاي باراني كوالالامپور مناسب به نظر مي رسد. به هر حال چه باران بيايد و چه باران نيايد، حتما در تور مالزي ارزان به شما خوش خواهد گذشت و امكانات تفريحي هيجان انگيز موجود در آن حتما نظر شما را هم جلب خواهد كرد و در هيچ شرايطي با كمبود تفريح در مالزي مواجه نخواهيد شد. به هر حال اگر شما هم قصد سفر به مالزي را داريد، مي توانيد براي رزرو تور ارزان مالزي با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد. شركت در بازي هاي مهيج اتاق فرار در كوالالامپور
برچسب‌ها:

 • 1398/4/27  - ۰۹
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
خريد كردن گاهي اوقات بهترين راه براي كشف يك شهر رويايي مانند ونيز است. از بازار هاي محلي، خيابانها مشهور با مغازه هاي مختلف تا فروشگاه هاي خاص و محبوب، آژانس مسافرتي مهرپرواز برخي از مراكز خريد را به شما معرفي ميكند. بازار Rialto ونيز بازار ريالتو پر است از مواد غذايي تازه و محصولات كشاورزي و عطر و بوي هر كدام از انها از هر سو به مشام ميرسد. انواع ميوه سبزيجات و اسنكهاي خوشمره را در اين محل ميتوانيد خريداري كنيد. همچنين علاوه بر صيفي جات و سبزي جات، بازار ماهي نيز از صبح تا ظهر در اين محل برپا مي شود.از اين بازار رنگارنگ و جالب ميتوانيد عكاسي نيز كنيد. براي اطلاع از قيمت تور، با ما همراه باشيد. بازار Rialto ونيز،مهرپرواز Calle Larga XXI ونيز خيابان Calle Larga XXI۲۲ يك خيابان شلوغ و محبوب در ونيز است است كه فروشگاه ها و بوتيكهاي برند و مطرح ايتاليا در آن قرار گرفته است. اين خيابان در فاصله نه چندان دور از پياتزاي سن ماركو قرار دارد.در اين مي توانيد جنسهاي برند و خريد هاي لوكس داشته باشيد. بوتيكهاي لوكس از برترين برندها مانند ببري،بولگاري، تادز و.. در اين خيابان به چشم ميخورند كه بر اساس سليقه خود ميتوانيد از آنها خريد كنيد. اين خيابان به داشتن مغازه ها و فروشگاه هاي لاكچري در بين مردم ونيز بسيار محبوب است. براي خريد زيورآلات زيبا و منحصر به فرد نيز ميتوانيد سري به فروشگاه Pomellato وبزنيد. فروشگاه Montblanc نيز كالاي چرمي و ساعت و غيره را به فروش مي رساند. خيابان Calle Larga XXI ونيز،مهرپرواز Salizada San Moisè ونيز خيابان Salizada San Moisè در نزديكي كليساي سن ماركو قرار دارد و يك محلي لوكس وعالي براي افرادي است كه به دنبال يك خريد برندهاي مطرح و به روز ايتاليايي هستند. اگر هم قصد خريد نداريد به شما توصيه ميكنيم كه حتما در اين خيابان گشتي بزنيد و از فروشگاهاي مشهور و محبوب اين خيابان با اجناس زيبا ديدن كنيد. اگر قصد خريد لباسهاي مجلسي برند و بسيار خاص را داريد به سراغ فروشگاه هاي ورساچه و اترو برويد. در فروشگاه ميو ميو نيز مي توانيد به دنبال لوازم جانبي خاص و شيك باشيد. براي اطلاع از قيمت بليط هواپيما با كارشناسان ما در ارتباط باشيد. خيابان Salizada San Moisè ونيز،مهرپرواز فروشگاه Bisnonni ونيز اين بوتيك متمركز بر الگوهاي ايتاليايي جالب و خاص است. شما مي توانيد اجناس واقعا بزرگ مانند چكمه هاي گاو نر و كت و شلوار دوزي مدل دهه 70 پيدا كنيد. در اين محل همچنين مجموعه اي بزرگ از لباس هاي مختلف و قديمي به سبكهاي مختلف را مشاهده خواهيد كرد. فروشگاه Bisnonni ونيز،مهرپرواز فروشگاه L’armadio di Coco اين مغازه در كنار كليساي Miracoli واقع شده است . قيمت اجناس اين فروشگاه كمي گران است. در اين محل نه تنها اجناس مد روز با برندهاي تجاري مشهور به فروش ميرسد بلكه لباسهايي از طراحان جوان كه از الگوهاي قديمي براي دوخت لباس استفاده نمودند در اين فروشگاه اجناس خود را به فروش ميرسانند. صاحب فروشگاه L’armadio di Coco نيز يك طراح لباس است و بنابر او ديدگاه خاصي نسبت به مد و عرضه لباسها دارد. فروشگاه L’armadio di Coco ونيز،مهرپرواز
برچسب‌ها:

 • 1398/4/27  - ۰۹
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
افتتاحيه‌هايي كه در سال 2019 در آسيا برگزار خواهند شد با شروع هر سال ،برنامه ها و پروژه هايي كه در طول سال بايد انجام شود رونمايي ميشود حالا اين برنامه هاي سياسي،فرهنگي يا حتي گردشگري باشد .امروز به افتتاحيه هاي گردشگري 2019 سر ميزنيم با ما همراه باشيد . افتتاحيه هاي مهم 2019 موزه آينده در دبي با شعار امروز عالي تر از ديروز كشور امارت متحده عربي در حال مديريت هر چه بهتر اين كشور زيبا مي باشد .دبي يكي از زيباترين و بهترين نقاط گردشگري اين روز ها همچنان پيش رو در عصر حاضر گردشگري است.در سال 2019 هم در كنار تمام پيشرفت ها ميتوان از افتتاح موزه آينده دبي (تور دبي)هم نام برد موزه اي كه از آينده تشكيل شده و از 10 سال پيش رو سخن ميگويد اين موزه جز اولين ها در دنيا است كه از آينده حرف ها براي گفتن دارد البته از معماري اين موزه كه در نوع خود يك معماري مدرن و بسيار زيبا مي باشد هم نميتوان گذشت . موزه آينده دبي موزه ملي قطر قطر امروزه مثل تمام كشور ها براي رسيدن به بهترين ها در تلاش است و در راستاي پيشرفت خود هر روز بيشتر تلاش ميكنند .با جام جهاني كه در سال 2022 در اين كشور برگزار ميشود همواره در حال ساخت و ساز بهترين ها در اين كشور هستند از يكي از مدرن ترين افتتاحيه ها كه سه سال هست كه در حال ساخت است ميتوان به موزه ملي آن كه به تازگي افتتاح شده است اشاره كرد .اين موزه به طول يك و نيم كيلومتر است و در آن ميتوان تاريخ خاورميانه را تماشا كرد .اين سازه جز بهترين ساز هاي ساخته شده در سال 2019 مي باشد . موزه ملي قطر برج تماشاي بانكوك، تايلند كشور زيباي تايلند امروزه در راستاي توريست و گردشگري در آسيابسيار پيشرفت كرده است و هر سالاه گردشگران زيادي را پذيرا مي باشد .در كنار همه نقاط گردشگري و زيبا آن ميتوان به يكي از مدرن ترين سازه هاي معمار يآن اشاره كرد برجي حدودا 500 متري در شهر زيباي بانكوك (تور بانكوك) در سال 2019 افتتاح ميشود . اين برج غير تجاري در كنار برج هاي تجاري و در كنار رودخانه چانو در حال ساخت است .اين سازه براي جذب گردشگران و توريست در حال ساخت و ساز است . برج شمعي بانكوك پارك تامان توگو، كوالالامپور، مالزي مالزي يكي از مدرن ترين كشور هاي عصر حاضر مخصوصا در راستاي گردشگري مي باشد .اين كشور داراي يكي از زيباترين طبيعت هاي ممكن است .از مهم ترين افتتاحيه هاي آن ميتوان به افتتاح پارك تامان توگو كوالالامپور اشاره كرد .اين پارك جنگلي حدود 27 هكتار مي باشد كه تشكليشد شده از هزاران هزار پوشش گياهي زيبا،مسير هاي پيده روي،اردوگاه هاي گردشگري و... مي باشد اين پارك جنگلي زيبا در سال 2019 افتتاح ميشود و پذيراي گردشگران زيادي خواهد بود . پارك تامان مالزي گالري هنر ديجيتال قلعه هيروشيما هيروشيما كه پس از تخريب از اواسط دهه نود در حال بازساز ي است .از مهم ترين معمار ي هاي آن ميتوان به قلعه تاريخي آن نام برد كه يكي از مهم ترين جاذبه هاي گردشگري اين شهر بوده و امروزه هم به يكي از نقاط مهم گردشگري ژاپن تبديل شده است .اين قلعه زيبا قرار توسط يكي از بهترين تيم هاي معماري جهان ه كار هاي هنري در خوري را انجام داده اند به يك گالري ديجيتال تبديل شود .اين سازه هم قرار است در سال 2019 افتتاح شود . قلعه هيروشيما
برچسب‌ها:

 • 1398/4/27  - ۰۹
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
مردم محلي آنكارا دوست دارند تا در كافه هاي اين شهر ساعتها بنشينند، قهوه بنوشند و به گپ و گفت بپردازند. به خصوص در تابستان كه بسياري از كافه هاي شهر شروع به راه اندازي باغ و تراس خود مي كنند. آژانس مسافرتي مهرپرواز برخي از بهترين كافه هاي آنكار را به شما معرفي ميكند. كافه بونتانيكا Botanica آنكارا كافه بونتانيكا داراي فضايي زيبا در يك باغ پرگل است كه در تابستان مملو است از جمعيت ميشود. طراحي داخلي اين كافه چوبي زيبايي خاصي را به اين محل بخشيده است.همانطور كه از يك كافي شاپ دآنكارا انتظار مي رود منوي آن بسيار متنوع بوده و غذاهاي مختلفي را براي ميهمانان خود سر ميكند. همچنين در روزهاي شنبه در اين محل صبحانه به صورت بوفه پذيراي مشتريان ميباشد. براي اطلاع از قيمت تور تركيه و شهرهاي مختلف آن با ما همراه باشيد. كافه بونتانيكا آنكارا،مهرپرواز كافه كيش Café Kish آنكارا كافه كيش، به طور روزانه در فضاي باز با صندلي هاي چوبي ساده و گلدانهاي زيبا و پرگل با انواع غذاهاي تازه و خوشمزه از ميهمانان خود استقبال ميكند. براي انتخاب يك غذاي خوشمزه منوي اين محل را به دقت بررسي كنيد و سعي كنيد كه از بين غذاهاي تركي و فرانسوي و دسرهاي خوش طعم يك انتخاب خوب داشته باشيد. كافه كيش آنكارا،مهرپرواز كافه ميز Cafemiz آنكارا لغت rococo كه به معني سبك هنري قرن 18 ميلادي است مناسب براي توصيف اين كافه بسيار محبوب است كه در آن الگوهاي از طراحي گل و لوسترهاي درخشان به چشم ميخورد. باغ كافه ميز در تابستان هميشه پر از جمعيت مردم محلي و گردشگران است كه از خوردن دسرهاي خوشمزه و نوشيدن قهوه هاي خوش عطر و طعم اين كافه لذت مي برند. با رزرو بليط پرواز خود از مهرپرواز سفري پر آرامش را تجربه كنيد. كافه Cafemiz آنكارا،مهرپرواز كافه Aylak Madam آنكارا يك كافه پر جنب و جوش با ديوارهاي رنگارنگ هنرهاي و تزئيني زيبا كه بسيار جالب است. كافه Ailak Madam در زمستان در محيط بسته از ميهمانان خود پذيرايي ميكند. در تابستان نيز در محيط باز با صندلي راحت و بزرگ اين محل ميتوانيد بنشينيد و غذاهاي خوش طعم اين محل را در يك هواي دلپذير امتحان كنيد. منوي اين رستوران صبحانه و غذاهاي مختلفي را سرو ميكنند همچنين دسرها و قهوه هاي اين كافه را نيز سعي كنيد حتما امتحان كنيد. كافه Aylak Madam آنكارا،مهرپرواز كافه Des Cafes آنكارا اين كافه در سال 1995 تاسيس شده و داراي فضاي كلاسيك به سبك فرانسوي،صندليهاي چوبي و يك پيانو در گوشه كافه است. اين كافه در محلي قرار دارد كه قبلا يك فروشگاه بوده است. كافه Des Cafes با غذاهاي مختلفي از مشتريان خود پذيراي ميكند و همچنين نوشيدنيهاي بار را در اين محل در شبها ميتوانيد سفارش دهيد.براي رزرو هتل هاي آنكارا با ما در ارتباط باشيد. كافه Des Cafes آنكارا،مهرپرواز كافه گرامافون Gramofon آنكارا در اين كافه همان طور كه از ناماش پيداست، گرامافون هاي قديمي و ساير آلات موسيقي عتيقه و اشيايي قديمي مانند راديو و پياده به چشم ميخورد. مجموعه اي از اشياي قديمي و فضاي گرم و با صندلي هاي چوبي ساده و منويي از غذاهاي كلاسيك تركي مانند چاي و قهوه تركي اين كافه را به محلي محبوب در آنكارا تبديل كرده است. كافه گرامافون آنكارا،مهرپرواز
برچسب‌ها:

 • 1398/4/27  - ۰۸
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
بهترين جزاير مالديو براي اقامت هر كدام از جزاير مالديو كاراكتر خاص خودشان را دارند و حال و هواي هر كدامشان با ديگري زمين تا آسمان متفاوت است. به همين دليل است كه اكثر مسافران اين سوال را دارند كه بايد كدام جزيره در مالديو را براي اقامت انتخاب كنيم؟ در ادامه يك سري از بهترين جزاير مالديو را به شما معرفي مي كنيم و از ويژگي هاي هركدامشان برايتان مي گوييم تا انتخابتان براي جزيره مناسب در مالديو راحت تر شود. البته همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز نيز راهنمايي هاي لازم را به شما ارائه مي كنند تا بتوانيد بهترين اقامت ممكن را باب ميل خودتان در تور مالديو تجربه كنيد. بهترين جزاير مالديو براي اقامت جزيره سونوا فوشي جزيره سونوا فوشي يكي از جذاب ترين جزيره هاي ماليدو است كه در آن مي توانيد متفاوت ترين تجربه هاي زندگيتان را كسب كنيد. در اين جزيره مي توانيد در بالاي درخت تمرين يوگا انجام دهيد و يا شب ها در رصدخانه آن مشغول تماشاي ستارگان شويد. اين جزيره درست مثل عكس هاي كارت پستالي زيبا است و گشت و گذار در آن براي هر توريستي جذاب است. در جزيره سونوا فوشي مي توانيد زمانتان را با دوچرخه سواري در اطراف جزيره و يا تماشا كردن صخره هاي مرجاني كه با همه صخره هاي مرجاني در ديگر جزاير مالديو متفاوت است، سپري كنيد. جزيره سونوا فوشي جزيره جا مانافارو اين جزيره كه رسيدن از ماله به آن با هواپيماي دريايي 75 دقيقه به طول مي انجامد، يك جزيره منزوي و بسيار آرام است و براي اقامت آن دسته از توريستاني مناسب است كه عاشق آرامش و خلوت كردن هستند. جزيره جا مانافارو دقيقا همان شكل و همان حال و هوايي را دارد كه شما از مالديو در ذهن داريد. هيچ محدوديتي براي تجربه انواع ورزش هاي آبي در جزيره جا مانافارو وجود ندارد و شما مي توانيد كل روزتان را روي آب هاي كريستالي آن و در حال تجربه تفريحات مهيج سپري كنيد. تمركز اصلي در جزير هجا مانافارو روي حريم شخصي مهمانان است و به همين دليل هر كدام از اتاق هاي جزيره جا مانافارو در ميان فضاي سرسبز پنهان شده اند و حريم خيلي امني دارند. جزيره جا مانافارو جزيره گيلي لانكانفوشي اين جزيره اولين جزيره اي در مالديو بود كه تمام هتلش روي آب ساخته شده است و مهمترين ويژگي و شاخصه آن نيز همين ويلاهاي جذابي است كه روي آب واقع شده اند. حال و هواي جزيره گيلي لانكانفوشي كاملا رومانتيك است و براي سفرهاي زوج هاي جوان به معناي واقعي كلمه عالي است. براي دسترسي به جزيره گيلي لانكانفوشي كافي است كه از ماله سوار قايق هاي سرعتي شويد و با طي كردن يك مسير كوتاه به گيلي لانكانفوشي برسيد. يك رستوران ژاپني نيز در جزيره گيلي لانكانفوشي وجود دارد كه براي دوستداران خوراكي هاي خوشمزه، يك بهشت زميني محسوب مي شود و قايق سواري و شنا كردن در آب هاي اطراف اين جزيره نيز حرف ندارند. جزيره گيلي لانكانفوشي جزيره پر آكيوم نياما هتل واقع شده در جزيره پر آكيوم نياما يكي از جذاب ترين هتل هاي مالديو است. به محض اينكه پايتان را به داخل اتاقتان بگذاريد، يك پيام متني خوش آمدگويي روي آينه ويلايتان نقش مي بندد و سر يعا يك بستني خوشمزه برايتان آماده مي شود. جزاير نياما در حقيقت دو جزيره هستند كه با نام هاي جزاير دوقلوي چيل (Chill) و پلي (Play) شناخته مي شوند. با اقامت در اين جزاير مي توانيد انتخاب هاي زيادي براي تفريح داشته باشيد. مي توانيد در جزيره چيل انواع خدمات ماساژ را دريافت كنيد و ريلكس كنيد و يا از آن جالب تر در جزيره پلي در كنار ماهي ها در كلاب زيردريايي سوبسيكس تفريح و شادماني كنيد! جزيره پر آكيوم نياما جزيره باروس جزيره باروس يكي از جذاب ترين جزاير ماليدو براي سفرهاي ماه عسل است. جزيره باروس كوچك است و به همين دليل تمام خدمه آن حواسشان به همه مهمانان و نيازهايشان هست و به صورت شخصي به همه مهمانان سرويس مي دهند. اين جزيره بسيار محيط آرامش بخشي دارد و يكي از جذاب ترين صخره هاي مرجاني مالديو را در خود جاي داده است و براي اسنوركلينگ عالي است. يك نكته ديگر اينكه اقامت در جزيره باروس به نسبت ديگر جزاير مالديو ارزان تر است و به همين دليل توريستان زيادي اقامت در آن را انتخاب مي كنند. جزيره باروس جزيره آميليا فوشي هتل واقع شده در جزيره آميليا فوشي ديزاين مدرني دارد و ويلاهايش به زيبايي دكور شده اند. محوطه اين اقامتگاه به سبك مدرن طراحي شده است، اما با اين حال گرما و صميميت لازم نيز در فضاي آن حفظ شده است و اصلا محيط سردي ندارد. در اين جزيره يك سينماي سرباز و بدون سقف وجود دارد و فضاهاي بازي متعددي براي كودكان با سنين مختلف در آن تعبيه شده است و به همين دليل اقامت در آن براي خانواده ها عالي است. هر ويلا يك خدمتكار شخصي دارد كه برنامه هاي مفرحي براي هر خانواده ترتيب مي دهد تا در طول روز سرگرم و راضي باقي بمانند. از طرفي رستوران اين هتل از ديگر رستوران هاي هتل هاي ديگر مالديو فضاي صميمانه تري دارد و غذاهاي بسيار لذيذي نيز در آن سرو مي شود.براي رزرو تور ارزان مالديو مي توانيد با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد و از راهنمايي هاي آن ها جهت انتخاب بهترين هتل در مالديو براي اقامت چند روزه تان استفاده كنيد. جزيره آميليا فوشي
برچسب‌ها:

 • 1398/4/27  - ۰۸
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
با توجه به نزديكي مرز ايالات متحده در ساحل غربي كانادا ، مكانهاي شگفت انگيزي براي سفر در ونكوور وجود دارد كه تنها اشاره به طبيعت بي نظير اين شهر كافي است تا براي سفر به اين شهر چمدانهاي خود را ببنديد.آژانس مسافرتي مهرپرواز شما را براي تماشاي اين زيباييها راهنمايي ميكند. كوهستان گروس Grouseونكوور كوه گرووس نماي فوق العاده ايي از شهر ارائه ميدهد كه هر زمان در روز يا شب مي توانيد در اين منطقه محو زيباييهايش شويد. براي تماشاي اين محل بهترين راه اين است كه سوار تله كابين شده و كوه هاي گروس را از ميان ابرها تماشا كنيد . در انتهاي مسير نيز رستورانها و كافه هاي مختلف آن پذيراي مسافران ميباشند. به غير ازاين، اسكي و اسنوبرد نيز از ديگر تفريحات جذابي است كه در اين محل ميتوانيد تجربه كنيد به خصوص در فضاي باز آن كه مناظر اطراف آن شما را مجذوب خود خواهد كرد. قدم زدن و پياده روي در فضاي زيبا و به دور از آلودگي به خصوص در شب و روشن شدن اين كوهستان با چراغها نيز مورد علاقه عده ديگري از گردشگران تور كانادا است.اين كوهستان همچنين به گروس گريند Grouse Grind نيز شناخته مسود و آن را پله هاي مادر طبيعت Stairmaster مي نامند. كوهستان گروس ونكوور،مهرپرواز گاس تاون Gastown ونكوور قديمي‌ترين منطقه ونكوورگاوس تاون نام دارد كه بناهاي كه در آن قرار دارد از رستوران‌ها و كافه ها گرفته تا گالري‌هاي هنري و فروشگاهاي آن به سبكِ ويكتوريايي بنا شده اند. قدمت اين منطقه به سال 1867 مي رسد. خيابانهاي سنگ فرش اين محل نيز به جذابيت اين منطقه افزود است. از جمله جاذبه هاي كه در اين محله شهر قرار دارد مجسمه جان ديتون و همچنين ساعت بخار است كه داراي كمتر از 50 سال قدمت است. ساعتي كه از آن بخار خارج ميشود كه هر 15 دقيقه اين اتفاق مي افتد. گاس تاون ونكوور،مهرپرواز پل معلق كاپيلانو Capilano ونكوور در سال 1889 پل معلق كاپيلانو Capilano به عنوان نخستين جاذبه‌ي توريستي در ونكوور افتتاح شد كه با توجه به ارتفاع 70 متري و چشم انداز نفس گير اطراف، يك پل رويايي براي تماشاي اين منطقه از ايالت بريتيش كلمبيا است. نزديك اين پل، منطقه‌اي به نام كليف واك Cliffwalk قرار دارد كه داراي مجموعه‌اي از ستون‌هاي توتم و همچنين رستوران‌هاي مختلف است. انتهاي اين پل به پاركي ميرسد كه مسيرهاي جنگلي و پر درخت دارد كه بسيار ديدني است. از تفريحات اطراف اين محل ميتوان به تله كابين اشاره كرد كه توسط آن ميتوانيد به مناطق توريستي تري تاپس و كليف واك نيز برويد. پل معلق كاپيلانو ونكوور،مهرپرواز پارك ملكه اليزابت ونكوور پارك ملكه اليزابت Queen Elizabeth Park در بلندترين نقطه ونكوور و در بلندي كوهستان كوچك Little Mountain قرار گرفته است كه نماي حيرت انگيزي از شهر را ارائه ميدهد. پارك رنگارنگ و پر گل و درختي كه در بين گردشگران بسيار محبوب است. زمين گلف و تنيس، باغ گياه‌شناسي و باغ وحش از جمله امكانات و تفريحات اين پارك زيبا است. باغ گياه شناسي VanDusen داراي پوشش گياهي و درختان سر سبز و خيره كننده ايي است كه مي توانيد از جذابيتهاي آن ديدن كنيد و لذت ببريد. براي اخد ويزاي كانادا با ما همراه باشيد. پارك ملكه اليزابت ونكوور،مهرپرواز خليج انگليسي English Bay ونكوور خليج انگليسي ونكوور از پرطرفدار ترين و جذاب ترين نقاط اين شهر است. اين خليج در مجاورت اقيانوس آرام گرفته است كه داراي مراكز خريد و تفريحي مختلفي است. در اين خليج كه در منطقه وست ونكوور واقع شده مي توانيد پياده روي، دوچرخه سواري، اسكيت سواري كنيد، از مراكز خريد مختلف ديدن كنيد و يا در رستوارنهاي مختلف غذاي خوشمزه سفارش دهيد. در تابستان جشنواره شادي در خليج انگليسي برپا مي شود كه با آتش بازي و اجراي موسيقي زند همراه است.در فصل زمستان نيز فستيوال قرس قطبي برگزار مي شود كه شناگران در آب هاي سرد اقيانوس آرام شنا ميكنند كه اين جشنواره جالب در روز سال نوي ميلادي اتفاق مي افتد. خليج انگليسي ونكوور،مهرپرواز
برچسب‌ها:

 • 1398/4/27  - ۰۸
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: mehrparvaz
از دلايل تغيير طعم غذا درهواپيما چيزي شنيده ايد چنانچه تجربه سفر با هواپيما را داشته ايد،به غذا ها و خوراكي ها كه براي شما مي آورند حتما توجه كرده ايد ،طمع غذا ها گاهي عجيب ميشود!! طمعي متفاوت تر از چيزي كه در زمين ميخوريم در آسمان حس ميكنيم و چشايي مان گاها در آسمان با چشايي مان در زمين متفاوت ميشود امروز با ما همراه باشيد تا علت اين تغيير طعمي و چشايي را با هم پيدا كنيم . سفر با هواپيما در آسمان چشايي ما مشكل دار ميشود يا طمع غذا در هواپيما تغيير ميكند ؟؟؟ چشايي ما مشكلي ندارد طمع غذا در آسمان متفاوت ميشود و واقعا تغيير طمع غذا در آسمان وجود دارد و تغيير جوي روي نوشيدني ها و غذا ها و خوراكي ها تاثير مي گذارد . طعم غذا و تغيير آن در هواپيما تغيير دما،فشار و خشكي هوا و تاثير آن در طعم غذا يكي از مهم ترين دلايل تغيير غذا در آسمان دما است ،دما تاثير مضاعفي روي طمع غذا مي گذارد. فشار در آسمان با فشار هوا در زمين كاملا متفاوت است .فشار هوا اكسيژن در خون را پايين مي آورد و تاثير مستقيمي رو بوياييمان دارد و بايد بدانيد بويايي هم ارتباط تنگاتنگي با چشايي دارد پس يكي از دلايل اصلي تغيير چشايي ما در آسمان فشار هوا هم است . كم بودن رطوبت هوا در هواپيما حدود دوازده درصد مي باشد و نسبتا رطوبت خيلي كمي نسبت به زمين است و رطوبت هم تاثير مستقيمي در بويايي و همچنين در چشايي مان دارد و باعث كاهش آن مي شود .جالب است بدانيد به دليل اين خشكي در هوا باعث كاهش بيست و سي درصدي شوري كمتر و حدود پانزده و تا بيست در صد شيريني كمتري را در غذا و خوراكي ها حس ميكنيم و همه اين ها از خشكي و نبود رطوبت كافي در هوا سرچشمه ميگيرد . تاثير فشار و دما و خشكي در طعم غذا در هوا طعم هاي تغيير ناپذير در هواپيما بعضي از طعم ها هم در آسمان تغيير نميكند و همان جور دست نخورده باقي مي ماند مثل طعم تند و ادويه ها مثل زنجبيل و دارچين طعم خود را حفظ كرده اند .علت اينكه اين طعم بدون تغيير باقي مي ماند به گيرنده ها در بيني و دهان مان مربوط مي باشد و تغيير جو روي آن تاثير ندارد . ميتوان به بعضي از آن ها كه مثل انواع ميوه و بعضي از سبزيجات مثل اسفناج،قارچ،گوجه و عدس و سويا اشاره كرد.غذا ها و خوراكي هايي كه در زمين هم طعم ملايمي دارند و خودشان به خودي خود طعم آنچناني ندارد در آسمان كاملا بي مزه ميشوند مثل ماهي و پاستا . تغيير طعم در غذا تاثير آشپزي در طعم غذا در هواپيما البته در اين تغيير طعمي در غذا ها آشپز ها هم بي تاثير نيستد يه جورايي يكي از مستقيم ترين تاثير ها به آشپز ها مربوط مي شود و در بد يا خوب بود طعم غذا نقش مهمي را ايفا ميكنند و قاعدتا نبايد انتظار يك غذاي عالي را در هواپيما انتظار داشت چون هم امكاناتي آنچناني در اختيارشان نيست و هم در يك فضا كوچيك حجم بالايي از غذا را توليد مي كنند و حتي راحت ترين غذا ها درست كردنشان در آسمان به شدت سخت و چالش برانگيز ميشود . بعضي از آشپز ها هم براي جبران كم شدن شيريني و شوري غذا در آسمان،شيريني و شوري را زياد ميكنند تا كمي اين كم شدن طعمي جبران شود و يك ترفند حساب ميشود .بسياري از شركت ها هم سعي ميكنند از غذا هايي در هواپيما استفاده كنند كه طعم و عطر خود را حفظ كنند و براي مسافران يك غذاي خوب در طول سفر سرو كنند . آشپزي و تاثير آن بر طعم غذا در هواپيما سخن آخر آسايش و آرامش در سفر يكي از نكات مهم و اساسي در سفر است لازمه ي يك سفر خوب براي مسافران رعايت همه نكات و انجام آن به بهترين شكل ممكن مي باشد .غذا هميشه يكي از نكات مهم در سفر براي مسافران است.نكاتي كه گفته شد يكي از دلايل اساسي ومهم در طعم غذا در هواپيما بود و بي تاثير نبودن شرايط جوي بر غذا . مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات مسافرتي و گردشگري اعم از رزرو بليط هواپيما ،تور داخلي، تور خارجي،رزرو هتل(رزرو هتل خارجي) و كليه خدمات گردشگري در خدمت شما مسافران گرامي مي باشد با ما بهترين ها را در سفر تجربه كنيد .
برچسب‌ها:

[ ]

موضوعات

  موضوعي ثبت نشده است

نویسندگان

لینکستان

پیوندهای روزانه

درباره ما


ٍ
ایمیل :قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان
قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان