LOGO

 • ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۱:۲۰
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: تيم تحقيقاتي مهرپرواز

زندگي شبانه و تفريحات در شب ازمير بسيار زياد و متنوع است. از جمله بارها، نايت كلاب، كافه و كلوپ هاي مختلف با سرو انواع نوشيدني و پخش موسيقي زنده و مهيج. همراه با آژانس مسافرتي مهرپرواز از بهترين تفريحات شبانه ازميز كه مورد علاقه مردم محلي نيز مي باشد مطلع شويد.

كلوب شبانه 1888 ازمير

يكي از بهترين مكانها براي تفريحات شبانه ازمير كه در آن افراد محلي زيادي ديده مي شود كلوب 1888 است. اين مكان با رقص و شادي و پخش موسيقي بهترين ديجي هاي محلي و بين الملي همراه است كه در بين مردم بومي ازمير و گردشگران تور ازمير بهار 98 بسيار جذاب و پر هيجان مي باشد.

اين كلوب در يك خانه قديمي و زيبا در مركز ازمير قرار دارد و در قسمت بار آن نيز انواع نوشيدني سرو مي شود. كلوب 1888 همچنين ميزبان رويدادهاي موسيقي زنده است. قبل از حضور در اين محل بهتر است براي مشاهده اين رويدادها صفحه فيسبوك اين كلوب را از قبل چك كنيد.

كلوب شبانه 1888-ازمير،مهرپرواز

رستوران و بار نار بار NAR BAR ازمير

اين رستوران يكي از محبوب ترين بارها در شهر آلاچاتي Alaçatı ( شهري كوچك كه در استان ازمير قرار دارد)  است. يك شعبه از رستوران پرطرفدار نار بار نيز در ازمير قرار دارد كه درآغاز بازگشايي بسيار مورد علاقه مردم بومي شد.

در اين رستوران بار در تور ازمير تعطيلات خرداد مي توانيد از انواع نوشيدني و محيط بي نظير آن لذت ببريد. همچنين يك حياط خلوت زيبا نيز در اين محل وجود دارد كه بسيار دنج است. در طول روز نيز مي توانيد براي نوشيدن يك فنجان قهوه به اين كافه برويد. شبها نيز قبل از سفارش غذاهاي خوشمزه در رستوران نار بار با سرو انواع نوشيدني پذيراي ميهمانان خود مي باشد.

رستوران نار بار-ازمير،مهرپرواز

بار بايوس Bios ازمير

 اين بار محبوب و شلوغ در محله قاضي كدينلار قرار دارد كه بهترين اجراهاي موسيقي زنده ازمير را در اين مكان مي توانيد مشاهده كنيد. اين محل ميزبان بزرگترين رويدادها مشهور تركيه از موسيقي هاي جاز و كلاسيك نيز با هنرمندي تعداد زيادي از افراد با استعداد نيز بوده است.در اين بار شلوغ و پر شور نوشيدني مورد علاقه خود را در تور ارزان ازمير سفارش دهيد و از گوش سپردن به موسيقي زنده عالي نيز لذت ببريد.

بار بايوس-ازمير،مهرپرواز

محله قاضي كدينلار سوكاجي Gazi Kadınlar Sokağı ازمير

اين مكان پرطرفدارترين خيابان ازمير براي تفريحات شبانه و شب زنده داري است. در تعطيلات آخر هفته محله قاضي كدينلار مملو از جمعيت مي شود و افراد زيادي براي سپري كردن شبي جذاب به اين منطقه مي روند.

خانه هاي تاريخي بازسازي شده زيادي در محله قاضي كدينلار  وجود دارد. رستورانهاي زياد همراه با پخش موسيقي زنده و بارها مختلف در اين جاي پر جنب و جوش قرار دارد. براي سفر به اين شهر بليط پرواز ازمير را كارشناسان مهرپرواز بخواهيد.

محله قاضي كدينلار-ازمير،الفباي سفر

بار Sirena Pub ازمير

يكي از بهترين مكانها براي لذت بردن از يك ليوان نوشيدني در يك فضاي دل انگير كه در تمام فصول سال شلوغ است و مردم محلي و گردشگران زيادي جذب خود مي كند بار Sirena Pub است. در تابستان صندليهاي بيرون سالن مملو از جمعيت است. طراحي داخلي اين بار به سبك كلاسيك است به همراه مجموعه اي از آثار كلاسيك مربوط به سراسر جهان كه در گوشه كنار آن به چشم مي خورد.

بار Sirena Pub-ازمير،الفباي سفر

بار بلك جك BlackJack ازمير

اگر به دنبال محلي براي گوش دادن به موسيقي زنده همراه با لذت بردن از صرف نوشيدني هستيد بار بلك جك تبديل به يكي از ايده آل ترين مكانهاي ازمير براي شما خواهد شد. اين بار مشهور ميزبان رويدادهاي بين الملي بزرگي  از كشورهاي مختلف مانند مكزيك،كوبا و يونان مي باشد. شبها نيز تعدادي از نوازندگان مشهور محلي در اين مكان به اجرا مي پردازند. سعي كنيد بين ساعت 12 تا 7 شب در بار بلك جك حضور داشته باشيد.

بار بلك جك BlackJack-ازمير،الفباي سفر


برچسب‌ها: ازمير، تور ازمير، جاذبه هاي گردشگري ازمير، مكان هاي تفريحي ازمير، تفريحات شبانه ازمير،

 • ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۸:۴۹
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: تيم تحقيقاتي مهرپرواز

بهترين پارك هاي آبي جزيره بالي در اندونزي
بالي به عنوان يك مقصد توريستي مفرح در اندونزي شناخته مي شود و سواحل بكر و جذابش، خليج هاي زيبا و آب هاي شفاف و كريستاليش باعث محبوبيت آن شده اند.سفر به بالي يكي از بهترين انتخاب هاييست كه مي توان براي سفرهاي خانوادگي علي الخصوص با همراهي كودكان داشت. چراكه يك عالمه امكانات تفريحي جذاب براي كودكان و خانواده ها مهيا شده است كه از جمله آن ها مي توان به پارك هاي آبي اشاره كرد. در ادامه شما را با بهترين پارك هاي آبي بالي آشنا مي كنيم، پارك هاي آبي كه به قدري جذاب و مهيج هستند كه مي توانند به تنهايي انگيزه سفر به بالي باشند!
1-پارك آبي سيركس بالي |  Circus Water Park bali
اين پارك آبي در فاصله 10 دقيقه اي از فرودگاه بين المللي انگوراه راي در بالي واقع شده است و يكي از بهترين اماكن تفريحي بالي به شمار مي آيد. بازي هاي اين پارك آبي براي گروه هاي سني مختلف تدارك ديده شده اند و براي تفريح گروه هاي خانوادگي و دوستانه بسيار مناسب به نظر مي رسند. بهترين قسمت اين پارك سرسره هاي پرسرعت آن است كه هر توريستي بايد هيجان موجود در آن را تجربه كند.گذشته از همه وسايل بازي، چند رستوران نيز در پارك آبي سيركس بالي وجود دارد كه بهترين غذاها را به توريستان آفر مي دهند.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا سل، توبان، خيابان كديري
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

پارك آبي سيركس بالي

2-پارك آبي اسپلش بالي | Splash Water Park bali
پارك آبي اسپلش كه با نام پارك آبي كانگو نيز شناخته مي شود، يكي از بهترين پارك هاي آَبي بالي است كه در مساحتي حدود 2400 متر مربع واقع شده است و آنقدر استخرها و سرسره هاي متنوعي دارد كه سليقه هر سن و سالي را پوشش مي دهد. اگر به پارك آبي اسپلش بالي رفتيد، يادتان باشد كه حتما سوار سرسره جاينت ريسر شويد. اين سرسره با 90 متر ارتفاع جذاب ترين وسيله بازي اين پارك آبي جذاب در بالي است.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا اوتارا، خيابان پانتاي براوا
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
هزينه بليط: 350،000 روپيه براي بزرگسالان و 230،000 روپيه براي كودكان

پارك آبي اسپلش بالي

3-پارك آبي واتربوم بالي | Waterbom Park bali
پارك آبي واتربوم بالي يكي از پربازديدترين پارك هاي آبي بالي است و درست در بخش جنوبي ساحل كوتا واقع شده است. اين پارك 17 سرسره جذاب و بازي هاي مختلف دارد و براي گذراندن يك روز عالي و مهيج هيچ كم و كاستي ندارد. اين پارك آبي محبوب ترين پارك آبي بين توريستان و البته خود اهالي بالي است. 
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا، خيابان كارتيكا پلازا توبان
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر
هزينه بليط: بليط ها از 337000 روپيه به بالا هستند.

پارك آبي واتربوم بالي

4-پارك آبي نيرمالا بالي |  Nirmala Water Park bali 
پارك آبي نيرمالا بالي يكي از بهترين پارك هاي آبي بالي است و از هر نظر عالي به نظر مي رسد. اين پارك آبي انواع و اقسام امكانات تفريحي را در خود جاي داده است و رستوران هاي بسيار خوبي براي سرو غذاهاي لذيذ دارد كه در صورت تمايل مي توانيد در ميان بازي ها خوراكي هاي آن ها را تست كنيد و روز خود را به بهترين شكل ممكن سپري كنيد. سرسره هاي پارك آبي نيرمالا در پارك آبي ديگري يافت نمي شوند و هميشه حرف اول را در بالي مي زنند. 
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگف كوتا سلف اونگاسان، خيابان پانتاي بالانگان شماره 1
ساعات كاري: 8 صبح تا 6 بعد از ظهر

پارك آبي نيرمالا بالي

5-پارك آبي سيترالند بالي | CitraLand Waterpark bali
پارك آبي سيترالند هميشه در ليست 10 پارك آبي برتر بالي جاي دارد و به خاطر مهيج بودنش شهرت بسيار زيادي پيدا كرده است. در اين پارك آبي مي توانيد انواع سرسره هاي هيجان انگيز را امتحان كنيد و يك ماجراجويي تمام عيار را در آن تجربه كنيد و حتي يك لحظه را هم بدون كارهاي هيجاني سپري نكنيد. به هر حال نكته اي كه مشخص است، اين است كه كسل بودن در پارك آبي سيترالند معني ندارد.
آدرس: اندونزي، باليف اوبونگ كاجا، دنپاسار اوتارا، اوبونگ كاجاف جالان كارگو پرماي، پروماهان سيترالند
ساعات كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر هر روز هفته به جز دوشنبه ها 

پارك آبي سيترالند بالي

6-پارك آبي تامان سگارا مادو بالي | Taman Segara Madu Water Park bali
وقتي صحبت از پارك هاي آبي محبوب بالي مي شود، هميشه نام پارك آبي تامان سگارا مادو به ميان مي آيد. تعداد زيادي سرسره آبي و استخرهاي جذاب در اين پارك آبي وجود دارد كه همه افراد علي الخصوص كودكان را سرگرم نگه مي دارند. از طرفي غريق نجات هاي زيادي هر لحظه مواظب امنيت توريستان هستند و به همين دليل اين پارك آبي براي كودكان بسيار مناسب به نظر مي رسد.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا اوتارا، كانگو، خيابان پانتاي باتو بولونگ
ساعات كاري: 7 صبح تا 6:30 بعد از ظهر
اگر شما هم آماده سفر به بالي و امتحان كردن انواع تفريحات مهيج هستيد، براي رزرو تور بالي با همكاران ما درآژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد. 

پارك آبي تامان سگارا مادو بالي


برچسب‌ها: بالي، تور بالي، جاذبه هاي گردشگري بالي، پارك هاي آبي بالي، بهترين پارك هاي آبي بالي،

 • ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۹:۰۲
 • دسته بندی : <-PostCategory->
 • نویسنده: تيم تحقيقاتي مهرپرواز

چگونه به ارمنستان ارزان سفر كنيم؟
آيا شما هم نياز به يك سفر خارجي داريد، اما پول كافي نداريد؟ آيا شما هم دوست داريد كه با صرف يك هزينه معقول و كم، اوقات فراموش نشدني را تجربه كنيد و با بودجه محدود از جاذبه هاي گردشگري متنوع ديدن كنيد و غذاهاي خوشمزه و لذيذ ميل كنيد؟ اگر جواب شما به اين سوالات مثبت است، سفر به ارمنستان بهترين انتخاب براي شماست. ارمنستان يكي از كوچكترين كشورهاي جهان است، ولي در عين با كوچك بودن مساحتش، تعداد زيادي جاذبه هاي گردشگري و اماكن ديدني را در خود جاي داده است. قسمت خوب ماجرا اين است كه شما با هزينه كم مي توانيد از اين كشور زيبا و جذاب ديدن كنيد! اين مقاله به صورت گام به گام و با جزئيات لازم به شما كمك مي كند تا ارزان به ارمنستان سفر كنيد!
وقتي مي خواهيد سفر ارزاني به ارمنستان داشته باشيد، بايد سه سوال را از خودتان بپرسيد!
در ارمنستان در كجا اقامت كنم؟
در كداميك از رستوران هاي ارمنستان غذا بخورم؟
چگونه در كشور ارمنستان تردد كنم؟
در ادامه بهترين جواب هر سه اين سوال ها را به شما مي دهيم تا به صورت ارزان به ارمنستان سفر كنيد!

سفر ارزان به ارمنستان

در ارمنستان در كجا اقامت كنم؟
در ارمنستان انواع هتل هاي لوكس، هتل هاي متوسط و مهمان خانه وجود دارد. پس اصلا نگران نباشيد! به هر حال با هر بودجه اي كه داشته باشيد، يك محل اقامت مناسب در ارمنستان پيدا خواهيد كرد! اگر مي خواهيد كه اقامت ارزاني در ارمنستان داشته باشيد، به شما توصيه مي كنيم كه در مهمانخانه هاي ارمنستان اقامت كنيد. هزينه اقامت در اين مهمانخانه ها در مركز ايروان به ازاي هر شب بين 4500 تا 5000 درام است. قسمت خوب ماجرا اين است كه با اقامت در اين مهمانخانه ها نياز به گرفتن تاكسي براي ديدن جاذبه هاي گردشگري ايروان نداريد. چراكه اين شهر بسيار كوچك است و شما به راحتي با پاي پياده مي توانيد از گوشه كنار آن ديدن كنيد. البته اين را هم بگوييم كه هتل هاي 3 ستاره در ايروان نيز وجود دارد كه شما مي توانيد با صرف هزينه اي معقول در آن ها اقامت كنيد و از امكانات آن ها نظير سرو صبحانه نيز استفاده كنيد. همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز به شما كمك مي كنند تا ارزان ترين هتل هاي ارمنستان را رزرو كنيد و با رزرو يك تور لحظه آخري ارمنستان با بهترين كيفيت و خدمات به اين كشور ديدني سفر كنيد.
در خارج از شهر ايروان يعني در شهرهاي كوچكتر و روستاهاي ارمنستان نيز مي توانيد يك اتاق شخصي را در خانه هاي محلي ها اجاره كنيد. مردم ارمنستان به شدت مهربان و مهمان نواز هستند و حتما در خانه هايشان به شما خوش خواهد گذشت! مطمئنا موقع ناهار و شام از ديدن غذاي محلي كه برايتان درست كرده اند، شگفت زده خواهيد شد و علاوه بر همه اين ها، با اقامت در خانه هاي ارمني اين شانس را خواهيد داشت كه با سبك زندگي مردم روستايي ارمنستان آشنا شويد جالب است كه بدانيد اقامت در خانه هاي اهالي روستاهاي ارمنستان بسيار ارزان است و حتي گاهي اوقات بعضي از محلي ها شما را به رايگان مهمان خانه شان مي كنند و همين مسئله نشان از مهمان نوازي اين مردم صميمي و خونگرم دارد. اگر هم قرار است كه خانوادگي به ارمنستان سفر كنيد، مي توانيد به جاي اتاق يك خانه را در روستاهاي اطراف ايروان اجاره كنيد و در صورت تمايل غذايتان را نيز خودتان در خانه طبخ كنيد تا هزينه هاي اقامتتان در ارمنستان به شدت كاهش پيدا كند.

سفر ارزان به ارمنستان

در كداميك از رستوران هاي ارمنستان غذا بخورم؟
با سفر به ارمنستان مي توانيد انواع غذاهاي ارمني و بين المللي نظير غذاهاي اروپايي، گرجي، عربي و چيني را امتحان كنيد. در مركز شهر ايروان تعداد زيادي رستوران به چشم مي خورد كه بنا بر ذائقه و سليقه و البته بودجه خود مي توانيد يكي از آن ها را براي خوردن غذا امتحان كنيد. جالب است كه بدانيد فست فودهاي ارمني از فست فودهاي ديگر كشورها بسيار ارزان تر است و خيلي راحت با 2 تا 3 دلار مي توانيد يك غذاي عالي ميل كنيد. از طرفي سوپرماركت هاي شهر ايروان نيز غذاهاي آماده اي به فروش مي رسانند كه به نسبت غذاهاي سرو شده در رستوران هاي ايروان قيمت بسيار كمتري دارند. 

سفر ارزان به ارمنستان

چگونه در ارمنستان تردد كنم؟
سوال آخر اين است كه براي ديدن جاذبه هاي گردشگري ارمنستان چگونه به صورت ارزان تردد كنم؟ در ارمنستان علي الخصوص در شهر ايروان، وسايل حمل و نقل عمومي به وفور وجود دارد. شما مي توانيد خيلي راحت با اتوبوس، تاكسي و مترو در شهر تردد كنيد. اگر بخواهيم كه از نظر هزينه ها وسايل حمل و نقل شهري ايروان را مقايسه كنيم، بايد بگوييم كه: هزينه كرايه تاكسي ها در ايروان كمي بالا است، اما شما خيلي راحت با گرفتن تاكسي به صورت آنلاين از اپليكيشن ياندكس تاكسي مي توانيد با قيمت كمتري در شهر تردد كنيد و يك عالمه در هزينه هاي سفرتان صرفه جويي كنيد. مترو نيز يكي ديگر از راه هاي ارزان براي تردد در شهر ايروان به حساب مي آيد كه در صورت تمايل با همراه داشتن يك نقشه راهنما مي توانيد از خطوط آن استفاده كنيد. از طرفي يك سري اتوبوس و ميني بوس در شهر ايروان وجود دارد كه شما با پرداخت حدود 100 درام مي توانيد با استفاده از آن ها در شهر ايروان تردد كنيد.

سفر ارزان به ارمنستان

براي بازديد از درياچه سوان نيز مي توانيد سوار قطارهاي آن شويد كه هم راه ارزاني به نظر مي رسد و هم سفر با آن تجربه جالبي برايتان خواهد بود! در آخر يك پيشنهاد جالب برايتان داريم كه با استفاده از آن مي توانيد به صورت كاملا رايگان در شهر تردد كنيد و از جاذبه هاي گردشگري ارمنستان ديدن كنيد! همان طور كه گفتيم ايروان شهر بسيار كوچكي است و شما با اجاره يك دوچرخه مي توانيد خيلي راحت در شهر رفت و آمد كنيد و به اين ترتيب هزينه هاي تردد در شهر ايروان را به صفر برسانيد!اگر شما هم قصد سفر به ارمنستان را داريد، مي توانيد براي اطلاع از بهترين آفرهاي تور ارزان ارمنستان با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد و با كمترين قيمت به اين كشور جذاب و زيبا سفر كنيد.

سفر ارزان به ارمنستان


برچسب‌ها: ارمنستان، تور ارمنستان، سفر به ارمنستان، راهنماي سفر به ارمنستان، راهنماي جامع سفر به ارمنستان،

[ ۱ ]

موضوعات

  موضوعي ثبت نشده است

نویسندگان

لینکستان

پیوندهای روزانه

درباره ما


ٍ
ایمیل :قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان
قیمت مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com

طراحی وب سایت
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

مبلمان اداری
مبلمان اداری لوکس آفن
www.afn-furniture.com

hotel in tehran
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

قیمت روز گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی زیبایی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

خدمات مجالس
خدمات و تشریفات عروس
www.tashrifataroos.com

غرفه سازی
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.rayka.design

تشریفات عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

پارتیشن دوجداره
انواع مختلف پارتیشن های با کیفیت
www.azaran.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک با بیشترین تنوع
www.azinzand.com/fa

باغ عروسی
لوکس ترین باغ عروسی
www.maghsoudloocatering.com

لوله بازکنی
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

نصب ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

عمل لازک چشم
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

قیمت دستگاه برش لیزری غیرفلزات
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور هند
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

روان کننده های بتن
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور ترکیه
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

قیمت لیزر موهای زائد
کلینیک های تخصصی کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس ملل
www.melalceremony.com

تور آنتالیا
برگزار کننده بهترین تورهای خارجی
www.alefbatour.com

بهترین کلاس کنکور
کلاسهای تقویتی راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قیمت قفسه فروشگاهی
طراحی و اجرای سیستم های قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط ارزان هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

?
?
?

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان